Skoči na vsebino

Ko se zbudim, pomislim na...


Ko se zbudim, pomislim na...  

23 članov je glasovalo

  1. 1.

    • mojo drago/dragega
      31
    • motor (itak!)
      17
    • sonce (tudi ?e je de?!)
      10
    • to kak ga bomo ?li pit
      3
    • denar
      4
    • drugo
      29


Priporočene objave

pomislm na to, kako bo fajn cim hitrej vstat, pa it na faks, pol pridt dam, pa se ucit... (kvazahudicapagovorim :? :shock: ...)... No ja... tole pa noc dela... Grem rajs spat :wink:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: »....... a kabel od antene?! ..«

Ja od Karaoke antene. Deluje na principu resonance med pevkinim prikimavanjem in lastne frekvence mikrofona kot funkcije dolžine mikrofona.

Gregs: »..Ni vazno, kaj je, samo, da potegne...«

Pazi, da ti rjuha nekam ne zleze, če res tako dobro vleče.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: »..Ni vazno, kaj je, samo, da potegne...«

Pazi, da ti rjuha nekam ne zleze, če res tako dobro vleče.

Hehehe... vidim, Leon, da si zadnje case precej bolj direkten... pa ne vem, posledica cesa je to... :wink:

Drugace pa: se ni za bat, da bi mi rjuho kam povleklo... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEX :P :!: :!: :!:

ja kako pa naj na kaj drugega mislim ce mi stoji :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killy, če ne drugega vsaj pri tem na isto mislima :D :wink:

Dobr si to povedov.Sam je mensezdi edina razlika v tem, da ko jest rečem moped,ti pomislš na svojo mašino,jest pa dobesedno mislm na svojga avtomatika :D

Drgač se pa res mensezdi samo pr tem strinjava,pri vseh ostalih stvareh pa ne.Ti smola :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: »..Hehehe... vidim, Leon, da si zadnje case precej bolj direkten... pa ne vem, posledica cesa je to...«

Ja Ninja je zopet vozna in s tem povezana energija za forum je zopet prebujena. Me hebe pa vreme kot tebe in druge, ker sem v dobrem tednu naredil le 1600 km.

Ampak kot Killroy in Area_51 pravita, rjuho na motor vendar, če se že peljat ne moreš naj se vsaj prah na njej ne nabira. Čakaj, mogoče se pa sploh nima časa nabrati, ker jo skozi jahaš v garaži (CBR-o namreč). Uboga Alla gotovo se počuti zapostavljeno in se mora tolažiti z branjem Motosveta in pisanjem na roko.

P.S.: Alla ali si si lase prebarvala na svetlo in ustnice na rdeče, vse z namenom, da se manj razlikuješ od Honde in da ohraniš svojega žrebca le zase?

:twisted: :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokukam pod kouter in si rečem: »Pa a ga ni škoda, da takole propada, ene so pa lačne.« :D :D :D

Daj ga na licitacijo.. mogoče se bo pa najdla ena, k ga bo kupila.... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys se zbudim, pa že mislim na šiht :cry:

BTW, Gregs, tvoj avatarček..... :arrow: :arrow: :cry: :cry: :cry: :wink:

Ejejejeje... kaj pa je narobe z njim?" Ni Yamaha?! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ninja je zopet vozna in s tem povezana energija za forum je zopet prebujena. Me hebe pa vreme kot tebe in druge, ker sem v dobrem tednu naredil le 1600 km.

Ampak kot Killroy in Area_51 pravita, rjuho na motor vendar, če se že peljat ne moreš naj se vsaj prah na njej ne nabira. Čakaj, mogoče se pa sploh nima časa nabrati, ker jo skozi jahaš v garaži (CBR-o namreč). Uboga Alla gotovo se počuti zapostavljeno in se mora tolažiti z branjem Motosveta in pisanjem na roko.

P.S.: Alla ali si si lase prebarvala na svetlo in ustnice na rdeče, vse z namenom, da se manj razlikuješ od Honde in da ohraniš svojega žrebca le zase?

AD1: a nama letos mogoce rata malo menjati mofe?! :wink:

AD2: jaham Hondo ne... na zalost... Allo pa... mah, to je pa prevec osebno za Motosvet... :twisted: :D

AD3: hehehe.... med tema dvema konkurenca sploh ne more obstajati... se ve, za kaj bi se odlocil.... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla je tvoja. Honda, Honda mene zanima.

Pa ali ti čutni in ljubosumni GPZ sploh še dela, ker mora prišleko poleg sebe gledat? Si bil vsaj toliko fer in ju postavil v ločeni garaži? Sicer pa Kawe so borci in marsikaj pretrpijo. GPZ-ja miri misel, da mlada damica tako ali tako ne bo doživela njegove slave, še zlasti, ker si napisal, da boš nabavil čepe (za ušesa, ker Honda tako ropota). S povešenimi žmigavci čaka na novega lastnika, ki ga bo spoštoval in negoval. :( Kje ste bodoči novopečeni, da mu nudite prijeten dom? :)

P.S.: Z GPZ bi se pa res rad enkrat peljal. Ima karakter in izkušnje. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: »...Daj ga na licitacijo.. mogoče se bo pa najdla ena, k ga bo kupila....«

Samo potem bo kupljen po izklicni ceni, ki je pa po pravilu nizka. Zelo nizka. Nižja kot on. Tudi ko je »izklopljen«. Torej s SIT-i ne bo nič. Kaj pa kako drugače? Blagovna menjava, mogoče?! Mogoče najprej testni krog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla je tvoja. Honda, Honda mene zanima.

Pa ali ti čutni in ljubosumni GPZ sploh še dela, ker mora prišleko poleg sebe gledat? Si bil vsaj toliko fer in ju postavil v ločeni garaži? Sicer pa Kawe so borci in marsikaj pretrpijo. GPZ-ja miri misel, da mlada damica tako ali tako ne bo doživela njegove slave, še zlasti, ker si napisal, da boš nabavil čepe (za ušesa, ker Honda tako ropota). S povešenimi žmigavci čaka na novega lastnika, ki ga bo spoštoval in negoval. :( Kje ste bodoči novopečeni, da mu nudite prijeten dom? :)

P.S.: Z GPZ bi se pa res rad enkrat peljal. Ima karakter in izkušnje. 8)

hehehe... kako te je lepo brati.... :wink:

GPZ: ne vem... je na servisu.... da ga postima v "nulo" za novega lastnika... tako da nista eden zraven drugega.... heheh... cepi... ma, lepo prede hondica... lepo prede.... ne rabis cepov....

Ej, ni problem... ko ga dobim nazaj, se lahko zmeniva za en krog... prides z Ninjo, dobis GPZja, pa greva en krog... sicer pa: odvisno od novega lastnika lahko se vedno vozis GPZja... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Samo vreme naredi. Beri (če vidiš ženske na kupu jih razženi. Kako ?

- Zavpij razprodaja v CityParku.

- Katera bi mi pridržala oljni filter, ko ga bom odvil z motorja.

- Nekaj bo treba napisat, pa če bi katera zmogla,...

) :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor, sonce in draga zadaj, zvečer pa pit. Kaj še hočete od življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!