Skoči na vsebino

Problem z Keewayom, matrix 50


Priporočene objave

Jaz pa imam en problem, z mojim skuterjem. In sicer z Keewayom, matrix 50...

Sedaj ima prevoženega okoli 4300 km, notri sem menjal valjčke, federca, gor sem dal avspuh leovince zx, vzet je bil obroček pri jermenici...

Problem je pa v tem, da je skuter kar na enkrat začel izgubljati moč, ampak od začetka potegne tako kot treba, po kake 500 metrov vožnje, pa začne izgubljati moč, še posebej v hrib, ker pri velikih obratih skuter še vedno dobi brzino, nevem kot da bi mu vklopil neko blokado...skuterist.smilie.bonk2.gif (menjali smo že bat, spolirali cilinder, valjčki so vredu)

Sedaj res nevem kaj bi blo narobe, če se komu kaj sanja, kaj bi blo narobe, bi lepo prosil, če mi lahko pomaga. skuterist.smilie.wink.gif

Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej če ti začne trokerat (cukat pri vožnji v hrib) ? , možno da je kej z elektriko narobe

Ne cuka, sam moč nahitr zgubi, mi leti v hrib 60 (po števcu) in je šel ponavad skos do konca hriba tolk...zdej pa kr na enkrat tam sred hriba, ko ni več hitrosti zaleta, sam moč zgubi...in se peljem lepo 25,30 (po števcu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa izpuh preveč odprt za tvojo mašinco

izpuh nemore bit preveč odprt če je leovince zx

pomoje da je neki z prenosi narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Jaz pa imam en problem, z mojim skuterjem. In sicer z Keewayom, matrix 50...

Sedaj ima prevoženega okoli 4300 km, notri sem menjal valjčke, federca, gor sem dal avspuh leovince zx, vzet je bil obroček pri jermenici...

Problem je pa v tem, da je skuter kar na enkrat začel izgubljati moč, ampak od začetka potegne tako kot treba, po kake 500 metrov vožnje, pa začne izgubljati moč, še posebej v hrib, ker pri velikih obratih skuter še vedno dobi brzino, nevem kot da bi mu vklopil neko blokado...skuterist.smilie.bonk2.gif (menjali smo že bat, spolirali cilinder, valjčki so vredu)

Sedaj res nevem kaj bi blo narobe, če se komu kaj sanja, kaj bi blo narobe, bi lepo prosil, če mi lahko pomaga. skuterist.smilie.wink.gif

Lp, Blaž

Pri men je isto, sam da se to dogajati začne že na ravnini če ga peljem z ročico do konca, če pa ne zategnem v polno gas pa nikamor ne gre heh :D :D :D je****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!