Skoči na vsebino

Nakup 50ccm


Xfreak

Priporočene objave

Seos!

Torej kupujem 50ccm moped in me zanima kaj bi mi vi priporočali? Hočem edino da je motor nov, da ni skuter oz. avtomatik in da ne stane več ko 3000 eur.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rieju RS2 Matrix - 2990 €

http://www.rieju.si/si/rieju/moto/modell_detail.php?ID=53

S tem ne boš zgrešil .)

Pa poišči Yamaho TZR na avtonetu. Mislm da majo isto ceno. Aprilije ti pa NE priporočam, čeprav jo vozim sam. Več jo mam namreč na servisih kot na cesti. Res pa je, da eni nimajo enega samega problema. Očitno smo nekateri nesrečneži tako naleteli al whatever. Vglavnem, preveč problemov (z moje strani, ne govorim za druge!)

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rieju RS2 Matrix - 2990 €

http://www.rieju.si/si/rieju/moto/modell_detail.php?ID=53

S tem ne boš zgrešil .)

Pa poišči Yamaho TZR na avtonetu. Mislm da majo isto ceno. Aprilije ti pa NE priporočam, čeprav jo vozim sam. Več jo mam namreč na servisih kot na cesti. Res pa je, da eni nimajo enega samega problema. Očitno smo nekateri nesrečneži tako naleteli al whatever. Vglavnem, preveč problemov (z moje strani, ne govorim za druge!)

jao kero aprilijo pa maš pol... jst mam rs50(80) letnik 99. nimam pa nobenih problemov tko da...jst priporočam da nj kup rableno rs-ko al tzr. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS50 '09 .) Sej to me glih najbolj razkuri - da je moped nov pa sami problemi. Če bi eno 10 let staro kupo se še ne bi tolko sekiral.

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS50 '09 .)

aja... sej men je ful huda tanova rs... sam ni nikol vredna tega gnara.. pa še slabš so kt tastare. priporočam pa da nj si kup 99-2002 letnik.

kaj pa ti drgač nagaja, da morš vozt na servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rieju RS2 Matrix - 2990 €

http://www.rieju.si/si/rieju/moto/modell_detail.php?ID=53

S tem ne boš zgrešil .)

Pa poišči Yamaho TZR na avtonetu. Mislm da majo isto ceno. Aprilije ti pa NE priporočam, čeprav jo vozim sam. Več jo mam namreč na servisih kot na cesti. Res pa je, da eni nimajo enega samega problema. Očitno smo nekateri nesrečneži tako naleteli al whatever. Vglavnem, preveč problemov (z moje strani, ne govorim za druge!)

Am jz pa z Aprilio nimam nobenih težav, edino kr je blo je bil nepravilno naštelano razmerje ZRAK/BENCNIN (so uštimal pr Vombergerju :D:worship: ). Pol sm dau pa še 14 zobnik (org:11) in motor je bomba. Končna po števcu je okoli 95km/h (90 realnih) prej (z 11 zobnikom) je bla pa 80 km/h. Tko da z Aprilio neboš nč falu. Bratranc ma pa Yamaho TZR, dela tud BP edin kr je blo, da mu je tank puščou :blink: . Gre mu pa tko nekak k men... Drgač pa lahko pogledaš za kšno endurco al pa supermoto. Recimo Aprilia SX, RX al pa Yamaha DT X, R...

@Krajcer: Kašne težave pa maš Aprilio ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj bol kupit yamaha dtr al dtx?

am, kr ti bl ustreza, DT X je supermoto DT R pa endurca. Razlika mislm da je v vzmetenju pa v gumah...

Aprilia RS 50:

20080511bikepics-1284487.jpg

Yamaha TZR:

20080320bikepics-1223099.jpg

Aprilia SX:

24546012sx-50image-credi.jpg

Yamaha DT 50:

2005012819yamahadt50supe.jpg

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, kr ti bl ustreza, DT X je supermoto DT R pa endurca. Razlika mislm da je v vzmetenju pa v gumah...

Drgač pa

Recimo Aprilia SX, RX al pa Yamaha DT X, R...<br><br>Aprilia RS 50: 20080511bikepics-1284487.jpg<br><br>Yamaha TZR: 20080320bikepics-1223099.jpg<br><br>Aprilia SX: 24546012sx-50image-credi.jpg<br><br>Yamaha DT 50: 2005012819yamahadt50supe.jpg<br><br>@Krajcer: Kašne težave pa maš Aprilio ?

wow kwa je huda RS-ka! :wub::OK: cool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz mam aprilio sx 50ccm pa sm zelo zadovoln lani sm jo novo kupu za 2800e pa je odlična za offroad še boljša za po cesti TOPLO PRIPOROČAM :naughty: :winkiss::worship:

Se čist nč ne kvari do zdej stroškov z njo nepotrebnih 0 eur ko nova vse dela prfect :winkiss: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, če vas še zanimajo problemi.. To vse pri nekaj manj kot 1200km!

Prvič mi je pri cca. 350km spusto semering, pol sem ga vmes mel na rednem servisu, zdaj mi več vžgat noče (razen na potisk) - sumim da nekaj prazni akumulator ampak bogsigavedi kaj, včasih ko ga ene 3min pustim da se segreje pa hočem dat iz lera v prvo mi crkne, že od vsega začetka me zajebava čok (moraš držat obrate na 4k drugače crkne, tako da pri hladnem vžigu potegnem čok, navijem gas do konca in stisnem štarter - drugače ne gre), bremze cvilijo (to je sicer najmanjši problem ampak se mi vseeno zdi prehitro za take pojave), pa danes sma s stricom ugotovila da začne pri polnem gasu nekaj pokat v motorju... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz mam aprilio sx 50ccm pa sm zelo zadovoln lani sm jo novo kupu za 2800e pa je odlična za offroad še boljša za po cesti TOPLO PRIPOROČAM :naughty: :winkiss::worship:

Se čist nč ne kvari do zdej stroškov z njo nepotrebnih 0 eur ko nova vse dela prfect :winkiss: :naughty: :worship:

evo, pa ma isti motor k moja RS-ka :D Kok maš pa kei km pkoco, pa kok maš končno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, če vas še zanimajo problemi.. To vse pri nekaj manj kot 1200km!

Prvič mi je pri cca. 350km spusto semering, pol sem ga vmes mel na rednem servisu, zdaj mi več vžgat noče (razen na potisk) - sumim da nekaj prazni akumulator ampak bogsigavedi kaj, včasih ko ga ene 3min pustim da se segreje pa hočem dat iz lera v prvo mi crkne, že od vsega začetka me zajebava čok (moraš držat obrate na 4k drugače crkne, tako da pri hladnem vžigu potegnem čok, navijem gas do konca in stisnem štarter - drugače ne gre), bremze cvilijo (to je sicer najmanjši problem ampak se mi vseeno zdi prehitro za take pojave), pa danes sma s stricom ugotovila da začne pri polnem gasu nekaj pokat v motorju... :worship:

a maš še blokade ?? Drgač pa bremze tut men mau cvilijo, ampak to povsod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blokade so še not. Če jih vzameš ven še velja garancija?

hm, dobro vprašanje... Sploh nism zihr.. :hmm: Am pa dei čim prei blokade vn, se bo moped dost lepš obnašou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jaz bi jih že pri 10km ven dal, samo pač starši :grrr Bom v ponedeljek vprašal glede garancije, ko ga peljem na servis. Ker če ti neha veljat, ga bom zaj še zvozo do konca da crkne kar misli da bo pol mir ko (če) bojo blokade veni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jaz bi jih že pri 10km ven dal, samo pač starši :grrr Bom v ponedeljek vprašal glede garancije, ko ga peljem na servis. Ker če ti neha veljat, ga bom zaj še zvozo do konca da crkne kar misli da bo pol mir ko (če) bojo blokade veni :)

Kaj ti maš aprilio sx ?

ja mam na svojem eno 2200km pa vem da ko sm mel še blokade se je motor tudi bl čudno obnašal zdej ko je pa odprt je pa čist drugi motor ki aprilia sx 50 je tako zablokirana na začetku da dav človeka če je en malo težji v malo hujši bregec težko izvleče ko daš pa blokade dol je pa čist druga stvar zt nekak prepričej pa dej te blokade vn pa boš vidu kaj vleče da se morš prav za balanco primit :worship::worship: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!