Skoči na vsebino

Čestitke...part II


Nearrain

Priporočene objave

In če se ne motim v mescu več kot 500!  :shock:  :D  S tem da jih je vsaj 20% postalo nevidnih :evil:

Krutost ne pozna meja! :twisted:

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za cestitke Alter, Hanzi, stigma, manjak 8) 8) 8)

:oops: tokrat priznam sem prehitu samga sebe in sm opazu 800tico za vami :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja pa čestitam svojemu ta starejšemu sinkotu, ker si je v soboto pripeljal domov svoj prvi motor za svoj zaslužen denar! Sicer moped, a leti kar malo preveč. Aprilia RS 250.

In da izkoristim forum kot budistični molitveni listič, mu želim veliko varnih in lepih kilometrov in veliko dobrih motorističnih in ostalih prijateljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo horjulis vulgaris, to mu tut jst želim. pa temu ti pravš moped :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam si, da sem spet pod 1000 postov :? :evil: :cry:

Ne več vicov pisat. Sm jast tud ugotovu, da se ne splača. :(

Jap, mal se bo treba nazaj držat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja pa čestitam svojemu ta starejšemu sinkotu, ker si je v soboto pripeljal domov svoj prvi motor za svoj zaslužen denar! Sicer moped, a leti kar malo preveč. Aprilia RS 250.

In da izkoristim forum kot budistični molitveni listič, mu želim veliko varnih in lepih kilometrov in veliko dobrih motorističnih in ostalih prijateljev.

nekoč si je pred maxijem (Al HHV junior al pa metalbike ne vem kdo press) zanimal za virago 250 zdaj pa ka rRS 250! No saj kubatura je res zelo podobna ampak PS pa :shock: Mislim da zna kakega SS600 zadaj pustit zato ga imej na začčetku mal na špagci! No saj malo ga bo imel tudi Petrol ker poraba bo x5! :shock:

Čestitam pa vsaj prvih nekaj kkm po pameti da ne bo bolelo! :?

manjak! Normalno da je moped saj ima malo več kil kot skuter kubatura pa tud ni ne vem ravno kaka! Kakih PS pa ne bi omenjal! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Hanzi, je res! Saj zato sem pa tudi tisto o molitvenem lističu napisal, dasiravno sem ateist. Upam, da ga bo poleg razmišljanja o svojih celih kosteh in koži, malo na špagci držala misel na draga popravila plastike in ostalih delov mopeda. Pa upam, da mu je lanska šola kaj glavo posolila! :? :?

Saj Metalbike se bo letos pa s Falcom okoli fural. Kaj češ Hanzi, Deca raste! Zaželimo jim lahko le veliko sreče in užitkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo dva, samo dva admina teh strani in bilo bi nakljucje, ce jim nebi priznali dosedanjega truda in vlozenega dela... 8) :lilangel:

Za vse, ki niste opazili ali pa niste dovolj pogumni, da bi storili naslednji korak, vam v tem trenutku, sedaj vsem odpiram moznost, torej:

Codeine cestitkam za 800+ postov :wink: :oops: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: se enkrat vec ugotavljam, spet ste me prehitel :oops: in mi pokazal kako se dela med prijatelji :wink: :D

Upam, upam, da neum zfulal mojo tretjo zvezdico.... Vam pa zdaj cist zaupam, da me boste opomnili ob pravem casu :roll: 8) :D 8) :lilangel: :mrgreen:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Maxu ker je tudi danes napisal nekaj postov! sem mislil da nas bo vsaj danes ko je na IMOTu pustil na miru ampak kot kaže ne gre! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!