Skoči na vsebino

Čestitke...part II


Nearrain

Priporočene objave

BLJAKKKKKKk Plastičar :

Hehehe... klimbra, ti pa kar tiho bodi... ker si tudi sam postal napol plasticar.... :wink:

Jap....napol.....pa še farbe je iste......pa ccm ma iste......khmmmmmm.....sam bl počas se bo pelu....hahahahaaaa :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki imate nove stroje, čestitke! :drinking:

Za Gregsa sem prebral, kaj je nabavil. Kaj pa drugi srežneži - Klimbra, Climber,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: »...Si mislil, da naju lahko veze sploh se kaj drugega kot CBR?!..«

Mogoče prepričanje, način razmišljanja, kompatibilnost,... ampak CBR pa definitivno.

Pravijo, da bo nad sredozemljem še nekaj časa dež, zato srečneži v dežne pa na pot, je škoda, da zavarovanje propada, če je že plačano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap....napol.....pa še farbe je iste......pa ccm ma iste......khmmmmmm.....sam bl počas se bo pelu....hahahahaaaa

Lahko dodam samo se tole, da ima moj 15 konjicev vec in enega osla... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motorsvetovci na zimo na veliko opremljajo z novimi stroji.

Ker smo ravno v prikladni temi, jim vsem skupaj čestitam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da bo nad sredozemljem še nekaj časa dež, zato srečneži v dežne pa na pot, je škoda, da zavarovanje propada, če je že plačano.

Najhujse je to, da sem poleg novega motorja dobil poklonjeno tudi preizkusnjo za 3 dni, z AO plus... jaz pa sem od tega izkoristil samo tretjino... :cry: Dez je dobesedno odplaknil preostali dve tretjini.... tako da meni zavarovanje na Hondici ne propada... propada pa na GPZju... :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se mi je zdelo, da ima Climberjeva objava ost, ki leti na nekoga.

No, maček s pohojenim repom je zamijavkal :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap....napol.....pa še farbe je iste......pa ccm ma iste......khmmmmmm.....sam bl počas se bo pelu....hahahahaaaa

Lahko dodam samo se tole, da ima moj 15 konjicev vec in enega osla... :wink: :D

Khmmmmmmmm.....rezime:

Še ne dolgo tega....klimbra 50KM več kot gregsi......pa ga nikoli nisem gledal dlje kot 10 sekund v njegove rore.

Sedaj........gregsi 15KM več kot Klimbra.....le kdaj te bom še utegnil videti......ko boš tankal??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: »...Lahko dodam samo se tole, da ima moj 15 konjicev vec in enega osla...«

Sopotnik ???

Pa, da mi ne bi odgovoril: »Da prisedi, prosim.« :evil: :D

hehehehe... ne, sem kar sebe mislil... sem toliko posten... Sicer pa: mi bo klimbra zihr tako rekel, ko bom naredil dim mimo njega... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se mi je zdelo, da ima Climberjeva objava ost, ki leti na nekoga.

No, maček s pohojenim repom je zamijavkal :wink: :lol:

Macek je hitro nazaj zobe pokazal.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra: »...Sedaj........gregsi 15KM več kot Klimbra.....le kdaj te bom še utegnil videti......ko boš tankal??????...«

Ko mu bo policaj izpolnjeval položnico. In takrat malo dlje, ker je črkovanje zamudno in službenega psa v tace zebe. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra: »...Sedaj........gregsi 15KM več kot Klimbra.....le kdaj te bom še utegnil videti......ko boš tankal??????...«

Ko mu bo policaj izpolnjeval položnico. In takrat malo dlje, ker je črkovanje zamudno in službenega psa v tace zebe. :D

:evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Gregs, šele zdele sm pogledu to temo, pa vidm, da ni nov samo avatarček! :shock: :shock: :shock:

Kokr se spomnim, si rekel šele drugo leto za novo mopedino....Prehitevaš čas, čestitke, samo.....NI YAMAHA! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Gregs, šele zdele sm pogledu to temo, pa vidm, da ni nov samo avatarček! :shock: :shock: :shock:

Kokr se spomnim, si rekel šele drugo leto za novo mopedino....Prehitevaš čas, čestitke, samo.....NI YAMAHA! :twisted:

Hehehe... eh, saj ves, kako smo vcasih govorili.... Tito-rakija, omladina-akcija.... :wink: :D .... no, ker je Tito umrl, rakije tako ali tako ne pijem, omladinec tudi nisem vec... mi je edino AKCIJA ostala... in sem hitro zavil v trgovino takoj, ko so finance to omogocile... :D

Eh, na zalost Yamaha nima takega motorja, kot bi ga jaz zele... zmes sport in touringa s takimi lastnostmi.... prevec sport.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo atej? :shock: zakaj? ....bravo mama...... da ga prenasa :P :lol: zdaj bo mela pa dva.... :wink:

cestitke. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok jest bom pa sam seb za novga motorista (sina)čestitiv motor sm pa itak na pomlad nov kupu

:multi: :multi: :multi: :multi: ... čestitam blade 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa čestital in se hkrati zahvalil Ice-u, za njegovo požrtvovalno delo s čiščenjem in urejanjem zarenih tem (gume, čelade ...) ... keep up good work !! :D 8) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!