Skoči na vsebino

Čestitke...part II


Nearrain

Priporočene objave

Hvala, hvala Horjo :!: Res je spomladanska fotka :wink: , ampak iz leta 1972.

Šit takrat jst (pa še večina tlele prisotnih) niti rojena nism bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala Horjo :!: Res je spomladanska fotka :wink: , ampak iz leta 1972.

Šit takrat jst (pa še večina tlele prisotnih) niti rojena nism bla.

Ek, Mačkica, kako da ne.... jaz sem se 72 leta že na dve nogi postavla :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, leta 1972 smo se igrali gimnazije.

Čestitam vsem, ki so se leta 1972 igrali gimnazije ali kakšne druge srednje šole :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Brrrm :!:

Jast sm se igrou drugič drugi letnik TEŠ (kasneje je postala ETŠ).

Pa obenem še čestitke prof, Marjanu Opeki, ki mi je to omogočil. :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa moram cestitat Mačici pa Zarji za odlično igro biljarda in jima predlagam revanš do konca...............................

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, leta 1972 smo se igrali gimnazije.

Čestitam vsem, ki so se leta 1972 igrali gimnazije ali kakšne druge srednje šole :lol:  8)

Brrrm, se zahvaljujem za čestitke :lol: , tistega leta sem bil že maturant :oops: Čestitam vsem. ki so v 70-ih šli v službo :!: Ostali bomo brez penzije :twisted: :twisted: :twisted:, smo pa preživeli :lol: za kar si spet lahko samo čestitamo :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, leta 1972 smo se igrali gimnazije.

Čestitam vsem, ki so se leta 1972 igrali gimnazije ali kakšne druge srednje šole :lol:  8)

Brrrm, se zahvaljujem za čestitke :lol: , tistega leta sem bil že maturant :oops: Čestitam vsem. ki so v 70-ih šli v službo :!: Ostali bomo brez penzije :twisted: :twisted: :twisted:, smo pa preživeli :lol: za kar si spet lahko samo čestitamo :lol: :lol: :lol:

Ljubi, preseli se v našo temo : čestitke vsevprek :twisted: :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, leta 1972 smo se igrali gimnazije.

Čestitam vsem, ki so se leta 1972 igrali gimnazije ali kakšne druge srednje šole :lol:  8)

Brrrm, se zahvaljujem za čestitke :lol: , tistega leta sem bil že maturant :oops: Čestitam vsem. ki so v 70-ih šli v službo :!: Ostali bomo brez penzije :twisted: :twisted: :twisted:, smo pa preživeli :lol: za kar si spet lahko samo čestitamo :lol: :lol: :lol:

Ljubi, preseli se v našo temo : čestitke vsevprek :twisted: :roll: :D

Oprosti: tole so čestitke tistim, ki smo šli v 70-ih v službo :!: In to še zdaleč ni vsevprek :twisted: Samo za izbrane :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa moram cestitat Mačici pa Zarji za odlično igro biljarda in jima predlagam revanš do konca...............................

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ni blema. Naslednjo sredo, če ne pa v Beogradu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa moram cestitat Macˇici pa Zarji za odlicˇno igro biljarda in jima predlagam revansˇ do konca...............................

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ni blema. Naslednjo sredo, cˇe ne pa v Beogradu ;)

:smilecolros: :multi: :smilecolros: :multi: :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Aji ker je prodala motor. :D  

Sebi tud čestitam, ker sem prodal motor.

8)

Čestitam vsem,ki po novem hodijo peš!!!!!!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Aji ker je prodala motor. :D  

Sebi tud čestitam, ker sem prodal motor.

8)

Čestitam vsem,ki po novem hodijo peš!!!!!!!!! :P

Nič ne bo, prej sem imel dva, sedaj samo enega. :wink:

Klimbra vseeno - hvala.

Viragec-vragec je dobil novega lastnika.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes izkoriščam to temo, da čestitam vsem, ki nam je uspelo preživeti to zajebano leto, vsem, ki ste se kljub izgubam vrnili med nas in začeli z novim življenjem, vsem ki ste v tem letu naredili kaj lepega zase in za svoje bližnje in seveda tudi vsem, ki ste pomagali postaviti temelje za pomoč nam motoristom v naslednjih letih!

Novoletne čestitke vsem in LP,

Marijan Likar - HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker sem prodala motor!  :D  8)

Superca! Kdaj pa pade monsteriozno čudo? :wink: :lol:

LP HHV

Na pomlad, s prvimi rožicami :D :D :D

( :?: a že vsi vedo, kaj kupujem? Ali pa se da mogoče to zelo preprosto sklepati iz tega, kakšnemu 'vplivu' sem podvržena? :shock: :lol: )

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker sem prodala motor! :D 8)

Aja, prjatlca moja, iskrene čestitke :lol: 8) Obenem ti želim čimprej novga(ducepress) :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!