Skoči na vsebino

Čestitke...part II


Nearrain

Priporočene objave

Čestitam vsem, ki odhajajo od jutri naprej pa vse do nedelje na smučanje :lol: :lol: :lol:

:? Ma ja no, sej greš naslednjič z mano 8) sej veš; tole je blo tko hitr... :lol: 8) Ti pa čestitam za vse sms, ki mi jih boš poslala :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Aji ker je prodala motor. :D

Sebi tud čestitam, ker sem prodal motor.

8)

Čestitam vsem,ki po novem hodijo peš!!!!!!!!! :P

:? :? :? nisem še prodal in ne kupil, sem še res peš :cry: čestitam pa Klimbri za...moj nov motor :lol: :lol: :lol: 8) (če mi ga ne bo kdo spelou) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes izkoriščam to temo, da čestitam vsem, ki nam je uspelo preživeti to zajebano leto, vsem, ki ste se kljub izgubam vrnili med nas in začeli z novim življenjem, vsem ki ste v tem letu naredili kaj lepega zase in za svoje bližnje in seveda tudi vsem, ki ste pomagali postaviti temelje za pomoč nam motoristom v naslednjih letih!

Novoletne čestitke vsem in LP,

Marijan Likar - HHV

Čestitam, Marjan Likar za tole najbolj resno čestitko, ampak - ne me basat,a se letos ne bomo več vidli :?: :?: :?:

Dare Ravnikar - fifty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, Marjan Likar za tole najbolj resno čestitko, ampak - ne me basat,a se letos ne bomo več vidli :?: :?: :?:

Dare Ravnikar - fifty

Menda je šou za en mesec u hosto. Jagerska je pač težka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, Marjan Likar za tole najbolj resno čestitko, ampak - ne me basat,a se letos ne bomo več vidli :?: :?: :?:

Dare Ravnikar - fifty

Menda je šou za en mesec u hosto. Jagerska je pač težka.

Al pa mogoče računa na partizansko penzijo, če bo u hosti padu ? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, Marjan Likar za tole najbolj resno čestitko, ampak - ne me basat,a se letos ne bomo več vidli :?: :?: :?:

Dare Ravnikar - fifty

Menda je šou za en mesec u hosto. Jagerska je pač težka.

Al pa mogoče računa na partizansko penzijo, če bo u hosti padu ? :wink:

Pa spomenico iz leta 41,pol pa borčevsko penzijo,pa dodatek na narodnega heroja............... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blema - če prides v OLP do mene me pocukas za rokav in poves kdo si dobis za en pir ! 8)

samo da ne bo zdej 15 žensk z istim imenom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blema - če prides v OLP do mene me pocukas za rokav in poves kdo si dobis za en pir ! 8)

samo da ne bo zdej 15 žensk z istim imenom :P

Jest tudi pivo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blema - cˇe prides v OLP do mene me pocukas za rokav in poves kdo si dobis za en pir ! 8)

samo da ne bo zdej 15 zˇensk z istim imenom :P

No, prav...samo sem bolj sramezljive sorte :oops: ...pa se nikol nisem bla v OLP-ju. :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prav...samo sem bolj sramezljive sorte :oops: ...pa se nikol nisem bla v OLP-ju. :oops: :wink:

To je pa ena najboljsih sal, kar sem jih danes slisal.... :D :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je padlo v vodo, zato me danes ne bo v OLP :( :cry:

Zarja oljubo bom držal 8) - za pir dobiš, ampak šele drugo sredo ko bom pa res tam (upam)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Čestitam hodečemu D.J.ju, ker je iz nekakšnega 250 ccm motorciklčka disc jockey postal :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam seveda brrrmu (in s tem nadaljujem čestitovalno sago), obrazložitev diskjockeja :lol: , preprosto- moje inicialke, v zunanji uporabi že 11 let

tisti 250motorciclič pa men verjem ni bil mačji kašelj :lol:

area, bravo za "odkrižanje" petdesetice+enke :D, čestitke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, sem že opazil : janezD je "nekdo drug"

ne spreglej pa dveh pikic (..)

sicer pa, si komu čestital ali samo post dodal :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za zmedo...Sem komaj prepričal Johana, da se ne podpisuje več kot Suzuki, a zdaj naj pa še JanezD-ju težim? :twisted: :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, je vsaj moj podpis bolj zeljnat :lol:

ni mu treba težit, lepo mu reci :D -ali lahko prosim..... :wink: spremeniš podpis v JD, ker si pač janezD

p.s. jaz sem DenisJ :D

čestitam za skrb :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to, da si se 51ke rešil? Je bila to tvoja letnica rojstva, ali trenutna starost :?: :wink: :lol:

Brrrrm glej, čisto preprosto je --> 51 je sestavljeno iz 5 in 1. Če ti dve cifri zamenjaš dobiš 15, če ju sešteješ pa dobiš 1+5 = 6 ...in če sešteješ 15 + 6 dobiš mojo starost = 21 Sicer s par napakami ampak vseeno sem prišo do pravega rezultata, pol pa pravijo da je potek važen :? :lol: Še kako vprašanje? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sedaj brez dodatnih vprašanj, ker je vprašanje sploh, če bi znal tako vratolomijo s številkami še enkrat izpeljati. :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!