Skoči na vsebino

Poslanci SDS razkrili svoje premoženje


Jure

Priporočene objave

Članek na 24UR o tem kako je poslanska skupina SDS javno razkrila vse svoje premoženje--> KLIK

Tule je pa tabela premoženja v PDF obliki: http://image.24ur.com/media/document//60308404.pdf

Cifre so naravnost smešne. Vsi imajo letne prihodke tja okoli 60k €, veliko od njih jih je v politiki že res dolgo, pa nobeden izmed njih nima nič, vsaj sodeč po tabeli..

Lepo prosim, kdo ima zdaj koga za norca.

Jaz vidim samo dve opciji:

1. V tabeli niti približno ni navedeno vse njihovo premoženje, ker so pač zamolčali, ali pa je v kakšni taki obliki, k v tabeli ni omenjena in so se elegantno "izognili", oziroma vse sproti lepo prepisujejo na ostale družinske člane. Kakorkoli že, če je to res, niso čisto nič boljši od Golobiča, čez katerega so imeli vsi toliko za povedat. Oziroma lahko bi se reklo, da so še večji "lažnivci" kot on, ker on si ni dvigoval popularnosti s tem, da bi ljudi prepričeval kako nič nima, kot počnejo to sedaj pri SDSu.

2. V tabeli navedeno premoženje drži (v kar MOČNO dvomim) in imajo res samo to kar je tam navedeno. Ampak v tem primeru pa lahko brez najmanjše slabe vesti rečem, da so to eni izmed najbolj nesposobnih in negospodarnih osebkov v naši državi, da po XX letih poslanskih, ministrskih in nevem kašnih plač, ki so skoraj desetkratnik ene fabrške plače še vedno NIČ nimajo, veliko izmed njih niti stanovanja ne, nikakršnih hudih nepremičnin, ter vsega skupaj na banki par 10k (ali pa še to ne) EUR. :headbang:

Ta opcija se mi zdi še slabša kot prva o lažnivcih, ker to pomeni, da so našo državo vodili/oziroma vodijo nenormalno razsipni ljudje, ki nimajo nobenega smisla za gospodarjenje in preudarno ravnanje z denarjem, da recimo po dveh mandatih poslanskih plač še vedno nič nimaš, medtem ko si je marsikatera družina z dvema delavskima plačama, uspela preskrbet vsaj svoje stanovanje ali kakšno majhno hišo, pa čeprav s hudimi krediti.

Skratka meni se vse to skupaj zdi naravnost absurdno, naj bo 1. ali pa 2. varianta

No pa še konkretni primeri o čem govorim

MAG. BRANKO GRIMS (ni politik od včeraj..)

Prihodki

2007: 64.327,99

2008: 64.365,16

Vse premoženje, ki ga ima pa naj bi obsegalo:

- AUDI A6Q star 9 let Izpis KDD 31. 12.

- nepremičnin doma in v tujini nima

- zemljišč doma in v tujini nima

- ima par delnic

- 35.000€ depozita pri banki Kranj

Kar se mene tiče je lažnivc, al pa popolnoma negospodaren in nesposoben, da mu je razalo toliko dnarja sproti pognat..

EVA IRGL

Prihodki

2007: 45.794.57

2008: 48.619.96

Vse premoženje, ki ga ima pa naj bi obsegalo:

- nobenih nepremičnin doma ali v tujini

- nobenih zemljišč doma ali v tujini

- avtomobil Fiat Bravo v vrednosti 18k EUR

- delnic za 12k €

-nobenih prihrankov na banki nad 10k €

HALO?? A je življenje tako drago, da porabiš 50k € samo za preživet skozi leto, da ti ne rata nič prihranit ali pa ustvarit v toliko letih?? Potem ti pa taka pametuje glede najnižjih plač pa preživetju, v resnici se ji pa niti sanja ne kako normalen Slovenec živi.. Torej isto kot prej, ali je čisto negospodarna in razsipna in neprimerna racionalno vodit državo ali je pa lažnivka..

DR. PETER VERLIČ

Prihodki

2007: 86.627,58

2008: 83.365,29

- Ni lastnik oz. solastnik zemljišč, nepremičnin oz. premičnin nad 8.400 evrov

- avtomobila, plovila, ipd nima

- ima nekaj delnic

- nobenega depozita nad 10k € ne doma ne v tujini

Ok, žal mi je, ampak da pri taki plači nimaš NIČ, ne vem kaj si.. Biti sposoben predstavljat in zastopat narod zagotovo ne.. Jaz, pa sem še študent, nisem nikoli še redno delal, samo preko študenta in ostala priložnostna dela, pa imam po tej tabeli premoženja ravno toliko, ali pa mogoče še več, ker imam pač svoj motor pa majhno stanovanje, ki sem ga podedoval, več od enega poslanca z 80k € plače. :headbang:

Itd, itd. Poglejte si tabelo sami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ti da s tem ukvarjat :)

Itak da bojo lepoposkrbel za svoje riti. Uradno majo komi za zvet,neuradno pa...

Tko,k nasa postenjakinja. In kako nej policija neodvisno prevzame kaj takega,ce je njihova sefica hcerka od lastnice.

http://24ur.com/novice/slovenija/clani-ki-to-niso.html

Skoda zivcev,se grem raj en krog peljat al pa nekam na kufe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tut xxxx€ prihodka na leto, prihranim pa nič...

jebat ga..denar mora krožit ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sicer res niso vredni časa in ukvarjanja z njimi..

Ampak, mimo tega pa enostavno nisem mogel it. Take tako očitno absurdne poteze politikov je enostavno treba izpostavit. In če bi vsa javnost, bila na take stvari, pa naj bodo s strani levih, ali s strani desnih, bolj pozorna, bi tudi politiki bili prisiljeni svoje delovanje in obnašanje malce spremenit.

Ne morem razumet, kako lahko neka stranka po dolgem in počez en mesec laja na pripadnika nasprotne opcije kakšen lažnivec in kriminalc je ker ni povedal za svoj delež v tujem podjetju, potem pa sama da ven en tak seznam, ob katerem je očitno, da so sami vsaj tolikšni ali pa še večji lažnivci..

Kako je mogoče, da politiki, ki so že po 10 in več let v politiki, skozi nesramno dobro plačani, nimajo skupnega premoženja niti toliko, kolikor je njihov LETNI dohodek! Lepo prosim.. To je šele laž ja, ne pa tisto Golobičevo zamolčanje. Da na taki laži gradiš lastno promocijo pri naivnih državljanih, ki bodo samo prebrali naslove v cajtungih, kako je Janša transparetno objavil premoženje, noben se pa ne b o poglobil, da bi pogledal številke in že na 1km opazil kakšna nemarna laž je tisti seznam. No, mogoče imajo pa res samo to.. Ampak potem pa kot sem rekel.. Ni bolj neprimernih ljudi za vodit državo in upravljat z davkoplačevalskim denarjem, če so tako negospodarni, da pri tej starosti in toliko € ki so jih dobili tekom let, še vedno NIČ nimajo. Reveži.

Glede tistega članka pa ne razumem kaj hočeš povedat.

Naj samo opomnim, da ne sodi v to temo, ker je namenjena izkjučno o poslancih in njihovem premoženju.

Drugače pa je policija po ustavi RS samostojna in minister ne more neposredno vplivat na njihovo delovanje in odločitve. Če je mama od Kresalke naredila kaj narobe, naj odgovoarja, ampak ne razumem pa kaj ima s tem Katarina. Vsak minister ima sorodnike, ljudje smo pa kolikor vem po 18 letu samostojni in nimamo vpliva na dejanja drugih. Če je tastara naredila kaj narobe, sem prepričan da je Katarina prva, ki ji to niti približno ni prav, ker bo ona šikanirana zaradi tega, kjub temu da ni sama nič naredila.

No ampak kot sem rekel, tole sodi v drugo temo, če se komu zdi vredno debate, naj odpre pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tut xxxx€ prihodka na leto, prihranim pa nič...

jebat ga..denar mora krožit ;)

Ne vem no, vse do ene mere..

A se ti zdi normalno, ima nekdo z 80k € letno, ki jih dobiva že toliko let, manj kot nek študent, ki je zaslužil kar ima z delom preko študentskega servisa in priložnostnimi deli? Se ti zdi, da je tak človek kompetenten za vodit državo, sploh sedaj ko je problem kako zmanjšati javno porabo, ker ni denarja? Nekdo, ki v celem življenju ni uspel prihraniti toliko, kot mu znaša letni dohodek, ki je 10x večji od dohodka, s katerim mariskdo preživi, nahrani otroke ima svoj avto in po možnosti še stanovanje?

No ja, meni se ne zdi. Meni se zdi to absurd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa laž.. :whistle:

Škoda, da niso bili tako pošteni in prosili še svoje družinske člane (starše, otroke, partnerje), če so pripravljeni napisati, kaj/koliko imajo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislijo, dat ven tak seznam kot so ga dali tile, potem je bolje da ga nobena stranka več ne da, ker se delajo norca iz naroda.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo sds? drugih strank v sloveniji ni?

Po drugi strani moraš priznat, da je malce smešno, da bi se šli sedaj varianto "preden vstopiš v državni zbor delat, sprazni žepe in pokaži, kaj maš" ... Vem, da se sliši ekstremno - ampak, ali osebna lastnina/premoženje ni eden od atributov zasebnosti?

Verjetno bi v idealnih razmerah morala Kosova komisija za preprečevanje korupcije takoj, ko je prejela prijave premoženja novih poslancev, postaviti opazovalnice in preverjati, kako se 'bogatijo' (če se) poslanci v času trajanja svojega mandata. Vse drugo je irelevantno, po mojem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo sds? drugih strank v sloveniji ni?

drugi premorejo za kanček več IQ-ja ! :rolleyes:

Verjetno bi v idealnih razmerah morala Kosova komisija za preprečevanje korupcije takoj, ko je prejela prijave premoženja novih poslancev, postaviti opazovalnice in preverjati, kako se 'bogatijo' (če se) poslanci v času trajanja svojega mandata. Vse drugo je irelevantno, po mojem ...

pa saj so pravila tako "postavljena" ! pred mandatom prijaviš ob koncu se potegne razlika !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, vse do ene mere..

A se ti zdi normalno, ima nekdo z 80k € letno, ki jih dobiva že toliko let, manj kot nek študent, ki je zaslužil kar ima z delom preko študentskega servisa in priložnostnimi deli? Se ti zdi, da je tak človek kompetenten za vodit državo, sploh sedaj ko je problem kako zmanjšati javno porabo, ker ni denarja? Nekdo, ki v celem življenju ni uspel prihraniti toliko, kot mu znaša letni dohodek, ki je 10x večji od dohodka, s katerim mariskdo preživi, nahrani otroke ima svoj avto in po možnosti še stanovanje?

No ja, meni se ne zdi. Meni se zdi to absurd.

a kje piše da je treba varčevat? da ne smeš vsega enostavno zagont? da mogoče raje uživaš kot kupčkaš?

je kje kak zakon ki tistim ki zaslužijo več kot xxxx€ zapoveduje da morajo toliko in toliko na leto prišparat?

misliš da ima Katarinca kaj več "priznanega" zaslužka in premoženja? dont think so ;)

tolk o absurdih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr so tile politiki iznajdlivi. Takole se ribajo med sabo mi pa jim nasedamo in pišemo, pa razglabljamo, pa se čudimo.

Tukaj je preprosti spopad med JJ in Vladnimi strankami Zares in LDS. Saj ne vem kaj si Kresalova domišla ko blodi in zaposluje ljudi za raziskavo JJ nepravilnosti. Model je bil 4 leta v vladi in imel dostope do vseh spisov. Sedaj pa Barbika dreza v njega z nekimi preiskavami, vrli JJ ji pa vrača z enako mero.

Kdo bo tukaj zmagovalec - hm. SD se ne gre takih igric in ima mir pred takimi zgodbicami (razen kritik da slabo vodijo državo)

Mi je pa prav zanimivo ko brskajo po svojih preteklostih- Upam da bom kdaj zvedel tudi o Katarininem intimnem življenju :naughty: Če pa stric JJ bere ta forum pa prosim še za kako fotkico- samo brez Sinice prosim :kva2::kva1::kva1::kva2::kva1:

Popravljeno . Popravil cirkusdirektor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
a kje piše da je treba varčevat? da ne smeš vsega enostavno zagont? da mogoče raje uživaš kot kupčkaš?

je kje kak zakon ki tistim ki zaslužijo več kot xxxx€ zapoveduje da morajo toliko in toliko na leto prišparat?

misliš da ima Katarinca kaj več "priznanega" zaslužka in premoženja? dont think so ;)

tolk o absurdih..

Katarinca ima sigurno več premoženja, kar je tudi povedala takrat, pa je bil cel halo s strani opozicije, češ kako naj ena oseba, ki ima tako "polno rit" kot ona razume potrebe in stisko normalnega človeka.

Potem pa ti isti politiki objavijo nek seznam, s katerim gredo še korak dlje in pokažejo, da imajo tudi oni polno rit vsega, ravno tako kot npr. Katarinca, s tem da jim rata vse še sproti pognat v nič. Če bogat ne more razumet in predstavljat normalnih ljudi, kako naj jih nekdo, ki ima vse pogoje, da je bogat, ima letno 10x prihodke normalnih državljanov, pa nima po 20 letih praktično nič več, oziroma ima celo manj kot en navaden dcelavec, ker je vse pognal v NIČ.

A se ti zdi to gospodarno ravnanje z denarjem? Res je, ni nobenega zakona, da moraš varčevat in da ne smeš uživat, samo nekdo, ki je tako razsipen v privat življenju, me enostavno ne bo prepričal, da je lahko pa ful gosodaren pri vodenju državnega aparata. Če ti pri 70-80k letno ne rata prišparat, roliko da bi vsaj svoje stanvanje ali pa avto imel po xx letih take plače, če si vse pognal skozi rit, ali kaj jaz vem kam, kako boš potem racionalno gospodaril z davkoplačevavskim denarjem, kjer je marisikateri evro krvavo prisluižen z delavcev, ki resnično garajo za tistih 500€ mesečno.

Gre se zgolj za en občutek realnosti in možnost biti gospodaren.

Se ti zdi, da je nekdo tako razsipen, da ima po 18 letih poslanskim/ministrskih/premiejevskih plač 25k € na banki, sposoben vodit državo skozi resecijo, ko je res pomembno, da se privarčuje vsak €?

Sploh pa jaz ne dvomim, da imajo vsi več, ampak so lepo zatajili, oziroma prenesli na ostale družinske člane pa je, ali pa imajo enostavno v obliki, ki v tabeli ni zajeta. To jih pa naredi zahrbtne hinavce, glede na to, kaj so pred kratkim zganjali zaradi Golobiča. To je še huje.

Sploh pa, ne razumem, zakaj so se šli sploh hvalit s tem. Če po toliko letih pri koritu še vedno noben nič nima, je to samo še en razlog več, da bi sklepal, da so v politiki samo zaradi denarja. Ker so enostavno toliko potrošni, da brez tega ne morejo in to pomeni, da bodo naredili vse, da bodo ostali pri koritu (ker čene jim bo očitno zmanjkalo za njihovo sprotno preživetje).

Še enkrat, nima veze za katero stran gre, če bi kakšna izmed levih strank prišla ven s takimi banalnimi podatki, bi bila deležna enake kritike. Ker nimam nobenih simpatij do te vlade, ker se je zaenkrat izkazala za porazno. Ampak enostavno je aburd, da so politiki, ki nas zastopajo pred svetom, vodijo državo ali popolnoma nesposobni gospodarjenja, ali pa pač očitni lažnivci, ki imajo narod, ki se matra s 500€ mesečno, za debilen.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prvo da ne bo napak, to so BRUTO prejemki kar pomeni da so NETO dobili približno pol manj da bo lažje računat. tu niso všetete razne dnevnice in podobno, bi pa morale biti vštete bonitete (služben gsm, služben avto če je tudi za privat namene, darila nad 50€, letna smučarska karta če ti jo podarijo ker si faca,....). glede bonitet ne vem, dvomim pa da so ravno vse prikazane.

tako ugotovimo da more ubog povprečen poslanec mesec preživet z samo 3000-4000 € in še kako malenkostno ugodnostjo. to pa je denar, ki ga ni tako lahko zapravit recimo na obleki in kozmetiki ali dobri hrani in pijači.

zato ne verjemem, da bi lahko poslanci samo od plače ravno obogateli ali pokupili kup nepremičnin, jim pa sigurno ne gre slabo in pomembnejše - bolj realno bi bilo če bi zvedeli koliko od tega denarja imajo žene, ljubice in otroci. verjetno je že kdo kakšno stanovanje ali avto kupil komu izmed teh. :whistle:

se pa mi v smislu propagande zdi ta poteza smešna ker zdaj očitno pri SDS sporočajo narodu: "Glejte koliko zaslužimo, tudi mi si ne moremo nič privoščit ali prišparat! :cry: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEXA ZA PREMIERJA, PREDSEDNIKA, MINISTRA IN ŠE VSE OSTALO.. :whistle:

da se ti da..

sej vemo da ti je levi trojček pri srcu..

najbolš da greš v politiko in nam zrihtaš pisto..

ej..kdo varčuje? kdo je za 25% sodnikom dvignil plače?

aja..pahor..ki si sam plačuje kavico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer si pa kot politik v vsakem primeru zajebal..

lose-lose kombinacija

če imaš si baraba ker si zihr nakradu..

če nimaš si nesposoben..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ne verjemem, da bi lahko poslanci samo od plače ravno obogateli ali pokupili kup nepremičnin, jim pa sigurno ne gre slabo in pomembnejše - bolj realno bi bilo če bi zvedeli koliko od tega denarja imajo žene, ljubice in otroci. verjetno je že kdo kakšno stanovanje ali avto kupil komu izmed teh. :whistle:

se pa mi v smislu propagande zdi ta poteza smešna ker zdaj očitno pri SDS sporočajo narodu: "Glejte koliko zaslužimo, tudi mi si ne moremo nič privoščit ali prišparat! :cry: "

No sej ravno za to se gre..

Saj ne pričakujem, da bi zdaj pa morali imet bogastvo. Daleč od tega, glede na to, da so v življenju uspeli, zakaj si pač ne bi privoščili dostojnega življenja in to pač stane več kot 500€ mesečno. Tu jim nič ne očitam.. Ampak 4k mesečno pognat v nič, potem pa objavit na netu neke podatke in se hvalit kako ti v bistvu pa nič nimaš, ker si vse zapravil, je pa enostavno jebanje folka v glavo. Če pač toliko porabijo za sprotno življenje, naj vsaj zadržijo zase in naj temeljijo kampanje popularnosti na tem "kako mi pa nič nimamo", ker je to posmeh tistim ljudem, ki preživijo mesec z minimalno plačo, pa vseeno imajo osnovne življenjske potrebščine, mariskdo je zgleda celo bolj premožen, kot kateri izmed teh na seznamu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
DEXA ZA PREMIERJA, PREDSEDNIKA, MINISTRA IN ŠE VSE OSTALO.. :whistle:

da se ti da..

sej vemo da ti je levi trojček pri srcu..

najbolš da greš v politiko in nam zrihtaš pisto..

ej..kdo varčuje? kdo je za 25% sodnikom dvignil plače?

aja..pahor..ki si sam plačuje kavico ;)

Ne, mi ni nič posebej pri srcu, mi je pa BOLJ pri srcu kakor desni. Ampak zgolj zato, ker se bolj najdem v liberalnih nazorih, ki jih ponavadi zagovarjajo levice, kakor pri konzervativnih, pogosto klerikanih pogledih desnice.

Je pa to daleč od tega, da bi mi bila naša levica pri srcu. Ampak v Sloveniji je politična secena kakršna je in izmed nje, moramo izbrati tistega, ki nam je najbližji, oziroma nam je najmanj slab.

Drugače pa sem imel že več kot enkrat šanso se vključit v politiko, lani se je pri nas formiral nov odbor za Zares za to področje, sem poznal pravega, tako da bi lahko prišel noter. Ampak mi niti na pamet ne pade bit član kakšne politične stranke, ne leve ne desne. Vedno rad pokritiziram in izpostavim stvari ki me motijo, ker vejramem, da če bi vsi to naredili, bi bilo stanje boljše, vedno grem na volitve, ker verjamem, da s pasivnostjo sigurno ne boš nič spremenil, to je pa to, kar se tiče moje simpatije do politike oziroma do ene ali druge opcije.

Kar se pa sidonikov tiče je pa tako.. Sodniki na manjših sodiščih in brez dolgoletne delovne dobe, so imeli smešne plače. Je imela tudi kakšna učiteljica v OŠ z nekaj izkušenj in par priznanimi dodatki oziromu funkciji več kot okrajni sodnik, vem za konkretne primere. To je naravsnost smešno, glede na to, koliko moraš dat skozi, da prideš do sodniškega stolčka in da je delo kjlub vsemu precej odgovorno.

So pa sodniki, ki imajo že toliko delovne dobe in dodatkov, pa še par fukncij zraven, ki pa res niso potrebovali večjih plač. Ampak glede tistih navadnih sodnikov pa vsekakor podpiram to, da se je plača končno zvišala. Konec koncev je bila ravno plača tista, ki je bila razlog, da so sodniki po par letih zapuščali svoja mesta in odhajali na drugam. Posledično so bili zaradi teh menjav tudi zaostanki večji, stroški, ipd. Nekdo, ki je naredil pravno fakulteto, naredil še pravosodnega, vložil v to še pa še neprespanih noči ob študiranju, si pač zasluži bit temu primerno plačan. Sploh pa če se vzame za primerjavo sodiniške plače po EU, pane mislim absolutne, to se pač ne da primerjat, ker so standardi različni, ampak relativne primerjave z drugimi državnimi uslužbenci, lahko vidiš, da so bile pri nas za določena mesta enostavno smešne.

sicer si pa kot politik v vsakem primeru zajebal..

lose-lose kombinacija

če imaš si baraba ker si zihr nakradu..

če nimaš si nesposoben..

To je sicer res. Ampak pretiravat jim pa vseeno ni treba. Če bi bili navedeni eni normalni podatki, bi bilo vseeno precej bolje, ker je verjetno vsakemu državljanu, ki se z minimalno plačo prebije skozi mesec kristalno jasno, da ima verjetno en politik, ki ima 8 kratnik njegove plače, pri svojih 50 letih kaj več kot on.. Iz tega seznama pa izhaja, da nekateri očitno nimajo, oziroma so prav reveži.

Drugače se strinjam, da taka poteza v nobenem primeru politično ni dobra, ampak je lahko pa manj slaba, če nimaš ljudi za norca.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo, ki je naredil pravno fakulteto, naredil še pravosodnega, vložil v to še pa še neprespanih noči ob študiranju, si pač zasluži bit temu primerno plačan.

To je sicer res. Ampak pretiravat jim pa vseeno ni treba. Če bi bili navedeni eni normalni podatki, bi bilo vseeno precej bolje, ker je verjetno vsakemu državljanu, ki se z minimalno plačo prebije skozi mesec kristalno jasno, da ima verjetno en politik, ki ima 8 kratnik njegove plače, pri svojih 50 letih kaj več kot on.. Iz tega seznama pa izhaja, da nekateri očitno nimajo, oziroma so prav reveži.

Drugače se strinjam, da taka poteza v nobenem primeru politično ni dobra, ampak je lahko pa manj slaba, če nimaš ljudi za norca.

napaka..najprej si moraš zaslužiti..in je veliko ljudi, ki lahko zadevo naštudirajo..to še ne sme biti avtomatično garancija za visoko plačo..

poznaš koga v politiki ki ne pretirava in/ali meša meglo?

ali pa koga ki na veliko obljublja in potem vse to izpolni?

not in this life time ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sme bit garancija za visoko plačo (to začetna sodniška tudi zdaj sigurno ni), mora pa bit garancija za primerno plačo. Tudi na začetku. Seveda je primerna na začetku smiselno manjša, ravno zaradi tega kar omenjaš ti, se je treba dokazat in si zaslužit denar. Ampak je pa PF+pravosodni pač vseeno utemeljen razlog za bit bolje plačan kot nekdo z malo bolje plačano srednjo izobrazbo.

Ne, ne poznam, zato pa nimam nikakršnih interesov se kakorkoli mešat v politiko. Poznam pa tiste ki pretiravajo še malo bolj, pa mešajo meglo še malo bolj od drugih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sploh pa da se razumemo, višje sodniške plače niso Pahorjeva dobra volja ampak zapoved USTAVNEGA sodišča RS.. In ker pač imamo parlamentarno demokracijo in se imamo za razvito družbo, pravno državo, imamo ustavo za temeljni pravni akt, je pač treba take zadeve upoštevat.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj so pravila tako "postavljena" ! pred mandatom prijaviš ob koncu se potegne razlika !

Itak, saj to je vsem jasno, sam SDS rulji ne :)

Se ti zdi, da je nekdo tako razsipen, da ima po 18 letih poslanskim/ministrskih/premiejevskih plač 25k € na banki, sposoben vodit državo skozi resecijo, ko je res pomembno, da se privarčuje vsak €?

Ker seme glih 'the devil's advocate', bom malce branil Janšo :naughty:

sej ima tudi neko parcelo z bajto v Bovcu ...

/JOKE off

le koliko je tisto dejansko vredno ... in od kod mu le to?! :whistle: Me zanima, kakšni so bili kupoprodajni postopki ... clean že niso mogli bit, ker pa ja VSI VEMO DA DO TEGA NE PRIDEŠ KAR TAKO, KAJNE?

:lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj.....ampak, res zgolj.......moje skromno mnenje:

KDOR VERJAME TEM "CUKETAM", KI JIH JE OBJAVIL ŽURNAL24........naj ponovno obiskuje Osnovno šolo....s pomožnim programom........njeno ime.......OŠ Janeza Levca!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!