Skoči na vsebino

Poslanci SDS razkrili svoje premoženje


Jure

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Mislim, da to rundo nimajo novinarji nič zraven, so samo objavili to, kar je SDS uradno objavila na svoji strani :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi strani moraš priznat, da je malce smešno, da bi se šli sedaj varianto "preden vstopiš v državni zbor delat, sprazni žepe in pokaži, kaj maš" ... Vem, da se sliši ekstremno - ampak, ali osebna lastnina/premoženje ni eden od atributov zasebnosti?

je smesno in ekstremno vse skupaj. zakaj ne bi smeli politiki imeti premozenja?

zanimivo postane sele, ko zacne sluziti narodu (ali samo sluziti) kot politik. dokler je legalno, tisto prej niti ni(ali vsaj naj ne bi bilo) zanimivo. kot si napisal, osebna sfera itd.

Verjetno bi v idealnih razmerah morala Kosova komisija za preprečevanje korupcije takoj, ko je prejela prijave premoženja novih poslancev, postaviti opazovalnice in preverjati, kako se 'bogatijo' (če se) poslanci v času trajanja svojega mandata. Vse drugo je irelevantno, po mojem ...

yep.

drugi premorejo za kanček več IQ-ja ! :rolleyes:

pa saj so pravila tako "postavljena" ! pred mandatom prijaviš ob koncu se potegne razlika !

......da znajo vse "pravilno" skriti?

se pa mi v smislu propagande zdi ta poteza smešna ker zdaj očitno pri SDS sporočajo narodu: "Glejte koliko zaslužimo, tudi mi si ne moremo nič privoščit ali prišparat! :cry: "

yep. bogi.

s € 4000.- mesecno bi jaz tudo komaj shajal iz dneva v dan. :whistle:

Ne, čak....a praviš, da novinarji lažejo???

AL lažejo politiki?

Ne morem verjet no. Zdaj sem pa čisto šokirana in užaljena.

se vedno lovim sapo. in z vsemi igracami sem ze od cetrtka na drevesu. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam da to sploh toliko komentirat saj vsi vemo, da so krali, kradejo in bojo krali in naj da vsak roko na srce kdo pa nebi , če bi mogel tako kot oni saj noben nič ne odgovarja najlažje je denar skrit, pa neglede ali ga da v barko, ki pljuje pod tujo zastavo(še davka se izogne) ali vikend nekje v tujini,da v zlato ali pa ima doma v trezurju zdaj ko je po celi EU deflacija, pa tudi če je nebi bilo je bolje letno v štunfu izgubit 3%-te kot pa državi prijavit in plačat ogromen davek in še ob stolček je lahko,kar pa ni ravno v slovenski praksi. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so isti... Eden laže malo manj, kot drugi. Do sedaj še ni bilo poštenega politika, kar priznajmo si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez Potočnik, sam k ni čist politik :)

Je pa edini sposoben daleč naokoli. Sem gledov takrat ko je bil na razgovoru za sprejem na eu pozicijo, nakonc so mu vsi ploskal. Zna mirno povedat kar hoče in zadane bistvo, ne pa tko kot lokalni politiki k zloooo velik govorijo, sam pove pa nič ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!