Skoči na vsebino

problem s tuningom


Pedafreak

Priporočene objave

Zdravo sem voznik pede fire 50 in sem malce pogledal v motor in nisem našel blokade A ki bi naj bila pri izpuhu.Prosim ce mi lahko gdo pove kje je da jo ven vzamen ka mi gre na pluča.Hvala pa prosen se za druge blokade ki so notre ka jih nesen nejso.HVVALA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo sem voznik pede fire 50 in sem malce pogledal v motor in nisem našel blokade A ki bi naj bila pri izpuhu.Prosim ce mi lahko gdo pove kje je da jo ven vzamen ka mi gre na pluča.Hvala pa prosen se za druge blokade ki so notre ka jih nesen nejso.HVVALA :worship:

Slikaj izpuh pa ti bomo lahko pomagal.

p.s. Probaj se malo potrudit glede naglasa , da te bomo lahko lažje razumeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo sem voznik pede fire 50 in sem malce pogledal v motor in nisem našel blokade A ki bi naj bila pri izpuhu.Prosim ce mi lahko gdo pove kje je da jo ven vzamen ka mi gre na pluča.Hvala pa prosen se za druge blokade ki so notre ka jih nesen nejso.HVVALA :worship:

Preberi v temi POLICAJI IN KAZNI pa te bo friziranje minilo! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi v temi POLICAJI IN KAZNI pa te bo friziranje minilo! :headbang::headbang:

res je da so kazni zlo visoke glede predelav, sam je pa res zajeban furat po cesti sploh pa če ni prometa k ga komot stisnš do ene 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikaj izpuh pa ti bomo lahko pomagal.

p.s. Probaj se malo potrudit glede naglasa , da te bomo lahko lažje razumeli.

Bom ga poslikal in ti ga poslal.Hvala ze v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ga poslikal in ti ga poslal.Hvala ze v naprej.

Imam se original gor.No poskusi ce pa ne bo slo pa ce mi lahko se za druge blokade povedal kje so ker sem pogledal v uplinjac in nisem je nasel pa na fitru pa ni ozke cevi . :worship:

post-24551-1246722701_thumb.jpg

post-24551-1246722737_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm... Brumči... kaj nimaš tudi ti svojih zumerčkov malce predelanih? :whistle:

Imam enga na 55 Km/h(to bojo še nekje toleliral) drugega pa na 73 Km/h(o joj).Sicer pa gre original SAMO 40 Km/h to je pa res ubitačno saj si vsem v napoto še kolesarjem.Ampak resno razmišljam o vgradnji neke blokade(obratov ali gasa), če bi slučajno v kako kontrolo priletel. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enga na 55 Km/h(to bojo še nekje toleliral) drugega pa na 73 Km/h(o joj).Sicer pa gre original SAMO 40 Km/h to je pa res ubitačno saj si vsem v napoto še kolesarjem.Ampak resno razmišljam o vgradnji neke blokade(obratov ali gasa), če bi slučajno v kako kontrolo priletel. :whistle:

fuknš si omejavlc notr, sam ti spet kej dost ne pomaga preberi si v temi omejevalec obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuknš si omejavlc notr, sam ti spet kej dost ne pomaga preberi si v temi omejevalec obratov

Sem ga že enkrat naročal, pa so mi odgovorili da nepaše na ta motor verjetno ja samo za 2-taktne. Sicer pa jaz nimam s policaji problema tu v Nm vse poznam in mi dajo kar lepo mir.Pa tudi ravno nedivjam včasih samo v kakšni daljši ravnini sicer pa ponavadi greva z ženo z obema mopedoma in vozim za njo ali pa grem počasi, da me lahko dohaja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!