Skoči na vsebino

Sodnik za prekrške


aleksandergabriel

Priporočene objave

Malo sem iskal po forumu in nisem našel nobene druge teme ki bi pokrivala to tematiko, pa sem se odločil da odprem novo temo.

No da razložim zakaj sem jo sploh načel to temo. Danes so mi 700 m stran od doma :headbang: na cesti kjer je omejitev 70 km/h izmerili 92 km/h. Ker še nisem polnoleten nisem dobil kazni (250 eur in 3 pike bi dobil drugače), temveč bom šel k sodniku za prekrške. Vem da so so včasih, pod pogojem da nisi imel prej nobenih drugih prekrškov, dobili le opomin, pa me zanima če so sodniki še vedno tako prizaneslivi?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem se v naslovu zatipkal, zato bi prosil moderatorja da naslov popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem se v naslovu zatipkal, zato bi prosil moderatorja da naslov popravi.

dobil boš 400€ in nič pik ker si mladoleten...

Ne hec... nč ne bo... pršu boš ke... un ti bo naredil pridigo kako je tvoje početje narobe in se to ne sme ponovit in ti boš pridno pokimal in se strinjal in boš šel domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil boš 400€ in nič pik ker si mladoleten...

Ne hec... nč ne bo... pršu boš ke... un ti bo naredil pridigo kako je tvoje početje narobe in se to ne sme ponovit in ti boš pridno pokimal in se strinjal in boš šel domov...

Z veseljem bi plačal 50€ za vsako piko + kazen, če se mi potem pike ne bi pisale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič neboš plačal, plačajo samo starši AMPAK to v primeru da so bili v trenutku ko si naredu prekršek poleg tebe... Ker pa sklepam da si bil sam neboš dobil denarne kazni... le ukor, ki pa nima nekak vlgeka pomena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič neboš plačal, plačajo samo starši AMPAK to v primeru da so bili v trenutku ko si naredu prekršek poleg tebe... Ker pa sklepam da si bil sam neboš dobil denarne kazni... le ukor, ki pa nima nekak vlgeka pomena ;)

Vem da nič ne plačam. Hotel sem povedati da se mi zdi 50€ za vsako piko ki se ti ne piše, majhna cena, ki bi jo z veseljem plačal če bi bilo to mogoče. Pa ni. Tko upam da bom res dobil le opomin oz. ukor. Ko smo že pri tem, mogoče kdo ve kakšna je razlika med opominom in ukorom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mn se zdi da je isto ...

js sm biv kot mladoletn z motorjo 2x pr sodniko za prekrške, pa dvakrat sm dobo opomin ... zej ko sm pa polnoletn bo pa treba bol ahtat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa se pa čaka da dobiš povabilo? Ker zdaj bo kmalu eno leto od prekrška pa še nič nisem dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa se pa čaka da dobiš povabilo? Ker zdaj bo kmalu eno leto od prekrška pa še nič nisem dobil.

Meni je po 11 mesecih poslala sodnica lepe pozdrave.

In ja ... ne vlivajte fantu prevec samozaupanja, ker je moj koleg cez naselje sel 72km/h pa je dobil 300€ (s skuterjem). Za predelavo pa ni placal, ker je bil rentan v moto trgovini.

Pa se 3 pike je dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pol pa še zmerm lahko kaj dobim, pri meni je ene 10 mesecev mimo. Pa še prekršek je bil sotrjen v drugi upravni enoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je po 11 mesecih poslala sodnica lepe pozdrave.

In ja ... ne vlivajte fantu prevec samozaupanja, ker je moj koleg cez naselje sel 72km/h pa je dobil 300€ (s skuterjem). Za predelavo pa ni placal, ker je bil rentan v moto trgovini.

Pa se 3 pike je dobil.

Pa je bil to njegov prvi prekršek?

Zanimivo se mi je zdelo da mi je celo policist rekel da če je to moj prvi prekršek, potem bom najverjetneje dobil opomin oz ukor (se ne spomnem več kaj je rekel).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je bil to njegov prvi prekršek?

Zanimivo se mi je zdelo da mi je celo policist rekel da če je to moj prvi prekršek, potem bom najverjetneje dobil opomin oz ukor (se ne spomnem več kaj je rekel).

Ta beseda zelo spremeni zakljucek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen ti po zakonu lahko pripišejo (v primeru da si mladoleten) le če imaš delovno knjižico oz. svoj prihodek (štipendija in študentsko delo na šteje)... Seveda pa ti lahko pripišejo kakšna dela (npr. zavetišče, pucanje cest itd itd)...ampak to v praksi naredijo malokrat... pri sodniku pa je pomebno le da se ne delaš frajerja, češ da tak na moreš nič dobit, ampak se ponižaš poveš da se ne bo ponovilo itd itd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen ti po zakonu lahko pripišejo (v primeru da si mladoleten) le če imaš delovno knjižico oz. svoj prihodek (štipendija in študentsko delo na šteje)... Seveda pa ti lahko pripišejo kakšna dela (npr. zavetišče, pucanje cest itd itd)...ampak to v praksi naredijo malokrat... pri sodniku pa je pomebno le da se ne delaš frajerja, češ da tak na moreš nič dobit, ampak se ponižaš poveš da se ne bo ponovilo itd itd :D

Ehm ... nevem ker datum je bil, ko je bil v Stranski vasi motokros. V glavnem po motocrossu smo sli malo kolenckat na Gorjance v dveh skupinah. V prvi skupini sta bila 2 genija ( Z750 in CBR 600 ) brez izpita. Oba je ustavila NADVSE inteligentna policajka, ki je prvemu napisala kazen 500€ ( glede na to, da ni polnoleten, nevem kako!?!?! ) in drugem, ki tudi NIMA IZPITA, rekla da naj si ga gre dvignit na upravno enoto ( ima izpit za 25kW, vendar je motor popolnoma originalen, se pravi cez 100 konjev in v prometni to tudi pise ).

Policijska pamet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!