Skoči na vsebino

Kaj predlagate za postni odjemalec?


Priporočene objave

Banda!

Mogoce je cas, da zamenjam postni odjemalec iz sedanjega Netscapeovega... ki je zame super, ampak mi ga pri enem accountu nekaj mori in nimam pojma, kaj bi lahko bilo...

Prosim pa, da nikakor ne predlagate karkoli Microsuxovega... Torej Outlook karkoli odpade....

Zanima me kaksen Bat, Eudora,... in podobno.... Skratka, karkoli manj znanega, pa da dobro deluje... pa da podpira multiple accounts!!!1 -> to zadnje je ZELO pomembno...

Evo, ce ima kdo kaksen pameten predlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je cas, da zamenjam postni odjemalec iz sedanjega Netscapeovega... ki je zame super, ampak mi ga pri enem accountu nekaj mori in nimam pojma, kaj bi lahko bilo...

Ma, ti prej lepo probaj telnet na port 143, kot sem ti v onem drugem topicu pisal ...

Prosim pa, da nikakor ne predlagate karkoli Microsuxovega... Torej Outlook karkoli odpade....

V bistvu sem lih hotel napisat ... da nedaj boze da bi bil kak M$ LookOut, ampak ocitno ze ves da se tega ne sme met :D

Zanima me kaksen Bat, Eudora,... in podobno.... Skratka, karkoli manj znanega, pa da dobro deluje... pa da podpira multiple accounts!!!1 -> to zadnje je ZELO pomembno...

Z Eudoro Pro je tako (Lite valjda ne bos uporabljal ...) - ne podpira iso8859-2 oz. z drugimi besedami, ne podpira sumnikov. Shit happens. Je pa vsaj PGP plugin zanjo napisan.

Poskusis lahko se Mozillo, ki je prakticno isto kot Netscape. V bistvu je bodoci Netscape :wink: Ampak to kar imas ti je samo problem nastavitve, ni pogoja da z enim MUA ne bi prisel na nek account, z istimi nastavitvami drugega pa bi kar delalo ... Mail je preenostavna zadeva da bi mel kak MUA (mail user agent) tezave z dostopom. OK, ima LookOut tezave s SSL, sam to je ze druga zgodba :twisted:

Skratka, telnet servername 143, ce ti ne bo napisalo refused skonfiguriraj downloadanje prek IMAPa. Predvsem pa ne brisi NS kar tako, ker bo z drugimi isto, ce bodo nastavitve res enake :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!