Skoči na vsebino

Davek na samske, part deux!!


Cartman

Priporočene objave

ker glavni EU finančnik Almunia ni zadovoljen s slovenskim pokojninskim sistemom in dolgoročno vzdržnostjo le-tega, ga je naš finančni minister potolažil s semplom Janševega predloga, ki ga je takrat v medije lansiral Ivo Boscarol, in bil zato deležen nemalo kritik. No, po težko pričakovani menjavi oblasti za "levičarsko opcijo" nam to lepo novico sporoči kar finančni minister osebno!

"Pojasnil pa je, da namerava Slovenija zagotoviti tudi demografske razmere za hitrejšo rast števila prebivalcev. Pri tem je imel v mislih precejšnje ugodnosti za starše, davčne olajšave za otroke, višje davke za tiste, ki nimajo otrok"

in to ne nam, slovenčkom, ampak velikim ljudem v Bruslju. . .. Po Vlačičevem klečeplazenju jim zde tiče fafa še Križanič. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj pes menda tut šteje :D

no, če pa pes tudi šteje, sem pa rešena :D

Nov davek na luksuz tek što nije. In pes bo baje spadal v isto kategorijo, kot motorni čoln nad 15 metrov, če imaš pa 2, pa še kategorijo višje, tak da... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj učinkovit in preprost hišni alarm

Zato so pa mojemu bivšemu sosedu ukradli avto iz zaklenjene garaže.....za ograjo, ob bajti.....ob "straži" 2 pitbullov. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dete je šele luksuz:O

Od kdaj pa to? :? Po pravici povedano, niti ne opazim, da bi mi zarad otroka kaj manj ostalo v denarnici. Aja, no.....vedno znova pozabljam.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano, niti ne opazim, da bi mi zarad otroka kaj manj ostalo v denarnici.

Bogo dete, nč mu ne privoščiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že izbiram, kam se bom preselila...... :rolleyes: antarktika in arktika sta trenutno v igri......sam ježevke bo treba še kupit, aja skafander z ogrevanjem mam pa že naročen..... :naughty: :lol: :lol:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davek na neumnost in bebavost nekaterih ministrov bi nas takoj potegnil iz recesijeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ježevke bo treba še kupit

Kaj boš dnar stra metala, reči raje našim vrlim ptujčanom, naj ti jih enih par zrihtajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš dnar stra metala, reči raje našim vrlim ptujčanom, naj ti jih enih par zrihtajo...

:slap::slap: vidiš na to pa še nisem pomislila.....sam ne vem če majo prave dimenzije :lol1:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drobna korekcija - lahko imam otroke, pa sem samski. Lahko pa nisem samski, pa nimam otrok.

To torej ne bi mogel biti davek na samske ,ampak na pare brez otrok? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če sem samski, imam pa 7 otrok s sedmimi različnimi? :? Ali bom v tem primeru upravičen do ful vlkih olajšav, pomoči...itd, kot naprimer subvencioniranje alimentacij ter vračila teh za nazaj? Mislim, da si nekdo, ki je toliko pripomogel k dvigu natalitete, to res zaslužil!!!

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Vapo, dobil boš medaljo "Red zaslug Republike Slovenije" in inšpekcijo z DURS-a, da ugotovi od kod ti denar za "življenski slog"! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo.......škofovska zbornica ti bo poslala inšpekcijo, da preveri......morda pa si sposoben tudi kakega duhovnika oploditi......jebi ga, nikad se nezna, koliko su brzi tvoji spermiji :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam nj nakažem :unsure:

men :whistle:

jz za veliko otrok skrbim vsak dan, tud za mnoge take, ki jih imajo starši samo za davčne olajšave. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!