Skoči na vsebino

Pomoč - Yamaha neos


dalibor2b

Priporočene objave

Pozdravljeni, imam zgoraj omenjeni motor ima prevoženih 28k km, sem lastnik že 4 meseca, potreboval bi konkretno mnenje od kakšnega strokovnjaka zakaj motor ne gre nikamor. Motor gre po ravnem drugače 60km/ v hrib ga zmanjka ne gre več kot 20km/h če pa je že večji hrib pa ga že zaduši klenec, z mesta v hribu ne potegne. tk da imam en velik fuk z tem skuterjem. Verjetno pod deklcom je vse narobe jermen, valjčki, sklopka , povratna nevem kaj bi bilo u pi...... Drugače sem iz velenja je kdo blizu mene???

lp

post-24615-1247143314.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš vse blokade uzuni?

ja blokade so zunaj, fora je v tem da sem nekaj prčkal in vse zajebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjčki.

sam katere, nevem a je mogoče problem v jermenu da ni predolg ali pa da ni raztegnjen??? pomagaj sezona je tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam katere, nevem a je mogoče problem v jermenu da ni predolg ali pa da ni raztegnjen??? pomagaj sezona je tukaj

Če maš ostale dele vse org noter daj valjčke kot so org noter druge, torej 6,5g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO FANTJE, rešil sem vse težave, vgradil sem 70cc kit razlika je očitna gate trga!!! vsem priporočam 70cc imam orginalen izpuh in vplinjač!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš 70ccm kit potem menjaj še izpuh in frgazer dej 17,5. Ker pol bo še bolj "gate trgal" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš 70ccm kit potem menjaj še izpuh in frgazer dej 17,5. Ker pol bo še bolj "gate trgal" .)

Zaenkrat te moje frende ko imamo skuterje, nesem vse tk, da za enkrat je ql. takoj ko vidim koga da neki roke šmira, bododal frgazer 17.5 in auspuh..... Upam da bo zdržal še to poletja kar je ostalo??? lp fantje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat te moje frende ko imamo skuterje, nesem vse tk, da za enkrat je ql. takoj ko vidim koga da neki roke šmira, bododal frgazer 17.5 in auspuh..... Upam da bo zdržal še to poletja kar je ostalo??? lp fantje

Najbrž bo, odvisno kak kit sploh maš noter. Sam bi rajš menju izpuh in vplinjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!