Skoči na vsebino

Bizarno - 400 evrov nagrade za preprečitev "bombaškega napada&quo


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Po eni strani ne vem, zakaj nagrada, saj je le opravljal svoje delo... Po drugi strani(meni bolj logicni) pa vlada nima kaj razmisljat o povecanju nagrad.. jasn je, da je 400€ norcevanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zagovarjate da se nagrade povišajo... :?

Če druga ne, bi si zaslužil več kot 400 evrov 'odškodnine', ker si Pahor z njim skuša politične točke nabirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj opravlja svoje delo dosledno za tisto kar je plačan in za kaj hodi v službo. Torej so to delo opravili zelo dobro in kvalitetno.

Če nič ne narediš plače si ne zaslužiš (takih je v državni upravi veliko).

Kaj se tiče pa nagrade pa popolni BLUZ.

"Pa ne bodite fouš"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja če neki izrednga narediš v službi, neki več kot ostali, v dost firmah dobiš zlo dobro nagrado..... in nagrado je zaslužu, žal so mu dal sam 400€ ker ravn tolk je vreden Pahor, čigar življenje naj bi rešil.... dobr da ni Janše... pol bi sam 47€ dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupi je fino pršl prov unem šalabajzrju,ki je zaenkrat še v.d. direktorja policije,ki si je s tem,ko se je sliku zram palicaju svojo kandidaturo že potrdil.Vse ostalo bo šlo hitr v pozabo,in čez pol leta ne bo noben več vedu da so dol v neki jebeni Dobovi policaji.Ko se je pa pred leti tam fental policijski kandidat ki bi moral samo opazovat kaj policisti delajo,(ker so šefi tko odredil je plezu po tovornih vagonih,pa ga je spajtlu štrom),pa so zadevo utišal,kaj šele da bi kdo od šefov(naš forumaš med drugim)nadrkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, če smo pri višini nagrade -je res nekam mala.

Sicer je to njegova služba. Ne vem kakšen plačni sistem imajo pri policiji. V primerih, kot je recimo ta, naj se dotičnemu za par mesecev da višja ocena, kot je pač povsod v navadi.

Če malo poenostavim: torej bi šoferju, ki na minuto točno pripelje tovor na cilj, tudi pripadala neka nagrada. Ob vsaki dostavi posebej. To je vendar njegovo delo, bo kdo rekel. Ampak, saj tudi policaj je zato, da varuje in išče nepridiprave. Je v njegovem opisu del in nalog, če se ne motim. Razen, če kdo gre med policaje, ker pač ima fetiš na uniformo. Tudi med mesarje ne bo šel eden, potem pa pričakoval nagrado, če zakolje pujsa...

Sicer pa ta policist menda sploh ni želel, da se njegovo dejanje poveličuje. Kot tudi tisti policist ne, ki je rešil utapljajočega iz reke. Če se ne motim, je ta rekel, da saj to bi storil vsak.

Pač moje mnenje, ki ga ne vsiljujem nikomur. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ti hodiš v službo (če jo sploh imaš)?!

Seveda hodim v službo, poleg tega zelo odgovorno službo, kajti najmanj 400 jih je odvisnih od mene in lahko zaradi moje napake stojijo in zarad tega dobivam plačo in ne nagrade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj če pomislim, je res malo smešno teh 400eur.... po drugi strani pa kot pravite-je spet samo služba..... kaj pa jaz vem....

meni je pri celi zadevi smešno samo ''bistvo'' Car je rešil Pahorja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj če pomislim, je res malo smešno teh 400eur.... po drugi strani pa kot pravite-je spet samo služba..... kaj pa jaz vem....

meni je pri celi zadevi smešno samo ''bistvo'' Car je rešil Pahorja....

Najbolje opisano do sedaj :worship: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda hodim v službo, poleg tega zelo odgovorno službo, kajti najmanj 400 jih je odvisnih od mene in lahko zaradi moje napake stojijo in zarad tega dobivam plačo in ne nagrade.

In si plačan vsak mesec enako, ne glede na učinek? Zakaj bi se potem sploh trudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In si plačan vsak mesec enako, ne glede na učinek? Zakaj bi se potem sploh trudil?

Sej te nočem žalit, ampak se mi zdi, da si že zelo mlad(a), da piše take bedarije. Zato, ker drugače slej ko prej letiš, sploh če si sam za to delo, kar tudi jaz sem in se ne moreš švercat. Saj policaji so tudi plačani vsak mesec enako, pa se ravno tako trudijo ustavljati voznike po cesti in štepati kazni, ker tudi pri njih letijo, če se ne obnašajo tak kot treba. Ko nastopiš službo ti je razloženo zakaj in kaj moraš narediti za tak in tak denar. Če tega ne narediš moraš spokat slej k prej. Simple as that :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni dobil samo 400 eur...je dobil še neko intimno igračko... to je bla prava glavna nagrada: plastičen kurac. tistih 400 eur je bla čista zajebancija po moje :whistle:

mislim, a so ga fanta zlorabili prav nesramno. se je vidlo, da bi jih najraje nekam poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja če neki izrednga narediš v službi, neki več kot ostali, v dost firmah dobiš zlo dobro nagrado..... in nagrado je zaslužu, žal so mu dal sam 400€ ker ravn tolk je vreden Pahor, čigar življenje naj bi rešil.... dobr da ni Janše... pol bi sam 47€ dobil.

47 e minus dohodnina. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, kako se nekaterim zdi 400 eur malo......sami milijonarji na motosvetu, dokler ni potrebno plačati kakšnega servisa ali pa iskati komplet gum za 5 eur ceneje....

nekateri delajo za ta denar cel mesec.....toliko je 400 eur.

Možakar je opravljal svoje delo.pika.Zato je bil pohvaljen in tudi denarno nagrajen.pika.Mogoče se to zdi nekomu hudo premalo, ampak kdo je rekel, da je življenje fer? Raje se na njihove nizke plače spomnite ko vas ustavijo in poskusite biti prijazni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...oni se tut na mojo nizko plačo ne spomnijo, ko me ustavijo :P

Da ne bo kdo pomislil, da jim ne privoščim boljše plače. Naj jo imajo v plafonu, sam naj ne zaj*** :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dinar je dobil iz državnega fonda. tega filamo mi. znači da je dobil naš denar.

kdor misli da je dobil policaj premalo za svoje delo naj ustanovi fond in not nakaže s somišeniki toliko denarja, da bo policaj prav nagrajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dinar je dobil iz državnega fonda. tega filamo mi. znači da je dobil naš denar.

ja, ampak je rešil tudi naše zlate politike..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupi je fino pršl prov unem šalabajzrju,ki je zaenkrat še v.d. direktorja policije,ki si je s tem,ko se je sliku zram palicaju svojo kandidaturo že potrdil.Vse ostalo bo šlo hitr v pozabo,in čez pol leta ne bo noben več vedu da so dol v neki jebeni Dobovi policaji.Ko se je pa pred leti tam fental policijski kandidat ki bi moral samo opazovat kaj policisti delajo,(ker so šefi tko odredil je plezu po tovornih vagonih,pa ga je spajtlu štrom),pa so zadevo utišal,kaj šele da bi kdo od šefov(naš forumaš med drugim)nadrkal.

A ti veš kaj govvoriš, al tako na pamet malo klobasaš? Si se pozanimal o njegovi karieri? Ga osebno poznaš, da lahko tako govoriš, al kar tako malo povprek in počez? No daj, obrazloži mi malo "šalabajzerja"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"dnevno onesposobljam bombaše" tega ni v opisu dela policistov (dotičnega verjetno) in zato ker je bombaša onesposobil je dobil nagrado. A ni simpl :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!