Skoči na vsebino

Bizarno - 400 evrov nagrade za preprečitev "bombaškega napada&quo


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

zanimivo, kako se nekaterim zdi 400 eur malo......sami milijonarji na motosvetu, dokler ni potrebno plačati kakšnega servisa ali pa iskati komplet gum za 5 eur ceneje....

nekateri delajo za ta denar cel mesec.....toliko je 400 eur.

Možakar je opravljal svoje delo.pika.Zato je bil pohvaljen in tudi denarno nagrajen.pika.Mogoče se to zdi nekomu hudo premalo, ampak kdo je rekel, da je življenje fer? Raje se na njihove nizke plače spomnite ko vas ustavijo in poskusite biti prijazni....

:worship: se strinjam

če je bilo tako, kot pišejo, si je zaslužil pohvalo... pa tudi tistih 400€ dodatka. Lahko bi pa spizdu ven, da bi unga razneslo. Potem bi pa spet kritiziral zakaj ga ni prepreču itd itd. Kar se pa ustavljanja tiče, je pa druga zgodba drugih policistov in drugih udeležencev. (policist-bombaš) (policist- cestni prekrškar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je zdelo 'zamalo',da se je o tem tako poročalo, kot da je ne vem kaj ... Med poročili o raznih tajkunskih mambodžambotih in cifrah v milijonih, desetinah milijonov evrov, se teh 400 evrov zdi kot drobtinica na mizi ... pismo, to je znesek, ki ga je Anton Rop zatelefoniral v enem poletnem mesecu na službene stroške ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa znesek JJ-ja za dogovarjanje piz***ij z ivćekom v enem tednu.

pa od nagrad se plača še dohodnina - najprej akontacija,pol pa po možnosti še poračun , ker pade v višji razred, pa jim je vrnil ob letu osorej vseh 400e + ene 70 e dohodnine.

banda,steku pes jim mošnjo zlizal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislim, da bi bla primerna nagrada v višini enomesečne plače. Če bi blo vse cvetoče v naši državi bi mu seveda privošču veliko več, tako pa bi blo malo ne-fer do vseh drugih davkoplačevalcev v državi. Delavke mure so zame tudi pohvale (nagrade) vredne, ker se za une ušive plače trudijo in znajo preživet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"dnevno onesposobljam bombaše" tega ni v opisu dela policistov (dotičnega verjetno) in zato ker je bombaša onesposobil je dobil nagrado. A ni simpl :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

ne boš verjel, ampak to ima v opisu dela....sicer ne s takšno formulacijo, vendar varovanje človeškega življenja in premoženja (kaj to v praksi pomeni si lahko razlagaš sam).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš verjel, ampak to ima v opisu dela....sicer ne s takšno formulacijo, vendar varovanje človeškega življenja in premoženja (kaj to v praksi pomeni si lahko razlagaš sam).....

je delal "samo" kar ima v svojem "job description"... ampak to imajo vsi policisti... koliko od njih bi naredilo isto kot on, je tu težko ugibat...

nagrada da ali ne? če bi bil res zanič, bi mu dali milijonsko odpravnino, sam da se ga rešijo :naughty: tako pa je dobil kar je dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bi bilo, ce bi se vec "nasih najboljsih" bolj zgledovalo po "to serve and protect". samo tako, malo za n.pr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri nas je to bolj tako: "za srati in protekcija" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri nas je to bolj tako: "za srati in protekcija" :headbang:

Ti to tak malo generalno, al se motim? Kakšne izkušnje mogoče? :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je delal "samo" kar ima v svojem "job description"... ampak to imajo vsi policisti... koliko od njih bi naredilo isto kot on, je tu težko ugibat...

nagrada da ali ne? če bi bil res zanič, bi mu dali milijonsko odpravnino, sam da se ga rešijo :naughty: tako pa je dobil kar je dobil...

Kramar (NLB) je je delal "tudi samo" tisto, kar je imel v opisu del in nalog, dobil pa... kolk ničel je že blo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to tak malo generalno, al se motim? Kakšne izkušnje mogoče? :evilgrin: :rolleyes:

čist malček se motiš. samo se pa tiče manjšega kosa zaposlenih v policiji- ki pač tako kot pri nas motoristih - naredijo vse sranje, zaradi katerega se potem kar vseh povprek prime isti negativni predznak.ne bom našteval ,kakšne buče delajo nekateri policisti na cesti (videno na lastne oči , nekajkrat pa zaradi določenih okoliščin(tukaj mislim predvsem na medije ,ki so spravili stvari v slovensko javnost preden so lahko "pometli pod preprogo") tudi pravnomočno sankcinonirano s strani policijske uprave z izrekom disciplinskih kazni) namesto da bi delovali pozitivno in nam nudili vzor,kako naj se človek vede v prometu.

prekoračitve dovoljenih hitrosti, neupravičena uporaba signalov za nujno vožnjo, vožnja in obračanje čez polno črto brez smernika in luči za nujno vožnjo - tudi potem se jim ni nikamor mudilo, nedajanje smernikov pri menjavi voznih pasov in zavijanju, nedelovanje svetlobnih teles (osebno doživel,ko mi zadnja desna pozicija na avtu ni gorela, policistoma , ki sta speljala za mano pa ne leva prednja - po opozorilu sem odgovoril(in to celo v dobronamerne tonu) da njima pač ne dela prednja leva luč, za nazaj pa dobil serviran tak izgovor : "ja pol je pa glih kar pregorela" - in potem sta se brez nadaljnega odpeljala naprej,jaz pa sem žarnico zamenjal na licu mesta) in še kakšna druga "izkušnja" bi se našla.

če bi policisti imeli v avtih "črne skrinjice",ki bi beležile njihove buče (prav to nam hočejo v prihodnosti vsiliti vsem udeležencem v prometu- delalo pa bo na osnovi tipal v vozilu in gps), pa zanje nebi vedeli, bi jih po enem letu ostalo v službi ( se mi zdi , da morajo imeti veljaven vozniški izpit,kajne?) samo še za polovico ene izmene zapolnit!

protekcija pa , no vrana vrani ne izkljuje oči. če policist ustavi policista ,ko pelje 65 na omejitev 50 (no ni prav hud prekršek, tudi nenamenoma se marsikomu zgodi, kazen pa kljub temu ni zanemarljiva,vsal zame ne) in ga zaradi protekcije ,ker sta pač stanovska kolega spusti za eno kavo naprej brez kazni, nas pa ne ( so me ustavili enkrat,ko sem vozil za nekom konstantno, ustavili pa so oba, oni se je odpeljal po par besedah in širokem nasmehu ter pogledu vzvratno na moj avto, mene so pa pičili z obrazložitvijo,da so izmerili mene,ne pa njega, pa naj se kar lepo malo umirim- presodi si sam) , no to je kar lep primer.lahko bi me pa hudo okaral in opozoril ter vpisal opozorilo v sistem,ki jim je dostopen, pa bi v tistem trenutku in situaciji zaleglo pozitivno in ne negativno,kot je potem,ko sem se ves jezen in besen na sistem in policijo odpeljal naprej.

ja, ne zanikam, tudi jaz kršim kdaj cestne prometne predpise in če me zato zakasirajo,sem si pač sam kriv.

samo policisti so pa zato, da vzdržujejo zakon ter s tem posledično ščitijo druge državljane pred nami kršilci, ne pa da te zakone kršijo samo zato,ker so v taki poziciji,da jim malokdo lahko stopi na prste brez posledic ,ki bi ga lahko doletele zaradi tega, ker se je pač samo postavil v bran prav tistih zakonov , ki bi jih dotični morali ščititi, ne pa kršiti.

ja , in imaš prav,sem se zmotil, to ni protekcija ampak korupcija.

vsem policistom,ki pa vestno in pošteno opravljajo svoje delo : jih spoštujem in jim želim,da jim bo to uspevalo tudi v prihodnosti, letečim pa itak - lep asfalt pod motorjem med službo in po njej!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem policistom,ki pa vestno in pošteno opravljajo svoje delo : jih spoštujem in jim želim,da jim bo to uspevalo tudi v prihodnosti, letečim pa itak - lep asfalt pod motorjem med službo in po njej!

In zato, ker te, poštene in vestne policiste, spoštuješ, ne boš več posploševal, kot si prejle - kajneda? Super si!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem de je bla polna luna,se je tud pri meni poznalo, sam..... ja ,spoštujem vestne in poštene policiste. preoblem je sam v temu,da so oni v službi zakona in ne v službi nad zakonom! in dokler ne bodo pošlihtali v svojih vrstah, bo moje mnenje posplošeno!ja in zato tud nisem super. pa mi dol visi za tvoje mnenje, pa še najmanj se bom pustil provocirat enmu "litoželeznmu piciklu", kamoli de bi ga upošteval.

aja ,moji živčki so pa super! B) bolš kot tvoji.se ti pozna pr tvojih postih,zgubljaš ostrino pa provokativno pronicljivost.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kramar (NLB) je je delal "tudi samo" tisto, kar je imel v opisu del in nalog, dobil pa... kolk ničel je že blo? :whistle:

težje ti to komnetiram, ker ne vem kaj je Kramar imel v opisu nalog :hmm: ... pri policistih se malo lažje vidi kakšne so njihove naloge, ker imajo v zakonu določene...

tist s številkami je pa blo mal sarkastično mišljeno :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem de je bla polna luna,se je tud pri meni poznalo, sam..... ja ,spoštujem vestne in poštene policiste. preoblem je sam v temu,da so oni v službi zakona in ne v službi nad zakonom! in dokler ne bodo pošlihtali v svojih vrstah, bo moje mnenje posplošeno!ja in zato tud nisem super. pa mi dol visi za tvoje mnenje, pa še najmanj se bom pustil provocirat enmu "litoželeznmu piciklu", kamoli de bi ga upošteval.

aja ,moji živčki so pa super! B) bolš kot tvoji.se ti pozna pr tvojih postih,zgubljaš ostrino pa provokativno pronicljivost.

Glavno je, da si razložil kje te čevelj žuli :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno je, da si razložil kje te čevelj žuli :closedeyes:

:worship: o, si se dobro imel pa spočil? kurja očesa odmočil? potem si sedaj tisti pravi.

drugač pa sem samo tebi pa "unmu" odgovoril. aaa... sem mislil,da bereš odgovore na svoja vprašanja.no sej maš še čas.

no,pa saj bi lahko tudi tega našega policista častila uprava,recimo 2 tedna toplic za celo družino. :naughty:

pa zgleda da mu niso prav tako hvaležni, saj jim je s tem svojim dejanjem naredil medvedjo uslugo - če bi ga pustil,da bi se razstrelil, bi lahko takoj zahtevali dodaten denar iz proračuna na osnovi potreb po veliko večji zaščiti, tako pa se sedaj lahko obrišejo pod nosom .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: o, si se dobro imel pa spočil? kurja očesa odmočil? potem si sedaj tisti pravi.

drugač pa sem samo tebi pa "unmu" odgovoril. aaa... sem mislil,da bereš odgovore na svoja vprašanja.no sej maš še čas.

no,pa saj bi lahko tudi tega našega policista častila uprava,recimo 2 tedna toplic za celo družino. :naughty:

pa zgleda da mu niso prav tako hvaležni, saj jim je s tem svojim dejanjem naredil medvedjo uslugo - če bi ga pustil,da bi se razstrelil, bi lahko takoj zahtevali dodaten denar iz proračuna na osnovi potreb po veliko večji zaščiti, tako pa se sedaj lahko obrišejo pod nosom .

Thumpek ti mali, da si neoš kaj naredo :winkiss: Uh, kake brihtne pa ti okrog trosiš.....je prav fajn tale Motoskret brat...zveš toliko novega... :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ,moji živčki so pa super! B) bolš kot tvoji.se ti pozna pr tvojih postih,zgubljaš ostrino pa provokativno pronicljivost.

Oster in provokativen sem do kompetentnih sogovornikov. Nisem tak, da bi jemal otrokom lizike iz rok ...

Thumpek ti mali, da si neoš kaj naredo :winkiss: Uh, kake brihtne pa ti okrog trosiš.....je prav fajn tale Motoskret brat...zveš toliko novega... :worship::worship:

Pacientov več kot v PB Idrija ... (čeprav, tam so imeli pred kratkim baje dvakrat Boškota Laškota na obisku ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majster obvlada planiranje investicij v posamezni PU-zdaj, če je to vzrok za PB Idrija ne vem, mashina že ve :rolleyes: ....ma svašta majka rodi, anyway.... :winkiss:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:worship: o, si se dobro imel pa spočil? kurja očesa odmočil? potem si sedaj tisti pravi.

drugač pa sem samo tebi pa "unmu" odgovoril. aaa... sem mislil,da bereš odgovore na svoja vprašanja.no sej maš še čas.

no,pa saj bi lahko tudi tega našega policista častila uprava,recimo 2 tedna toplic za celo družino. :naughty:

pa zgleda da mu niso prav tako hvaležni, saj jim je s tem svojim dejanjem naredil medvedjo uslugo - če bi ga pustil,da bi se razstrelil, bi lahko takoj zahtevali dodaten denar iz proračuna na osnovi potreb po veliko večji zaščiti, tako pa se sedaj lahko obrišejo pod nosom .

tumper, ti se boš skregal še s smrtjo ko bo prišla po tebe... :evilgrin:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tumper, ti se boš skregal še s smrtjo ko bo prišla po tebe... :evilgrin:

a samo to te skrbi ? sicer pa....pridi sem - http://www.motosvet....showtopic=31003 - da ne smetiva ! o.k . ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!