Skoči na vsebino

yamaha aerox


aselak

Priporočene objave

Hm a mogoče kdo ve kaj je narobe da ima skuter na mestu oz ob speljevanju tak cinglajoč zvok kot bi nekaj cingljalo.? Občutek imam da zvok prihaja iz zadnjega dela se pravi tam kjer je sklopka nisem pa 100%. Take zvoek velikokrat slisim pri kakšnih zjebanih skuterjih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res noben ne ve? Ubistvu ko splejes v mašini nekaj zacvili na sumu imam sklopko? Je možno da je počil feder??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jermen? :unsure:

hm ja mozno je tudi da je jermen čeprav m to cviljenje deluje bolj kovinsko ampak cisto mozno da je kriv jermen ker je ze star ce se ne motim je celo prvi gor pa ima motro 14000km letnik 2000...kater jermen mi svetujete za aerox 100ccm zamenajt sem ga ze tako ali tako nameraval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

na moji gileri runner z ~2000km (mam 3 mesece xP) sem opazil čuden zvok pri speljevanju. Pojavil se je pred kratkim in sicer občasno ko speljujem nakratko in ne preveč naglas malo "zatuli" sumim da je kriv jermen. Ne zacvili ali karkoli drugega ampak nekako... tuuuuu :P nevem kako naj opišem. Torej kot sem že rekel mislim da je kriv jermen in me zanima če je temu najvrjetneje res tako. Če ma pa kdo kakršno koli idejo kaj drugega je lahko krivo pa ga seveda prosim da tudi objavi njegove misli oz. ugotovitve ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

če nihče ne zna odgovorit bom pa takole vprašal.

Kako prepoznaš da jermen ni vredu naštiman oz zdrsava ali je obrabljen...

Glede jermena, kak veš da je zrabljen......lepo odpreš pokrov prenosov, in pogledaš, kaka je kaj notranjost vsega skup, če je fajn vse črno prvo spucaš, obrišeš delce jermena, ki so odpadli :D.....pol pač odvisno kolko maš kilometrov...fajn je, da tam na okoli 10.000

res zamenjaš jermen!.....sicer pa ne pride tak vlko..20 evrov že dobiš skor vrhunskega :D......če znaš sam menjat še tolko bolše:D.....

Problem je lahko tut v tem, da si sam kdaj narazn jemau prenose, zarat blokad, pa si ga narobe obrno, TO se je meni zgodilo :S:S.....sej ni se kaj preveč za sekirat....lepo ga obrneš, pa je to to....res pa je , da mi ga je kr fajn bolj znucalo, ker sm ga meu enih 2000 km narobe gore :D:D

Najboljše se vidi, če je zrabljen, da je zgornja plast, ko je taka kot neka tkanina, da je razcefrana ....takrat moreš res menjat, če ni preveč hudo, še ni treba ::D:D...Drugače pa na servis pokličte, pa vprašajte sej vas nebojo vgriznli :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!