Skoči na vsebino

Marjan Bezjak lagal o svoji izobrazbi?


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Če bi preverili vse diplome bi marsikatera imela zraven tudi račun...

ja, saj kolikor vem, morajo celo redni in pridni študentje tu in tam kaj plačati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina ti si taka prava politična tercialka :whistle:

Sicer pa o motociklizmu itak ne veš kaj in zato vsaki dan odpreš ali politiziranje ali kr"neki temo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina ti si taka prava politična tercialka :whistle:

Sicer pa o motociklizmu itak ne veš kaj in zato vsaki dan odpreš ali politiziranje ali kr"neki temo :krneki:

se čist strinjam. politika ne sodi na motosvet... čim manj takih tem :alien1: sucks :BUA:

P.S vsako pizdarijo k jo najde mashina u zvezi z sds, takoj odpre temo da tolče čez njih.. zanima me kdaj bo kaj negativnega najdu ter napisu čez one tardeče.. materijala je na pretek.. :) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina ti si taka prava politična tercialka :whistle:

Sicer pa o motociklizmu itak ne veš kaj in zato vsaki dan odpreš ali politiziranje ali kr"neki temo :krneki:

Umiri se. Ker med tvojimi izjavami tudi še nisem zasledila kaj prida pametnih.

In če imamo topic politika, potem lahko tukaj razpravljamo o politiki. V kolikor pa o tem nimaš pojma (kar je precej očitno) se pa vzdrži neumnih komentarjev. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

član najbolj poštene stranke lagal :eek: - ŠOKIRAN SEM!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če imamo topic politika, potem lahko tukaj razpravljamo o politiki. V kolikor pa o tem nimaš pojma (kar je precej očitno) se pa vzdrži neumnih komentarjev. :trance_33_sleep:

In v tvojem postu se kje razpravlja o politiki?

Mene prav nič ne moti topic o politiki!Ga včasih rad preberem!

"Moti"oz. prav smešno pa mi je,da nekdo non stop odpira nove teme o vsaki zadevi,ki jo gre vsaj dva dni prej prebrati v rumenem tisku ali videti na TV.Seveda pa ne napiše nič konstruktivnega!Pač pa samo šopa linke od dela,dnevnika,24ur!Potem pa se začnejo njegovi komentarji,ki so za :SS citirat itak ne zna in,če imaš srečo je lahko cela stran samo njegovih postov!

Zanimivo,da ti je moj post neumen!

Moje mnenje je,da so to dejstva!

mashina tercialka 100%

o motociklizmu nima pojma 100%

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina ti si taka prava politična tercialka :whistle:

Sicer pa o motociklizmu itak ne veš kaj in zato vsaki dan odpreš ali politiziranje ali kr"neki temo :krneki:

Ma o motorizmu res nimam pojma, tko pač je, če človk motorje sam na televiziji vidi.

anyway, Hvala za prijazno pripombo.

se čist strinjam. politika ne sodi na motosvet... čim manj takih tem :alien1: sucks :BUA:

P.S vsako pizdarijo k jo najde mashina u zvezi z sds, takoj odpre temo da tolče čez njih.. zanima me kdaj bo kaj negativnega najdu ter napisu čez one tardeče.. materijala je na pretek.. :) :grrr

Če že imamo forumski sklop "politiziranje", potem dovoli, da v njem pišemo in beremo, tisti, ki nas to kaj mau zanima. Tebe očitno ne zanima - ali pač, kakor je zaslediti iz tvojega "P.S" ? :whistle:

Vsi ste isti, ampak eni ste bolj isti od drugih ...

In v tvojem postu se kje razpravlja o politiki?

Mene prav nič ne moti topic o politiki!Ga včasih rad preberem!

"Moti"oz. prav smešno pa mi je,da nekdo non stop odpira nove teme o vsaki zadevi,ki jo gre vsaj dva dni prej prebrati v rumenem tisku ali videti na TV.Seveda pa ne napiše nič konstruktivnega!Pač pa samo šopa linke od dela,dnevnika,24ur!Potem pa se začnejo njegovi komentarji,ki so za :SS citirat itak ne zna in,če imaš srečo je lahko cela stran samo njegovih postov!

Zanimivo,da ti je moj post neumen!

Moje mnenje je,da so to dejstva!

mashina tercialka 100%

o motociklizmu nima pojma 100%

Šešir stara baba škrbasta 100% .

:naughty:

Seveda pa ne napiše nič konstruktivnega!Pač pa samo šopa linke od dela,dnevnika,24ur!Potem pa se začnejo njegovi komentarji,ki so za :SS citirat itak ne zna in,če imaš srečo je lahko cela stran samo njegovih postov!

Zanimivo,da ti je moj post neumen!

Moje mnenje je,da so to dejstva!

Tvoje "mnenje" še ne 'zabetonira' določene postavke kot 'dejstvo', pa če imaš še tako lepo mnenje sam o sebi.

Če kdaj privlečem kak link sem, je to zato, ker me zanima mnenje koga od tukaj. Včasih se zaženejo čisto spodobne razprave, med ljudmi, ki jih močno spoštujem.

Anyway - če ti neka tema 'organsko' ne paše, je pač ne beri in ne pametuj o tistem, ki jo je sprožil. (velja včasih tudi zame, hehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashin-ko, pa saj veš da jim nože med rebra pikaš potem pa jih še obračaš ! pa to ne more noben še tako jeklen in velikemu vodji zvest sds-ovec prenest ! :evilgrin:

dodal bi mogoče še samo to, ko sta bila Manca in Lucu na city-u, pa je slednji lepo povedal kako nastajajo te afere in aferice in da imajo škarje in platno v rokah politiki, ubogi raziskovalni novinari pa samo sledijo napotkom urednikov !

kot primer:

- velika afera glede prisluškovanja sanader-janša, pa obveščevalne po ljubljanskih stanovanjih, na koncu pa Irmin in Borutov dialog v javnosti

- orožje in patria in izzid dveh knjig z kronskimi dokazi, tožilka pa ovadi finskega novinarja, naši pa JJ ker ni imel prijavljenih varnostnikov na poroki

- poslanci na veliko zapravljajo za učenje jezikov v nekih alfa stanjih in oh in sploh izobraževanja in znanja iz sodne cenitve, mi pa Mariniča brez znanja nemščine in tega IKŠovca prav tako

jutri od 10-ih pred parlament pa gnila jajce desnim in levim pizdolizcem zmetat ! Feri pravi da če nič ne gori nobenih demonstrantov resno ne vzamejo ! :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri od 10-ih pred parlament pa gnila jajce desnim in levim pizdolizcem zmetat ! Feri pravi da če nič ne gori nobenih demonstrantov resno ne vzamejo ! :evilgrin: :naughty:

Aja, za štrajke je pa tu Thumbek :evilgrin: zadolžen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anyway, Hvala za prijazno pripombo

Če kdaj privlečem kak link sem, je to zato, ker me zanima mnenje koga od tukaj. Včasih se zaženejo čisto spodobne razprave, med ljudmi, ki jih močno spoštujem.

Anyway - če ti neka tema 'organsko' ne paše, je pač ne beri in ne pametuj o tistem, ki jo je sprožil. (velja včasih tudi zame, hehe)

Ni kaj še kdaj :whistle:

Ok,če te zanima njihovo mnenje,samo potem bi recimo vsaj zraven,dal anketo,če "poznamo"koga z kupljeno šolo,da bi se vsaj na n-številu oseb videlo koliko je tega po SLO!

Ti je modelator popravil tvoje poste v enega ali si uspel sam popravit-sicer dvomim!Kdorkoli pa je bil pa :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

mashin-ko, pa saj veš da jim nože med rebra pikaš potem pa jih še obračaš ! pa to ne more noben še tako jeklen in velikemu vodji zvest sds-ovec prenest ! :evilgrin:

Sploh se ne gre zato.Potem je najbolje,da se odpre tema "VSE SVINJARIJE V SDS" ali kaj podobnega ne pa,da za vsako zadevo posebej odpira temo!In to bo prava tema,ki jo bo veliko kdo z užitkom prebral,ne pa 10 tem (lahko bi jih bilo veliko več,če bi najdu vse svinjarije :whistle: )po večini brez veznih postov!

Mi pa JJ sploh ni všeč!In sem bil vedno za druge,pa ne rečem,da je kdo kaj boljši-vendar je res težko slabši! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina ti si taka prava politična tercialka :whistle:

Sicer pa o motociklizmu itak ne veš kaj in zato vsaki dan odpreš ali politiziranje ali kr"neki temo :krneki:

Se bom kar pridružil temu mnenju.. . bi bilo pa še vse ok, če se nebi vtikal še v druge teme in jih zasmetil s svojimi nevmesnimi komentarji.

Mislim, da si malo zgrešil forum..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da so politiki lagauci :O ... ne morem da verjamem, spljoh :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj še kdaj :whistle:

Ok,če te zanima njihovo mnenje,samo potem bi recimo vsaj zraven,dal anketo,če "poznamo"koga z kupljeno šolo,da bi se vsaj na n-številu oseb videlo koliko je tega po SLO!

To prepuščam tebi ...

Ti je modelator popravil tvoje poste v enega ali si uspel sam popravit-sicer dvomim!Kdorkoli pa je bil pa :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Stari, briga me, ali so posamično ali v enem kosu. Včasih jih je sistem samodejno v roku nekaj minut združil. Ti kar klikaj "CITIRAJ" ...

Sploh se ne gre zato.Potem je najbolje,da se odpre tema "VSE SVINJARIJE V SDS" ali kaj podobnega ne pa,da za vsako zadevo posebej odpira temo!In to bo prava tema,ki jo bo veliko kdo z užitkom prebral,ne pa 10 tem (lahko bi jih bilo veliko več,če bi najdu vse svinjarije :whistle: )po večini brez veznih postov!

Šešir, sak po svoje pač ... Jaz po svoje, ti pa po svoje - deal?

No, super, da se strinjamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ali tako vsi o vsem lažejo zakaj nebi še o izobrazbi.Sicer pa če imamo poslance cigane(v občinskih svetih) brez končane osnovne šole zakaj bi morali biti potem poslanci v parlamentu z nevem kako visoko izobrazbo saj so plačani samo za laganje, sedenje in glasovanje.Sam imam samo 5 stopnjo pa v življenju zelo dobro shajam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, saj poslanec ne rabi izobrazbe. Toliko bolj bo zanimivo slišati, ali je Bezjak res lagal in zakaj je lagal :whistle:

Maš prav.. vseeno je kakšno izobrazbo ima, samo po pravici mora povedat :naughty:

No ja.. js s svojo izobrazbo tud kr u redu živim... iz meseca v mesec :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgodi, saj jaz tudi lažem o izobrazbi in vedno mi gre na smeh, ko me ustavijo policaji z avtom in jim povem, da sem nezaposlen pa tiste njihove face ob pogledu na avto. No samo jaz nisem politik in ne delam za dobro državljanov, samo jaz mislim, da je pomembno je kaj imaš v glavi in ne papir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgodi, saj jaz tudi lažem o izobrazbi in vedno mi gre na smeh, ko me ustavijo policaji z avtom in jim povem, da sem nezaposlen pa tiste njihove face ob pogledu na avto. No samo jaz nisem politik in ne delam za dobro državljanov, samo jaz mislim, da je pomembno je kaj imaš v glavi in ne papir.

:lol1::lol1::lol1: ja sem že videl tiste face na lastne oči.pa avto je bil od ene firme pa pooblastilo za vožnjo!najprej te vpraša kje delate? nikjer!, potem reče oprostite gospod,kje ste zaposleni?nikjer! pol ti pa sam papirje še pogleda pa želi lahko noč! brada pa do tal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!