Skoči na vsebino

Marjan Bezjak lagal o svoji izobrazbi?


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Glej, glej, pa laganje le ni samo pri politikih, celo motoristi lažejo?

Saj ne morem verjet?! :unsure:

ne. to je blo že kar 15 let nazaj. pa eno ene tolk mlado sem imel zraven kot si bila ti takrat, ki sem jo peljal od enega polovičnega pedofila domov ker mu nisem zaupal. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, glej, pa laganje le ni samo pri politikih, celo motoristi lažejo?

Saj ne morem verjet?! :unsure:

In to za zabavo! Kaj bi šele bilo, če bi šlo zares! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1::lol1: ja sem že videl tiste face na lastne oči.pa avto je bil od ene firme pa pooblastilo za vožnjo!najprej te vpraša kje delate? nikjer!, potem reče oprostite gospod,kje ste zaposleni?nikjer! pol ti pa sam papirje še pogleda pa želi lahko noč! brada pa do tal.

mene pa še nikol ni noben uprašau ket sm zaposlena, je sam pisau :headbang: :headbang: :headbang:

drgač pa splooooooh neeee morm verjet, da politiki lažejo :rolleyes:

me prou zanima ka bo zj še use na dan hodil, k so jih začel preverjat :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa še nikol ni noben uprašau ket sm zaposlena, je sam pisau :headbang::headbang::headbang:

drgač pa splooooooh neeee morm verjet, da politiki lažejo :rolleyes:

me prou zanima ka bo zj še use na dan hodil, k so jih začel preverjat :evilgrin:

ja,je ene par pogojev da te spusti naprej : vožnja po omejitvah, nealkoholiziranost, oprema in izpravno registrirano vozilo s prižganimi lučmi ponoči, izpit potrebne kategorije pa povprečen nasmeh pri frazi dober večer gospod policist. od tu naprej se ponavadi vse ostalo prav hitro razplete in greš lepo naprej.

drgač.jah,ta nejevernost! kaj pa tko , a lohk verjameš ?

sama gnojnica. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je tle važna izobrazba, če ima dec fermo z 70 zaposlenimi.

če jo je postavil iz nič, je tud položen vrtec dovolj...

tle pa mamo še enga joca prečečnika, kateri ima komaj

poklicno šolo, pa bi kar reševal muro pa ene steklarne...

kje so zdaj tisti dr. znanosti(menda so to znanstveniki),

menda so vsi na projektu izdelave belega kruha v črn drek... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: dokler za pošteno delo dobijo pošteno plačilo.

jocu pa kapa dol. ga poznam iz starih časov.deloven do amena in podjeten,še ko je v avstriji delal.pa ob pravem trenutku na pravem mestu s pravo idejo in "jajci".

:slap::slap: sej tako kot pri nas spravljajo firme v propad , to enmu s srednjo šolo tudi namenoma ne bi uspelo!

beli kruh v črn drek? :BUA: ?? in pol pade nam na glavo?? mlakar?? :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je tle važna izobrazba, če ima dec fermo z 70 zaposlenimi.

Kaj ima to veze z laganjem o svoji izobrazbi? Pa če ima 10.000 zaposlenih, ga to ne odvezuje odgovornosti, ki jo je dal komisiji, preden je kandidiral za poslanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako? a on se ne sme enkrat zmotiti?

aja, to je dovoljeno samo "pravilno pofarbanim". se pardoniram, sem podabil. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako? a on se ne sme enkrat zmotiti?

aja, to je dovoljeno samo "pravilno pofarbanim". se pardoniram, sem podabil. :krneki:

Potem, ko SDS-ovci vreščijo, da je Golobič "laž priznal", sedaj ne bodo priznali, da je njihov tudi "lagal", pač pa se je samo "zmotil"?

Nak - vsi lažejo, zgleda :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako? a on se ne sme enkrat zmotiti?

aja, to je dovoljeno samo "pravilno pofarbanim". se pardoniram, sem podabil. :krneki:

Mešaš štrene. Golobko je svoje "premoženje" prijavil komisiji, medtem, ko se je Bezjak komisiji zlagal/priredil o svoji "izobrazbi"... Kar pa najbrž itaq že veš, tako, da nima smisla debatirati o tej stvari že ziljontič...

Moti me predvsem bevskanje folka o tem, kako poslanec itaq ne rabi izobrazbe, kar pa sploh nima veze z vsem tem....

Qrc, težka je poslanska. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako? a on se ne sme enkrat zmotiti?

aja, to je dovoljeno samo "pravilno pofarbanim". se pardoniram, sem podabil. :krneki:

ja, vsak se lahko zmoti.to je človeško pravijo.

kakšna je pa ta prava barva? poslanci so v parlamentu, tam jih vseh mogočih barv, ko pa te zmešaš skupaj, dobiš pa barvo ( se malo oproščam pa ne preveč) dreka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!