Skoči na vsebino

Problem: Yamaha TZR - obratomer štrajka


sharkey

Priporočene objave

Zdravo, 

Na moji Yamahi se je pojavil en manjši problem, sicer ni bistvenega pomena, ampak je zoprno za vidt. 

No problem je, da mi občasno obratomer na moji TZR zaštrajka in ne registrira obratov, se pravi se kar ustavi nekje recimo na 4.000 obratih in se ne premika. Po nekaj kilometrih vožnje pa spet normalno dela,  preveril sem že zadaj za merilniki, če bi bil kabel kej iztaknen pa ni bilo občutit, da bi se iztaknil. Sploh mi je čudno ker neha delat, potem pa spet dela po nekaj časa. 

Ma mogoče kdo kako idejo, kaj bi lahko bilo. Hitrost mi normalno kaže, tudi kilometre mi normalno nabira, ampak obratomer ga pa serje  :unsure:

To pa je tudi to. 

Aja mogoče eno mal noob-ovsko vprašanje, ampak če bi jaz hotel menjat ročke na moji TZR, je vse kar moram bit pozoren fi ročke, dolžina pa nebi smela bit problem ali pač ?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Na moji Yamahi se je pojavil en manjši problem, sicer ni bistvenega pomena, ampak je zoprno za vidt.

No problem je, da mi občasno obratomer na moji TZR zaštrajka in ne registrira obratov, se pravi se kar ustavi nekje recimo na 4.000 obratih in se ne premika. Po nekaj kilometrih vožnje pa spet normalno dela, preveril sem že zadaj za merilniki, če bi bil kabel kej iztaknen pa ni bilo občutit, da bi se iztaknil. Sploh mi je čudno ker neha delat, potem pa spet dela po nekaj časa.

Ma mogoče kdo kako idejo, kaj bi lahko bilo. Hitrost mi normalno kaže, tudi kilometre mi normalno nabira, ampak obratomer ga pa serje :unsure:

To pa je tudi to.

Aja mogoče eno mal noob-ovsko vprašanje, ampak če bi jaz hotel menjat ročke na moji TZR, je vse kar moram bit pozoren fi ročke, dolžina pa nebi smela bit problem ali pač ??

števec je bil in še je na tzr-ki večen problem ( non stop nekaj crkuje ), in tudi obratomer nekaterim jebe ko ga operejo verjetno nekje voda noter pride :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!