Skoči na vsebino

zastoj


Pedafreak

Priporočene objave

no jaz sem sel k seviserju in mu placal 10 e da mi vzame ven blokado v variomatu in tam je ni blo ce mi lahko prosim nakako pomagate in mi poveste kje bi lahko potem bla ?? hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem sel k seviserju in mu placal 10 e da mi vzame ven blokado v variomatu in tam je ni blo ce mi lahko prosim nakako pomagate in mi poveste kje bi lahko potem bla ?? hvala :worship:

Kater motor pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem sel k seviserju in mu placal 10 e da mi vzame ven blokado v variomatu in tam je ni blo ce mi lahko prosim nakako pomagate in mi poveste kje bi lahko potem bla ?? hvala :worship:

Napiši najprej znamko, namreč če je to Hondin variomat ni blokade(v obliki obročka) ampak je potrebno na prednji zunanji jermenici variomata podrejat ca 3 mm in gre motor točno 15 km/h večja končna brez kakeršnega koli drugega posega 57 km/h z Polinijevo garnituro, pa točno 73 km/h(auspuh,valčki,vsisni kolektor in elektronika cena 300€ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši najprej znamko, namreč če je to Hondin variomat ni blokade(v obliki obročka) ampak je potrebno na prednji zunanji jermenici variomata podrejat ca 3 mm in gre motor točno 15 km/h večja končna brez kakeršnega koli drugega posega 57 km/h z Polinijevo garnituro, pa točno 73 km/h(auspuh,valčki,vsisni kolektor in elektronika cena 300€ :hmm:

no mam pedo fiire 50 in res ni v obliki obrocka blokade no zddaj mi gre 72-75 ko pa proti vetru mocnem pa 63 no ce bi zbrusu 3mm bi slo kaj vec ??? :whistle::worship::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!