Skoči na vsebino

kazenske točke


technoboy

Priporočene objave

LP!

sem nov na forumu in ne vem pod kaj bi dal tole ampak me zanima:

dobil sem 9 kazenskih točk in globo 500€ ( zaradi alkohola,bila pa je krivica,pritožba ni pomagala ) in sem mladi voznik, kar pomeni da mi izpit gre....

sedaj me zanima kdaj lahko ponovno opravljam vozniški izpit in vse v zvezi s tem, ter ali moram jaz vrniti vozniški izpit ali kaj?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil boš od njih dopis, kdaj ga moraš vrniti in kam. Potem boš 6 mesecev brez (tako je vsaj pri 'odraslih voznikih', za začetnike ne vem, če je morda daljša doba?), vmes se boš že lahko vpisal v avtošolo in pridno vozil in se učil ... :-) Potreboval pa boš minimalno 8 ur vožnje, teorijo boš na novo delal.

Aja, pred tem te bodo še k psihologu poslali, pa na zdravniški pregled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.. mene pa zanima nekaj drugega.. kako to misliš da je bila krivica?

mene tud zanima ta krivica? a nisi bil alkoholno izobražen pa si šel mogoče na odvzem krvi, kjer ni pokazalo nič,potem si moral pa še lulat, no pol je pa pokazalo. poznam ene par ki sploh ne pijejo,pa so jih dobil pol na to foro od zelenjave!

ker potem pritožba res ne more uspet.

če pa si imel v krvi nulo in nič drugega, potem se ti krivica sploh ne more zgodit in bi moral izkoristiti vse pravne možnosti! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

sem nov na forumu in ne vem pod kaj bi dal tole ampak me zanima:

dobil sem 9 kazenskih točk in globo 500€ ( zaradi alkohola,bila pa je krivica,pritožba ni pomagala ) in sem mladi voznik, kar pomeni da mi izpit gre....

sedaj me zanima kdaj lahko ponovno opravljam vozniški izpit in vse v zvezi s tem, ter ali moram jaz vrniti vozniški izpit ali kaj?

LP

Dobil boš od njih dopis, kdaj ga moraš vrniti in kam. Potem boš 6 mesecev brez (tako je vsaj pri 'odraslih voznikih', za začetnike ne vem, če je morda daljša doba?), vmes se boš že lahko vpisal v avtošolo in pridno vozil in se učil ... :-) Potreboval pa boš minimalno 8 ur vožnje, teorijo boš na novo delal.

Aja, pred tem te bodo še k psihologu poslali, pa na zdravniški pregled.

kašn pregled a to se kej plača p to,...um kwa CPP se enkrat al kwa,...

no ja krivica...zgodba je douga sam nahitr

smo sli iz bakusa kolega je pelu k je biu pijn,pol je nega ustavu tm pred levom, mu dau zapihat in udpelu ke u moste,pol je biu se en kolega cis gotov u avtu, p jes,... in men polcaj reče d avto tm ne sme stat gor dol, p d ga je treba premaknt, no kokrkoli men je reku ce mam izpit p to sm reku mam sam ne sabo me je preveru reku d loh ke do tivolija zapelem p pol na taxi d grewa s kolegom...to sm naredu kar pol vidu so preklete kurbe pofukane, poklicale kolege in tkoj novo kiblo za mano spustle... pol so mi dal za pihat ceprov sm jim reku d so uni polcaji rekl nej prepelm gor dol....in use skp so me dobesedno zafukal....pičke usrane....

to je na hitr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nažalost si jim nasedel. na hitro.moje sožalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ne ve in ga zanima :whistle:

Naprimer prideš do 13 točk opraviš šolo varne vožnje.Se pravi imaš potem še 9točk.Potem pa že isti dan dobiš spet 4-5 točk in lahko greš že naslednji dan spet v šolo varne vožnje...seveda teoretično!Kolk maš denarja tolk si lahko privoščiš :whistle:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ne ve in ga zanima :whistle:

Naprimer prideš do 13 točk opraviš šolo varne vožnje.Se pravi imaš potem še 9točk.Potem pa že isti dan dobiš spet 4-5 točk in lahko greš že naslednji dan spet v šolo varne vožnje...seveda teoretično!Kolk maš denarja tolk si lahko privoščiš :whistle:

A ti pol ne vzamejo tisth 4 ih tock nekje v roku treh let in ne nasledn dan?? Mislm, d si se nmal zlagal...

BTW: lepo so te najebal...preventiva fant, preventiva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globa 500 eur in 9 kazenskih točk. Kje za vraga ti vidiš prestrogo kazen?

Sploh se ne zavedaš, koliko kršitev si kršil. Lahko si hvaležen, da so te ustavili, kljub kazni. Pijani so za v posteljo in ne za na cesto, kjer povzročajo prometne nesreče s smrtnimi izidami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti motorist nisi biu zravn, tko d ne prsom s takimi pametnimi.....pa raj mi povejte kko je s tem točkam p to 9 jih mam oz sm jih dubu kwa zdej sledi iz tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti pol ne vzamejo tisth 4 ih tock nekje v roku treh let in ne nasledn dan?? Mislm, d si se nmal zlagal...

Po treh letih ti tak odpišejo tist,kar si jih dobil.Po šoli varne vožnje pa ti brišejo "takoj"

V glavnem! Ni zakonsko določeno kolikokrat lahko greš "na zbijanje pik" in kako pogosto!

Sem vprašal inštruktorja varne vožnje in komandirja ene izmed postaj!

@tehnoboy saj pa so ti napisali!Ne znaš prebrati vseh postov?Pa še citiral si ga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja krivica...zgodba je douga sam nahitr

A če ti bo kiflc reku da stopi pred šleparja na avtocesti boš tudi ubogal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takim k sam kurcate nmest d bi kej pametnga rekl vm prvoščm d vs policaji pofukajo, sam d naute pol kle jambral, p ne mi zdej s ksnimi bullshit zadevam kukr so sej ne pijm k vozm sej grem po omejitvah,sej sm izkusen....

itq pa kdor drugmu jamo koplje sam vanjo pade.....

no ja...jes sm pač sam hotu zvedt stvari sam zgleda...d je kle pouhn kretenov k jim ni do pomoči ampak sam do enga otročjiga spama....kwa mate od tega ce kr neki odpisete a se bol počutte pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itq pa kdor drugmu jamo koplje sam vanjo pade.....

no ja...jes sm pač sam hotu zvedt stvari sam zgleda...d je kle pouhn kretenov k jim ni do pomoči ampak sam do enga otročjiga spama....kwa mate od tega ce kr neki odpisete a se bol počutte pol?

al pa če jo sam sebi koplješ, tko k ti, pa si še pijan povrh, pol skor zihr tut sam vanjo padeš :whistle:

kwa mate od tega ce kr neki odpisete a se bol počutte pol?

PS: Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takim k sam kurcate nmest d bi kej pametnga rekl vm prvoščm d vs policaji pofukajo, sam d naute pol kle jambral, p ne mi zdej s ksnimi bullshit zadevam kukr so sej ne pijm k vozm sej grem po omejitvah,sej sm izkusen....

itq pa kdor drugmu jamo koplje sam vanjo pade.....

no ja...jes sm pač sam hotu zvedt stvari sam zgleda...d je kle pouhn kretenov k jim ni do pomoči ampak sam do enga otročjiga spama....kwa mate od tega ce kr neki odpisete a se bol počutte pol?

Zgleda da si izkušen v vsem razen v slovenščini, tvoje izražanje pa je tudi čisto na podnu. Če bi vsaj lepo povedal bi ti tudi drugi imeli večjo željo pomagat.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da si izkušen v vsem razen v slovenščini, tvoje izražanje pa je tudi čisto na podnu. Če bi vsaj lepo povedal bi ti tudi drugi imeli večjo željo pomagat.

lp

T

:worship::worship::worship:

plcju j trba vrjt sm kt rče d s trzn p lhk grš nprj p srčn vžnj :yes: . t p hvl gspd plcst lhk nč :D . brz krčnj p ntgvnj prd njm. :xx:

Tudi meni se včasih ne da čisto pravilno slovnično izražati.Na žalost je tako v teh časih. :whistle:

Če pa preveč spijem ali prehitro vozim , sem si pač sam kriv. Za nas majhne državljane je pač zakon veljaven .Za nekatere druge z vezami in poznanstvi pač ni in tako bo zmeraj. :headbang:

Smo se ga pa v starih časih zapili do jutra samo zato , ker so nas ustavili in rekli , da pač bi bilo res malo boljše,če se nebi odpeljali naprej. Smo pustili avto pod nadzorom iste patrulje na čimbližjem ustreznem mestu, se zahvalili in šli peš (ali pa s taxijem) do prvega kolega ali prve oštarije in naslednji dan po avto. :OK:

Danes pa je čisto drugače. Te ustavijo, zakasirajo in še (če se da,zakaj pa ne,tudi če oni s tem posledično ogrožajo druge udeležence :slap: ) nabrišejo, da lahko pelješ avto do prvega parkirišča :? ! Ja ,seveda ,samo na pismeno prosim! :grim :grim :grim :grim

Ne ,hvala gospod policist,veste jaz pač nisem trezen. Ali obstaja mogoče kakšna druga možnost? Ali bi bili mogoče tako dobri pa bi lepo prosim prestavili avto na tako mesto, da nebi oviralo prometa,bomo jutri čimprej poslali nekoga ponj , da ga odstrani! O:-)

Res je,da smo vsi ljudje,samo oni imajo pač veliko več moči in to se jim tudi pozna, ko so v službi :fredy: . Prav zaradi tega pa je bolje, da človek z njimi konverzira na vljuden in spoštljiv način. Se preverjeno veliko bolje obnese!

Pa več sreče naslednjič ti želim! lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam en brezplačn ful dobr kretenski nasvet - pejt k odvetniku vprašat!

Aja, odgovoru sm ti pa že drgač čist na začetku ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ne slovenija moj doma.....pizda ste kreteni dej al pomagite al p ne piste...

kazen : 500e + 9 točk + odvzem karegorije + prepoved vožnje za vse kategorije

psiholog : tam nekje 500 - 600 e (samo ustno izročilo nekoga,ki ga je doletela zgornja kazen)

odvetnik : imaš zelo slabo izhodišče za pogajanja, posledično cena : neprecenljivo

fazit : za vse ostalo poskrbi plastika- OO

aja, pa ko boš hodil po raznoraznih inštancah imej vedno s sabo tudi potrdilo o državljanstvu, da slučajno nebi prihajalo do nesporazumov! lp

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ne ve in ga zanima :whistle:

Naprimer prideš do 13 točk opraviš šolo varne vožnje.Se pravi imaš potem še 9točk.Potem pa že isti dan dobiš spet 4-5 točk in lahko greš že naslednji dan spet v šolo varne vožnje...seveda teoretično!Kolk maš denarja tolk si lahko privoščiš :whistle:

jaz pa mislim da tole ne bo držalo in verjetno bodo tudi drugi potrdili, da ta tečaj varne vožnje, ki ti izbriše 4 pike lahko opravljaš le enkrat v 2 letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psiholog : tam nekje 500 - 600 e (samo ustno izročilo nekoga,ki ga je doletela zgornja kazen)

Psiholog - cca 37 evrov ... Konkretna izkušnja mene kot takega, januarja delal na novo vozniški izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahaha. ves nisi edini ki je nasedel tej finti. en moj kolega je tudi :worship:

pritožba pa tudi ni pomagala

kaj pa če bi jih imel posnemane ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!