Skoči na vsebino

kazenske točke


technoboy

Priporočene objave

kaj pa če bi jih imel posnemane ?

v sloveniji so video in audio posnetki lahko uradni dokazni material samo takrat, ko je to v njihovem interesu.zakonsko pa to ni dokazni material, če je posnet s strani civila - :?:BUA: .

Izjema so bili do sedaj le posnetki policistov na avtocesti,kjer pa se temu pač niso mogli izogniti,ker jih je videl cel vesoljni svet in so jih objavili tudi naši mediji.

tudi če bi jih posnel, bi imeli lahko izgovor, da so ga dali kot mladega voznika na (sicer malo na okoli a vendarle) preizkus

poznavanja cpp in zakona o prometu, kjer bi se pa moral upreti , tudi če policist kaj takega (protizakonitga)zaukaže! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jaz imam že slabe 2leti 6 kazenskih od 7. Pa ne da bi se hvalil. Samo kvečjemu upozoril.

Razlog, savine gume v "šikani" niso zdržale, pa je nastalo to...

420€ + 6pik, ogrožal nobega.

Sem pa zapeljal na hrib, po katerem sem se potem pokotalil in še ene 3krat po cesti, pristal pa v jarku na strehi.. žal bremzanje ni pomagalo. Plošča odtoka mi je pridržala vetrobransko steklo, da ga nisem dobil v glavo :S.

razlog hitenja, ni bil v najstniškem adrenalinu, vendar je punci crknil motor in sem hitel po njo.

post-14902-126402006955_thumb.jpg

post-14902-126402013622_thumb.jpg

post-14902-12640201541_thumb.jpg

post-14902-126402016201_thumb.jpg

post-14902-126402017674_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo pa tudi tako, da hitrost, pod omejitvijo in to kar velik, vse skupaj se zgodilo pri cirka 70km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ne slovenija moj doma.....pizda ste kreteni dej al pomagite al p ne piste...

Žal, tako je kot je in prav je tako, da si boš zapomnil s to svojo glavo !!

Pomagat ti nihče ne more. V tem primeru, ko takole zmerjaš pa še manj !!

Z leti pridobiš tudi odgovornost za svoja dejanja in ne samo pravice, sicer pa imaš možnost ponovnega opravljanja izpita in to je tvoja pravica, zato ne jokcaj in sprejmi svojo napako pokončno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam že slabe 2leti 6 kazenskih od 7. Pa ne da bi se hvalil. Samo kvečjemu upozoril.

Razlog, savine gume v "šikani" niso zdržale, pa je nastalo to...

420€ + 6pik, ogrožal nobega.

Sem pa zapeljal na hrib, po katerem sem se potem pokotalil in še ene 3krat po cesti, pristal pa v jarku na strehi.. žal bremzanje ni pomagalo. Plošča odtoka mi je pridržala vetrobransko steklo, da ga nisem dobil v glavo :S.

razlog hitenja, ni bil v najstniškem adrenalinu, vendar je punci crknil motor in sem hitel po njo.

In zakaj si klical policijo, če ni bilo nobenemu nič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo pa tudi tako, da hitrost, pod omejitvijo in to kar velik, vse skupaj se zgodilo pri cirka 70km/h.

A je ta navedena hitrost po vsaki strani !!!:whistle:

Ps:ne govorit da seda z 70 Km/h tako avto razbit saj malo prej tudi malo prižlajfaš, Savine gume sigurno niso, krive to pripoveduj stari mamci ali kakemu dedku!:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj si klical policijo, če ni bilo nobenemu nič?

Nisem je klical, klicali so jo iz urgence, so takoj prileteli policaji, mi dali pihat, me zasliševali kje se je to zgodilo, kako itd. Imel sem potem tudi prevoz v klinični v ljubljano na slikanje glave. Sicer ni bilo nič, ampak, vse se mi je meglilo, pa zelo sem bil porezan.

Je bolje bilo jit na urgenco, kot da bi imel potem kakšne poposledice.

Pa še zaprt so mogli cesto, da so ga spravili vn.

Še isti dan ko sem bil ves zbegan me je povabil na policijsko postajo po papir.

Razlog 6pik, pa je bil naveden v besedah: "ni prilagodil hitrosti razmeram na cesti".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta navedena hitrost po vsaki strani !!!:whistle:

Ps:ne govorit da seda z 70 Km/h tako avto razbit saj malo prej tudi malo prižlajfaš, Savine gume sigurno niso, krive to pripoveduj stari mamci ali kakemu dedku!:headbang:

Bilo je tako, ovinek v S, prišel normalno kot vsakič, blago zavil v levo v tistem trenutku, sem pa mogel prevoziti kak pesek, me je zarotiralo na levo v trenutku sem obrnil v desno in začel bremzati, vendar je bilo že prepozno klančina je bila pred mano, spomnim se prvega obrata na streho potem pa nič razen to, da sem bil na glavi, sem se hitro odpel in šel ven. Še zdaj nevem, kako sem prišel vn, saj vrata praktično ni bilo mogoče odprt. Nekak sem jih le odrinil. Avto je bil v dimu. Vso olje spustilo iz mašine, avto je še laufal in sem nv zakaj šel še enrat notri, da sem ga ugasnil in vzel mobitel, to je bilo pa tudi vse, brez zravstvene ,brez kakšnega eura. saj nisem našel denarnice.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, hitrost, je bila preračunana preko zavorne poti, ki je bila zavedena na policijskem zapisniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem je klical, klicali so jo iz urgence, so takoj prileteli policaji, mi dali pihat, me zasliševali kje se je to zgodilo, kako itd. Imel sem potem tudi prevoz v klinični v ljubljano na slikanje glave. Sicer ni bilo nič, ampak, vse se mi je meglilo, pa zelo sem bil porezan.

Je bolje bilo jit na urgenco, kot da bi imel potem kakšne poposledice.

Pa še zaprt so mogli cesto, da so ga spravili vn.

Še isti dan ko sem bil ves zbegan me je povabil na policijsko postajo po papir.

Razlog 6pik, pa je bil naveden v besedah: "ni prilagodil hitrosti razmeram na cesti".

lp

Ja tako pa ja. Sem razumel, da tudi s tabo ni bilo nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!