Skoči na vsebino

Mini Moto


Cilindr

Priporočene objave

Zaceu sm novo temo k sm vidu da so te o minijih zelo razbite po celotnem forumu.

Zelo dobrodoslo bi bilo ce bi kasen uporabnik, ki se dobro spozna na minije nastel pomembne lasnosti na katere moras pazit med nakupom minija.

Zanima me v cem me razlike med japonskimi miniji in kasno evropsko blato itd itd.

Kje v Ljubljani se najdejo trgovine z miniji.

Ali so kasne starostne omejitve za vozno z miniji(s tem se mislil da nebi bili preveliki, pretezki da bi skrivu ksn gistel al pa kej)

Tudi sam razmisljam o nakupu minija in me zato to zelo zanima.

Upam da bo tema zazivela.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaceu sm novo temo k sm vidu da so te o minijih zelo razbite po celotnem forumu.

Zelo dobrodoslo bi bilo ce bi kasen uporabnik, ki se dobro spozna na minije nastel pomembne lasnosti na katere moras pazit med nakupom minija.

Zanima me v cem me razlike med japonskimi miniji in kasno evropsko blato itd itd.

Kje v Ljubljani se najdejo trgovine z miniji.

Ali so kasne starostne omejitve za vozno z miniji(s tem se mislil da nebi bili preveliki, pretezki da bi skrivu ksn gistel al pa kej)

Tudi sam razmisljam o nakupu minija in me zato to zelo zanima.

Upam da bo tema zazivela.

Lp.

Jz opažam da se zadnje čase use teme zelo razbijajo po forumu. Se to ne čisti več?

Sem mnenja da pr kitajskem miniju lahko še tako paziš pa boš dobil takega ki bo dobro delal teden ali 14 dni. Mene je recimo skos zejbavu frgazar, pipca za bencin...

Trgovine z minimoto motorji maš na avto. net dost prodajaucu, ki prodajajo nove minije [kitajske]

Starostnih omejitev ni. Prevelik nemorš bit. Ker sm vidu že vsega mogočga folka gor. Pretežki pa tut mislm da ne kr tko razn če bi meu res pretirano velik kil.

Glede nakupa: Če rad šraufaš je minimoto prava izbira :whistle:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sraufam sraufam:D

Sej sm reku da ga bom uzeu kot hobi=)

Am kaj pa kej predelave?

(forum je dost u K..../ Aministratorji kje ste??? :wacko: )

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sraufam sraufam:D

Sej sm reku da ga bom uzeu kot hobi=)

Am kaj pa kej predelave?

(forum je dost u K..../ Aministratorji kje ste??? :wacko: )

Aja no pol kul :whistle:

Predelave pa. Tut mnde je kej :whistle: ko sm jz mal gledu so bli neki auspuhi pto.. Ampak najbrž se tut kaki kiti dubijo. Če te res fino zanima maš porv en minimoto forum pa mal tam poglej boš use zvedu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tist forum je bl umru.

Se slabs k ta..

Aja?. Ene 2-3 leta nazaj je biu kr uredu :trance_33_sleep: ... Ampak se mi zdi da tut miniji niso več tko popularni ko učasih. Učas ih je biu poun auto.net in pouna vas. Zdj pa bol mal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...ucasih mi je blo to cist mem k sm meu se skutr...zdej pa bi si uzeu enga pa da bi se mau gonu po parkiriscih...sej je en zloo lep posnetk...sam googli pa na pis mini moto pa bos vidu kwa delata ena norca...sponata po cesti z miniji...=D

Zdej so bl une kitajske krose popularne se mi zdi...

Skoda k so res miniji cista zabava ce je pa treba kej popraut pa tut ni nevem kasno delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...ucasih mi je blo to cist mem k sm meu se skutr...zdej pa bi si uzeu enga pa da bi se mau gonu po parkiriscih...sej je en zloo lep posnetk...sam googli pa na pis mini moto pa bos vidu kwa delata ena norca...sponata po cesti z miniji...=D

Zdej so bl une kitajske krose popularne se mi zdi...

Skoda k so res miniji cista zabava ce je pa treba kej popraut pa tut ni nevem kasno delo...

Ja no tkole ko maš res motor. Je kr kul met neki tazga :closedeyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr sam tut ce ga nimas je uredu zabava=)

Gledu sm tut mau srecanja, a so bla kdaj samo mini moto srecanja?

Kaj pa dirkanje z miniji je to se kej aktualno?mamo slovenci ksno prvenstvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr sam tut ce ga nimas je uredu zabava=)

Gledu sm tut mau srecanja, a so bla kdaj samo mini moto srecanja?

Kaj pa dirkanje z miniji je to se kej aktualno?mamo slovenci ksno prvenstvo?

Pa je kr fora je minimoto :whistle: .. Mene je minil ko je začel preveč crkovat.

Za srečanja nevem. Zihr so bla. Dirkanje na racelandu je še aktualno pejt pogledat www.raceland.si pa poglej kdaj bje kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ta tema pa je že čisto umrla. in ker je tudi slo minimoto forum čisto mrtev, bom kr tukaj vprašal. A ve kdo, če je kje kaka možnost, da bi jaz našo tamalo na mini moto posadil, da naredi kak krog in da vidimo če bi se ona res vozla s tem. Sploh preden se spravim v nabavo opreme in samega motorčka. In ja...za varnost na testu bi itak poskrebel za otroka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema pa je že čisto umrla. in ker je tudi slo minimoto forum čisto mrtev, bom kr tukaj vprašal. A ve kdo, če je kje kaka možnost, da bi jaz našo tamalo na mini moto posadil, da naredi kak krog in da vidimo če bi se ona res vozla s tem. Sploh preden se spravim v nabavo opreme in samega motorčka. In ja...za varnost na testu bi itak poskrebel za otroka :D

Poglej na avtonetu za kakšnega v tvoji bližini in pojdi s hčerko na ogled. Če bo ok pa ga lahko tudi kar odpelješ ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bol mislo, če je kje kaka možnost najema v smislu kot so go-kart. Pač bi plačal 10min uporabe pa da vidim, če ji je všeč. Če ni...se nebom niti ubadal z nakupovanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem bol mislo, če je kje kaka možnost najema v smislu kot so go-kart. Pač bi plačal 10min uporabe pa da vidim, če ji je všeč. Če ni...se nebom niti ubadal z nakupovanjem.

Če boš kaj na Griškem mi sporoči,če hočeš ti jaz dam za provat Miniča. Gremo do parkinga od ISKRE in provate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!