Skoči na vsebino

nastavitev fergazerja ????


habana

Priporočene objave

aprilio 50 sem dal predelat v 70. Noter so dali pollini sport 70 kit in 17,5 uplinjač. Diza je 75. Zamenjali aufspuh in valjčke.

Sedaj ga pa v nizkih obratih cuka. Najbolj se to pozna po hribu navzdol ko je malo gasa. Ko je gas na ful pa gre normalno dokler ne popustim gasa za malenkost. Dvakrat sem ga peljal nazaj k mehaniku a je isto. Sedaj ga bom pa popravil sam in prosim vas, da mi poveste kje naj iščem problem. V dizi? V uplinjaču? V sklopki? Častim pivo, če najdemo napako !!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno diza. Ti samo povej al ti ga mori al trokira? Ker jst mam skor isti setup in sm mu notr dizo 90 pa mi ga je na pou gasa zamoril zato sem dau večjo, zej pa dela normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno diza. Ti samo povej al ti ga mori al trokira? Ker jst mam skor isti setup in sm mu notr dizo 90 pa mi ga je na pou gasa zamoril zato sem dau večjo, zej pa dela normalno.

Ko spustim gas in želim peljati počasneje se začne zaganjati. Občutek je, kot da nebi dobil dovolj benzina a z večjo dizo ni bilo nič bolje, prej slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravs da ti vlece k gas spustis??

kaj pa koleno pr frgazarju k gre u blok motorja? a je kej pocen...lahko da vlece dodatn zrk not in pol je stala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravs da ti vlece k gas spustis??

kaj pa koleno pr frgazarju k gre u blok motorja? a je kej pocen...lahko da vlece dodatn zrk not in pol je stala....

ne da vleče, ko popustim malo gas ne pada moč postopoma ampak kar rukne in potem gre neenakomerno. Koleno je novo in zdi se mi da ne spušča zraka. Sicer bom pa danes kupil novega malo bolj konkretnega in sesalni ventil. Sumim na fergazer ali pa na štrom. Ker je očitno da ga duši pri malih vrtljajih. Kot da bi bremzo stiskal vsake 2-3 sekunde. Ima morda igla v fergijo kaj s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel popolnoma isti problem. Intuitivno vse razmisljamo, da je premalo, podhranjeno. Ko sem dal vecjo dizo je bilo slabse.

Ko sem dal za 5 manjso dizo so problemi izginili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!