Skoči na vsebino

Montažna hiša


Priporočene objave

Jaz imam gornji del motažen(Marles S-400),če bi danes ponovno gradil bi bil tudi gornji del zidan z dobro izilacijo med obema zidovoma. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdaj pa si gradil mogoče pred 30imi leti.

Ne mogoče - točno saj hišo gradiš za celo življenje.Problem je, če jo moraš celo življenje graditi in sam sfinancirat z današnjo plačo in brez pomoči staršev.Jaz sem imel to srečo, da sem jo zaslužil v tujini v ca 10-tih letih in zgradil brez kakršnega koli zadolževanja ali kreditov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gornji del motažen(Marles S-400),če bi danes ponovno gradil bi bil tudi gornji del zidan z dobro izilacijo med obema zidovoma. :whistle:

preferiras opeko/beton ali samo ne ves kaj pises?

ne zagovarjam marlesa, je ravno toliko dober/slab, kot ostali (konec koncev se to vidi sele pri supportu po "koncani" izgradnji). samo zgoraj napisano je malenkostno povozil cas oz. je lesna gradbena tehnika malenkostno boljsa dandanes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali ima kdo izkušnje z montažno hišo?

Poznate izvajalca Juting d.o.o.?

lp

Gradil sem jo pred 3 leti. Kletni del zidan (betonski zidaki), zgoraj montažna. Rihter d.o.o. Kar v redu je bilo, samo okrog rokov dokončanja se jim je zbledlo. Hotel sem imeti vseljivo v pol leta...

Rihter je svoje delo opravil zelo OK, samo nikar jim ne daj delat drugega kot hišo. Nobenih instalacij,...

Meni so delali samo fasado pol leta, od aprila do decembra. Pa so bili ves čas na objektu. Zblojen nadzorni z njihove strani, nima pojma. Mislim da so ga celo zamenjali po mojem objektu, No, še enega je imel podobnega na grbi. Za novo leto tistega leta sem odšel v firmo in jim povedal, da jim nemislim nič plačat, ampak da jih tudi na objektu ne maram več videt.

Juting pa je firma, ki dela inženiring za hiše Krivaja iz bosne. Ko smo se mi pogovarjali, da bi jo radi, so imeli ideje, da sva se dobila samo dvakrat. Njihov arhitekt, jaz bom plačeval njegove izlete iz Ljubljane v Bosno, da bo usklajeval prizvodnjo,...

Tudi direktorja sem kasneje spoznal v nekem drugem kontekstu.

Ni mi žal, da sem prekinil ideje o hiši Krivaja.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!