Skoči na vsebino

Turbina


MiniMedo

Priporočene objave

Rabu bi pomoč pri iskanju turbine, ker je v mojmu avtu šla v kura* in se ne da niti obnovit... Avto je Audi A4, letnik 2002, 1.9 TDI, 74 kw oz. 101 KM, tip motorja AVB.

Tako, če bi biu kdo tok prijazn in pozna koga ki bi to lahko dost ugodno dobil naj mi sporoči! Jst jo ne najdem pod 350 € ... Hvala za pomoč!

P.S.: V iskalniku ni bil najden noben tak naslov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabu bi pomoč pri iskanju turbine, ker je v mojmu avtu šla v kura* in se ne da niti obnovit... Avto je Audi A4, letnik 2002, 1.9 TDI, 74 kw oz. 101 KM, tip motorja AVB.

Tako, če bi biu kdo tok prijazn in pozna koga ki bi to lahko dost ugodno dobil naj mi sporoči! Jst jo ne najdem pod 350 € ... Hvala za pomoč!

P.S.: V iskalniku ni bil najden noben tak naslov ...

brez zamere že vnaprej prosim, sam kolk je pa nova-original audi? verjetno tam nekje 600-800 e, kajne?nove pod pol cene ne boš dobil nikjer, vsaj legalno ne. za rabljeno pa edin iz zbitega avta s preverjenim vzdrževanjem in realnimi kilometri - to je pa en na leto,pa še tistega razgrabijo takoj.

drgač pa (hec,hec! de ne boš resno zagrabu!) : www.indijakoromandijaaudispareparts.lol -pobožne sanje vsakega ,ki mu kaj crkne! :cry:

če boš kupoval novo,me kontaktiraj,ti bom posredoval kontak za del direktno iz nemčije. :) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa spotoma še ena, da boš malo bolše volje! peberi pa tam do 11 strani,če ti uspe,sam kjej kam boš pdel,ko se boš po tleh valjal! :lol1: lp

http://www.audiforums.com/forum/showthread...?t=80267#693578

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, to so pa mel cajt ...

Ja, tko nekak 700 - 800 €, za to ceno k sm pa jst reku pa je iz druzga avta (ampak ne preverjeno glede stanja avta pred karambolom) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, to so pa mel cajt ...

Ja, tko nekak 700 - 800 €, za to ceno k sm pa jst reku pa je iz druzga avta (ampak ne preverjeno glede stanja avta pred karambolom) ...

prdvsem so gull hudi znalci.sicer je bil to nateg na točno tem forumu,samo se je baje to nekje tudi v resnici zgodilo -

sm skopiral od trojan69 od tukej , niso edini:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=30182

če boš rabil novo , kontak na PM. pa lep dan! sam....bhhuuuuha... ja... modeli..hahaha :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi mi povedal ceno pa da se malo orienteram, kaj se mi bolj splača uzet ... Ni problem dat mau več amapak, da je tko kot treba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi mi povedal ceno pa da se malo orienteram, kaj se mi bolj splača uzet ... Ni problem dat mau več amapak, da je tko kot treba!

maš kontakt na PM ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše,da jo kupiš za 350 pa mogoče boš imel srečo in bo delala glih teden dni.pol pa spet eno,ki bo delala....

Za audija stane 700eu nova in imaš potem mir!Predvidevam,da dalj kot boš lastnik avta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu dons tovarniško obnovljeno z 12 mesečno garancijo za 450 €! Rajš mau več dnarja pa da je tko kot je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu dons tovarniško obnovljeno z 12 mesečno garancijo za 450 €! Rajš mau več dnarja pa da je tko kot je treba ;)

naj ti lepo in predvsem dobro služi! lp

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!