Skoči na vsebino

Adria International Raceway


lmperator

Priporočene objave

Na google earthu izgleda kot kar konkratna in ''varna'' pista. So izletne cone. sam kako je pa s cenami bo pa nekdo povedu k zna italijansko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa piše!

Poldnevna karta je 90eu.Celodnevna je 160eu.Da pa ti oni pokažejo kako se pelje pa 200eu.V paddock-u se lahko kampira.Na vhodu pa gre dobiti tudi sobe!

Vstop samo z original izpuhom,drugače obvezen Db killer!

Se mi pa zdi,da so bolj "akcijske" cene :unsure: ker mislim,da je drugače dražje!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstop samo z original izpuhom,drugače obvezen Db killer!

Kera bedna fora. Kaj pa če imaš komplet racing izpuh in nimaš db killerja oziroma ga ne moreš namontirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kakšen nehomologiran športen ror, ki tudi nima db killerja.. Jaz imam dva športna rora za gixxerja pa oba brez db killerja in brez luknjic za pritrditev, če bi si ga kje drugje sposodil..

Malce bedno to, glede na to, da gre za oreng dirkališče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če imaš komplet racing izpuh in nimaš db killerja oziroma ga ne moreš namontirat?

Potem se pa lahko voziš po cesti,če si upaš :evilgrin: Čeprav ti-vam to v Italiji zelo odsvetujem,ker ti lahko motor tudi odvzamejo in ga peljejo na uničenje :naughty:

V Italiji je na dost pistah potrebno imeti homologiran izpuh in vstavljen Db killer!Oziroma original ror!Drugače pa te pač ne spustijo na pisto!Z home made izpuhom lahko samo sanjaš o vožnji...

Možno,da je na tej pisti tako samo v avgustu,ko so odprti dnevi.Ker ostali čas je povečini zakupljena.Je pa takrat še dražje,če se hočeš vozit!Mislim pa,da ves čas velja to pravilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Je kdo že bil oz. bo šel adriaraceway .com? Zanima me kakšne gume ste imeli, pa primerjava z novim marofom. Hvala

D212 GP medium soft spredaj in zadaj.  Je cca 1 km daljša kot Marof, dobro urejena (izletne cone, umetna trava, asfaltne izletne cone), voziš od prve do pete prestave (marof 2-3) vendar tudi več kot 6x dražja (Novi Marof 27€ cel dan, Adria Raceway 180€ cel dan), IMHO je za ta denar dosti boljše potegnit še 200 km do Misana- ni nič dražji ali it kamorkoli drugam za manj denarja (Pannonija, Grobnik, Slovakia,.. .) Po 18ih krogih dirke tam sem dobila krč v levi nogi, od nenehnega sprehajanja po menjalniku (2-5-2-4-1-4-2-3-4-2-3-2) v tako kratkem času.

Luštna steza drugače, samo če bi imela primerno ceno

 

V 55. št. revije MotoSI imaš pa dirkališče podrobno opisano, skupaj z idealno linijo, prestavami, hitrostmi in navodili kako čim hitreje okoli:)

 

motosi55-naslovka.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!