Skoči na vsebino

Skuter Malaguti-Vžig


pcmamut

Priporočene objave

Na skuterju malaguti letnik 1995 imam že dlje časa probleme z vžigom.

Opis problema: Ko hočem zjutraj motor vžgati, se vžge za 3-4 sekunde, nato pa kar sam od sebe neha. Potem ga lahko vžigam celo leto na pedal ali na gumb, motor ne bo vžgal. Vžge mi edino, če pri mašini stisnem neko cev in med tem vžigam motor. Ko mi potem vžge, ga lahko po tistem ugašam in vžigam 1000 krat in ni po tistem nobenih problemov (beri: vžge za šalo) Toda ko mine nekaj ur po tistem ko motor stoji neprižgan. Moram spet isto držati cev in spet isto. Kaj narediti, da ne bi bilo treba držati te cevi, in da bi vedno vžgal lepo tako kot sedaj po tem.

Na motorju sem zamenjal že 3 čoke. In vedno in vedno isti problem.

Prosim pomagajte.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res noben ne ve, al noben noče pomagat. Pa glede skuterja, ko pri skuterju zatisnem cev, ga po tistm ni nikoli problem več vžgat in skuter se po tistem čisto normalno pelje končna neki čez 90 km/h -95 km/h

Res bi vas prosil, če mi lahko kdo pomaga, ker sem nekje videl istega skuterja in je vžigal brez problema..

lp hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo doma Malagutija F15 in če bi vedel kaj je narobe bi ti pomagal in tako verjetno tudi ostali.

Kaj več od tega, da se poigraj z njim sam ali pa pelji na servis ti ne morem svetovat. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo doma Malagutija F15 in če bi vedel kaj je narobe bi ti pomagal in tako verjetno tudi ostali.

Kaj več od tega, da se poigraj z njim sam ali pa pelji na servis ti ne morem svetovat. :blush:

No vesel, sem, da si mi vsaj odgovoril, sem pomislil, da mi noče nihče odgovorit, ker sem nov na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!