Skoči na vsebino

yamaha yzf-r125 ali aprilia rs125


nejc37

Priporočene objave

stvar je taka kmalu bom star 16 let in imam v načrtu naredit izpit za motor do 125ccm. Zanima me pa kateri motor bolj priporočate(yamaha yzf-r125 ali aprilia rs125). :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nevem zakaj spet nova tema =) Yamaha...

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je taka kmalu bom star 16 let in imam v načrtu naredit izpit za motor do 125ccm. Zanima me pa kateri motor bolj priporočate(yamaha yzf-r125 ali aprilia rs125). :rolleyes:

Jao lej... yamaha = počasnejše, manjša poraba, mali stroški

aprilia= vlik hitrejša, večja poraba, večji stroški + veliko užitkov (za 125cc)

Zdej se pa sam odloč kaj ti bol ustreza...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok me jezi, ko odpirajo nove teme pa imajo na isti strani ze 2 temi o dolocenemu subjektu. :)

:worship::worship::worship::worship::worship::worship: ( NOT )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmalu bom star 16 let

Če si vozu scooterja si kup Yamo.

Če si vozu kar kol na prestve, si kup aprilio :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si vozu scooterja si kup Yamo.

Če si vozu kar kol na prestve, si kup aprilio :lol1:

Kolk si ti duhovit, res do solz si me nasmejal s svojo vApriliozagledanostjo...

YZF-R125 in RS125 sta povsem različna motocikla, ki ponujata tudi povsem različne lastnosti, skupna jima je le športnost, kolikor jo premoreta. Yamahin štiritaktni agregat je zanesljiv, brez večjih stroškov vzdrževanja in z majhno porabo, dočim dvotaktnik Aprilie zahteva veliko vzdrževanja, ki ni ravno poceni in pa tudi žejen je dosti, seveda vse to v zameno za cca. 30 konjev, kolikor jih premore odprta RS oziroma 15KM zaprta. V končni fazi sta oba motocikla zelo OK, samo od tebe je odvisno kaj ti bo bolje za vozit, ne moremo mi doživljati tvojih občutkov, da bi lahko sodili kateri od teh dveh je bolj primeren zate. Seveda pa ne pozabi tudi na en pomemben faktor pri odločanju -> finančna sposobnost...

P.S. temo bom v nekaj dneh zaklenil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi rad yamaho zato kr bi rad komot vožnjo...

v tem je verjetno tudi razlika med rs in yzfr

rs= anti-comfortable in ja... supersport ;)

yzfr= mislim da dokaj komot, touring varjanta s sport izgledom

naj me kdo popravi... nism še peljal yzfr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi rad yamaho zato kr bi rad komot vožnjo...

v tem je verjetno tudi razlika med rs in yzfr

rs= anti-comfortable in ja... supersport ;)

yzfr= mislim da dokaj komot, touring varjanta s sport izgledom

naj me kdo popravi... nism še peljal yzfr

Tukaj si se pa zmotil. Na yzfr pravtako težko sediš kot na rs in ni nč kamot sploh pa ne za dolge ture. No saj za dolge ture tudi nista namenjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj si se pa zmotil. Na yzfr pravtako težko sediš kot na rs in ni nč kamot sploh pa ne za dolge ture. No saj za dolge ture tudi nista namenjeni.

Dej ne basaj. Si sprobal RSko. JSt sm naredu turo Novo mesto - Celje - NM pa nism nit vedu da sm na motoru. Edin ena verizca me je mau zulila ko sem se na tank ulegel ( PM!!! ) in sem potem imel odtis. Drugace ni problema. RSka pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne basaj. Si sprobal RSko. JSt sm naredu turo Novo mesto - Celje - NM pa nism nit vedu da sm na motoru. Edin ena verizca me je mau zulila ko sem se na tank ulegel ( PM!!! ) in sem potem imel odtis. Drugace ni problema. RSka pa ...

Nep RSske še nism sprobu sam predvidevam da imata obe zelo podoben sedež ker sta obe SS. Vozil sem samo NSRko in ima veliko udobnejši sedeš od yamahe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nep RSske še nism sprobu sam predvidevam da imata obe zelo podoben sedež ker sta obe SS. Vozil sem samo NSRko in ima veliko udobnejši sedeš od yamahe.

Kaj ma sedez veze. Rit je zadnja stvar, k te zacne jebat na sportaku ( pri supermotu pa prva nazalost ).

V mestnem prometu te jebejo dlani, ramena, po daljsi voznji nekatere kriz ... vcasih zaradi nenaravne drze dobis krce v predelu stegen ... skratka ... RSka je MANJ udobna od R125 :) Nasplosno pa sta obe meni cisto udobni ( je pa tudi res, da nekega HARD potovalca se nism furau --> in tudi nocem :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pa jaz vas res ne razumem. Vsak ko odpre novo temo, bodisi Kaj predlagate 2t ali 4t, ali raje Aprilio ali Yamaho. Vsi ga na začetku skurcate do amena.

Potem se pa spet samo prerekate kaj je bolje. 100x ena in ista že zguljena tema. Matr, pa dajte malo odrasti.

Me pa moti tudi to, da današnji 15 letniki, bodoči motoristi odpirajo teme, ko pa bi lahko malo naokoli pobrskali in prebrali. Tak, ki ne najde na tem forumu svojega odgovora, nevem kako si bo potem znal sam rit vbrisat.

Nič nimam proti novim temam, katere imajo vsaj neko osnovo, ne pa da se najde vsak teden en ki neve, ali bi aprilio 125 ali Yamaho.

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pa jaz vas res ne razumem. Vsak ko odpre novo temo, bodisi Kaj predlagate 2t ali 4t, ali raje Aprilio ali Yamaho. Vsi ga na začetku skurcate do amena.

Potem se pa spet samo prerekate kaj je bolje. 100x ena in ista že zguljena tema. Matr, pa dajte malo odrasti.

Me pa moti tudi to, da današnji 15 letniki, bodoči motoristi odpirajo teme, ko pa bi lahko malo naokoli pobrskali in prebrali. Tak, ki ne najde na tem forumu svojega odgovora, nevem kako si bo potem znal sam rit vbrisat.

Nič nimam proti novim temam, katere imajo vsaj neko osnovo, ne pa da se najde vsak teden en ki neve, ali bi aprilio 125 ali Yamaho.

Tebe velik stvari moti ves, mogoce bi bilo dobro, da obisces psihiatra. Bi ti znal dobro pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe velik stvari moti ves, mogoce bi bilo dobro, da obisces psihiatra. Bi ti znal dobro pomagat.

trance_21_laughing1.giflaugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!