Skoči na vsebino

yamaha yzf-r125 ali aprilia rs125


nejc37

Priporočene objave

Bo že...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že...

Tema je itq ze zaspamana. Te bom pa se jst malo. Ti si z Metlike? Kako to, da se nisva se srecala? hehe :D Gorjance dokaj pogosto pilim, pa tut vse vaske fante poznam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole odpiranje novih tem je tud men BV. Jst k sm se odločeval sm pač uzel si čas pa na hitr prebral nekaj o Apriliji RS pa Yamaha YZF R125 in odločil sem se za Yamaho. Zakaj? Nimam denarja na pretek in Yamaha je glede tega veliko boljša od Aprilije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sam tole odpiranje novih tem je tud men BV. Jst k sm se odločeval sm pač uzel si čas pa na hitr prebral nekaj o Apriliji RS pa Yamaha YZF R125 in odločil sem se za Yamaho. Zakaj? Nimam denarja na pretek in Yamaha je glede tega veliko boljša od Aprilije.

pol maš yamaho al cagivo?:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Guest anzeee93

Nep RSske še nism sprobu sam predvidevam da imata obe zelo podoben sedež ker sta obe SS. Vozil sem samo NSRko in ima veliko udobnejši sedeš od yamahe.

Js mam NSRko frend pa mitota, in usi pravjo da k se vozjo prvo na mitotu pol pa na NSRKI se jim zdi kt da bi se v najbl luksuznega bemfla usedl...

drgac js priporocam yzfko...meu sm aprilio rs 70 ccm, sraufu sm jo usak tedn da sm se lahko vozu, enkrat se je frgazr zapacou, enkrat to enkrat uno, skos neki...isto pr NSRki ceprou je honda, treba sraufat to =) res pa je da butnem dol cagiva mito 7speed v pospeskih na NSRki??? :O

aja se en off tipoc...hladna mašina uzge topla ne?svecko sm ze spucal, je ene parkrat topla uzgala pol pa ne vec, a je to narobe nastavlena toplotna vrednost svecke al je kej z frgazrjom narobe(mesanco,...) =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam NSRko frend pa mitota, in usi pravjo da k se vozjo prvo na mitotu pol pa na NSRKI se jim zdi kt da bi se v najbl luksuznega bemfla usedl...

drgac js priporocam yzfko...meu sm aprilio rs 70 ccm, sraufu sm jo usak tedn da sm se lahko vozu, enkrat se je frgazr zapacou, enkrat to enkrat uno, skos neki...isto pr NSRki ceprou je honda, treba sraufat to =) res pa je da butnem dol cagiva mito 7speed v pospeskih na NSRki??? :O

aja se en off tipoc...hladna mašina uzge topla ne?svecko sm ze spucal, je ene parkrat topla uzgala pol pa ne vec, a je to narobe nastavlena toplotna vrednost svecke al je kej z frgazrjom narobe(mesanco,...) =)

zameni svecko to ma moj bratranc skos tezave na rs 50 da mu ucasih topla uzge ucasih ne al pa mrzla isto pa je sam svecko zamenu( ze en parkrat) pa mu lpo uziga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u vsakmu primeru aprilia ker za yamaho bos dau 2.500 - 3.000€

za aprilio pa 1500 res da bos na koncu prsu isto na 3000€ :yea1: (bati, bencin, olje)

sam bos meu pa uzitkov se pa velik :grim

razn če misliš kupit novejšo aprilio za 3000€ pol si rajš

yamaho. vse je odvisno od financ nič drugega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!