Skoči na vsebino

Peugeot in X kevlar


cole2109

Priporočene objave

Na mojem Looxorju mi je raztrgalo jermen in sem na cilindru naročil X kevlar za Peugeota.

In sedaj je problem :unsure: Jermen se mi je že pri montaži zdel krajši od prejšnjega. Pri prejšnem jermenu sem se vedno matral dat deklc nazaj gor ker je bil jermen vedno v napoto, če ni bil "nategnjen" Pri kevlarju ni tega. Se pravi je krajši. In rezultat je, da skuter komaj spele in ko končno nabere malo moči se začne full dret + končna je za 20km/h manjša.

Je možno da je napačen jermn? Na škatli piše, da je za Peugeota + moj model skuterja je zraven napisan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist vrjetn. sm imel en primer, ko je naroču set valjčkov 15,5x17, dobiv pa 16x13. na škatli je isto pisal 15,5x17, sm da so bli valčki drugi. reklamiraj, ali pa na cilinder poklič da ti oni svetujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem klical na cilinder in so rekli naj pošlem mail za reklamacijo. Samo so šli na dopust :angry:

Tako da sigurno ne bo 2 tedna nič :angry:

Že ko sem naročil od Malossija multivar 2000 je bilo v kompletu 6 valjčkov in 5 jih je bilo ena teža eden je bil pa 8.5g :glare:

Pa to ni res.

Kupi kdo jermen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No sem se zmenil, da mi vrnejo denar ali pa, da vzamem kaj drugega.

Razmišljal sem, da bi vzel tole sklopko , ki naj bi bila kopija Malossijeve. Pa me zanima, če bo kakšna razlika? Ali se mi jo splača vzet? Trenutno je nameščena original sklopka (z rdečimi fedri).

Pa ali bi moral menjati tudi pokrov za sklopko?

Imam pa:

Malossi SPORT 70

Malossi 19mm

Malossi Multivar 2000

Leovince ZX

Ostalo je original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!