Skoči na vsebino

Velike endure


Priporočene objave

Grema skupaj na furo, ti imaš 24l jaz 20l, kdo bo prej šel na pumpo :kva2: za gajbo piva :yea1:

...in koliko ketn spreja si porabil... :hmm:

En sprey in pol to je nekje 15€, zakaj vprašaš. Sam sem nekoč tudi GS vozil pa je bil zame predrag da bi v garaži stal ker naredim zelo malo km, pa sem prodal in kupil staro varo, če pa motor uporabljaš tako kakor vi BMW-jaši ki delate okoli 10.000 do 15.000 km potem se pa za mopet splača dat tako premoženje kot stane BMW :winkiss:

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj gri pa bolš ku tvuj!!!! :010 :lol1: :fight2: :kva2:

Peace brother! Gremo skupi na pir!!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grema skupaj na furo, ti imaš 24l jaz 20l, kdo bo prej šel na pumpo :kva2: za gajbo piva :yea1:

...in koliko ketn spreja si porabil... :hmm:

Z lahkoto, jaz nardim 420 KM z 23-24l odvisn kolk prganjam !Kapo dol ce nardis z 20 l 420 km !Per bomo pa skp popil na ksnem zboru cez vikend da naumo pjan vozil pa ne okol govort! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mislim, da o porabi motorjev sploh nima smisla debatirati. Gorivo je mali strošek.Glavna poraba je PIR. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz mam samo skromno legendarno Afico :OK: , tako da ne bi s takimi težkimi frajerji preveč debatirala, na pir grem pa z veseljem :grim ...

Je pa ne dam za noben denar, ker je motor z dušo, in svojo prav posebno zgodbo. Če se bo pa kdaj res odločila upokojit, ji naredim izložbo, pa kupim Varaderota ali pa GS-a, mi bo pa verjetno bolj vseeno... Razlika je več ali manj v diferenci, oba motorja sta zakon, imajo pa vsake oči svojega malarja. Je pa verjetno res, da sta za marsikoga oba rahlo predraga motorja, da bi z njima ril po kakih nemogočih terenih, kaki puščavi ipd., z Africo se pa pelješ res kamorkoli (a ne, Guli :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz mam samo skromno legendarno Afico :OK: , tako da ne bi s takimi težkimi frajerji preveč debatirala, na pir grem pa z veseljem :grim ...

Je pa ne dam za noben denar, ker je motor z dušo, in svojo prav posebno zgodbo. Če se bo pa kdaj res odločila upokojit, ji naredim izložbo, pa kupim Varaderota ali pa GS-a, mi bo pa verjetno bolj vseeno... Razlika je več ali manj v diferenci, oba motorja sta zakon, imajo pa vsake oči svojega malarja. Je pa verjetno res, da sta za marsikoga oba rahlo predraga motorja, da bi z njima ril po kakih nemogočih terenih, kaki puščavi ipd., z Africo se pa pelješ res kamorkoli (a ne, Guli :whistle: )

Komot sprejeto!Ce se kje vidmo ti kr pocuki za rokav! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdj pa ne gremo na per ?

No, jaz mam samo skromno legendarno Afico :OK: , tako da ne bi s takimi težkimi frajerji preveč debatirala, na pir grem pa z veseljem :grim ...

Je pa ne dam za noben denar, ker je motor z dušo, in svojo prav posebno zgodbo. Če se bo pa kdaj res odločila upokojit, ji naredim izložbo, pa kupim Varaderota ali pa GS-a, mi bo pa verjetno bolj vseeno... Razlika je več ali manj v diferenci, oba motorja sta zakon, imajo pa vsake oči svojega malarja. Je pa verjetno res, da sta za marsikoga oba rahlo predraga motorja, da bi z njima ril po kakih nemogočih terenih, kaki puščavi ipd., z Africo se pa pelješ res kamorkoli (a ne, Guli :whistle: )

Komot sprejeto!Ce se kje vidmo ti kr pocuki za rokav! :naughty:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!