Skoči na vsebino

Menjalna vilica


aemico

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me kolko pride pride nova menjalna vilica z oznako 4SSL NA ENI STRANI in na drugi strani 5. Za yamaho yz125 letnik 1999 in pa če ima kdo mogoče rabljenO ZA PRODAT.

hvala! LP

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kolko pride pride nova menjalna vilica z oznako 4SSL NA ENI STRANI in na drugi strani 5. Za yamaho yz125 letnik 1999 in pa če ima kdo mogoče rabljenO ZA PRODAT.

hvala! LP

Mitja

v auneru nova 25-30 eurov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Krosar ne gre v 4 brzino ga dobesedno zabremza. Ata je prešraufal vse kar je možno, nazadnje je pošvasal in zbrusil menjalno vilico nakar jo je spet pojedlo oz zasmodilo, tako da predvidevava na zvito menjalno vilico. Zobniki so vsi poštimani.

lp

Popravljeno . Popravil aemico
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Krosar ne gre v 4 brzino ga dobesedno zabremza. Ata je prešraufal vse kar je možno, nazadnje je pošvasal in zbrusil menjalno vilico nakar jo je spet pojedlo oz zasmodilo, tako da predvidevava na zvito menjalno vilico. Zobniki so vsi poštimani.

lp

Kaj če bi zadevo pelal na en servis, Ker deli v menjalniku so svinsko dragi, jaz sem prej mislil da rabiš menjalno ročko ko pride od veni gor našraufana. Priporočam Predan Pohorje. Res da treba malo počakat, ampak rezultat več ko dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha hvala za mnenje, sma že študirala na to varjanto, samo vsak mehanik je dragi, slišal pa sem tudi da je površn tako da nwm. Ata se še bo malo poglobil ker šraufa že od 17 leta in ve marsikaj:), če pa zadeva nebo zalaufala pa bo potrebna strokovna pomoč.

Popravljeno . Popravil aemico
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi zadevo pelal na en servis, Ker deli v menjalniku so svinsko dragi, jaz sem prej mislil da rabiš menjalno ročko ko pride od veni gor našraufana. Priporočam Predan Pohorje. Res da treba malo počakat, ampak rezultat več ko dober.

Predan? A ni bil on nevemkok× prvak v MX v nekdanji Jugoslaviji? Kako je lahko potem povrsen? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm tak sem slišal da ljudje govorijo, tak da nebom nikoga blatil ljudje marsikaj govorijo zaj pa kaj je od tega res:)

lp

Meni je vedno krosko popravljal. Predan površn, vedno ko sem pelal krosko k njemu na menjavo bata al ojnice. Mi je popravil še dosti drugih stvari ki jaz sploh nisem vedel da so hin. Ala 2 špici v felni sta mi falili, lagere na felnah. Da negovorim o celindru, sem mu ga nesel da mi glavo stušira, ker je dihtunge uničevala. Pridem čez 2 dneva nazaj pogledam celinder ni blo dela ki ga ni predelal, je rekel da ga ni mogel v orginali gledat.

Pa če imaš ti namen da bota z fotrom vse doma popravla. Predvidevam da ko razdirata mašino narazen zamenjata kdaj lagere in semeringe, ki se uničujejo pri razdiranju. Pelji na servis daj tistih 300-400 eurov, ti bo zamenjal še bat in boš vedel da maš za leto dni mir.

Aja pa zaradi njegove površnosti zakaj pri njemu vedno ko prideš gor stoji cca 20-25 krosk na popravili, plus da šraufa skoraj vsem ki vozijo državno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni problem 300-400e samo moreš jih met:) Nebi pa rad metal dnarja za mehanika ker gre krosar v prodajo...Hvala!

in potem zaradi takih ko si ti nekdo kupi krosko v dobri veri in mu, zaradi tega ker ti nisi hoto zdaj vložit določene vsote v njega narediš 10 krat več škode.

če boš fer jo daj za 400 eurov ceneje na net pa napiši zraven to pa to je potrebno popravila.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Če nisi pri nakupu mislil na stroške še posebaj pri yamahi yz 125 cross si se krepko uštel,ker tako jamraš glede financ. Motor ali kakšno drugo vozilo na fosilna goriva ni problem kupit problem ga je VZDRŽEVAT. drugič si raj kupi frčaka pa boš sam tankal pol ti bo pa zaribou pa boš nouga kupu. Zdej pa to zrihtej ker sfukanih motorjev se ne prodaja razen če si pizdun. Pa če fotr šraufa že od 17. leta sklepam da je star 18 GLEDE NATO KAKO MA POŠTIMANO DELAVNICO.Nočem bit sovražen do tebe ampak neka meja dobrega pa more bit. LP TADEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi pri nakupu mislil na stroške še posebaj pri yamahi yz 125 cross si se krepko uštel,ker tako jamraš glede financ. Motor ali kakšno drugo vozilo na fosilna goriva ni problem kupit problem ga je VZDRŽEVAT. drugič si raj kupi frčaka pa boš sam tankal pol ti bo pa zaribou pa boš nouga kupu. Zdej pa to zrihtej ker sfukanih motorjev se ne prodaja razen če si pizdun. Pa če fotr šraufa že od 17. leta sklepam da je star 18 GLEDE NATO KAKO MA POŠTIMANO DELAVNICO.Nočem bit sovražen do tebe ampak neka meja dobrega pa more bit. LP TADEJ

Kje si pa zdej delavnico najdu :headbang: Moj stric ma tud delavnico c rasulu pa je že mrskej narazen pa skus spravu pa je tut delal ne glede na to kakšna je delavnica :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da servisirat motorje tut u delavncah u katerih je use drugo sam orodja ne samo če pa razdiraš nekaj takega kot je tale cross ali kaj podobnega ali močnejšega ti pa samo ena malenkost nekam pade in kaj boš pol. Zakaj majo nekateri kvalitetni"fušarji" lahko dobre delavnice in ne samo firme. Delavnico se pa delno vidi na sliki, ki jo je prilimal avtor teme. LP TADEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da servisirat motorje tut u delavncah u katerih je use drugo sam orodja ne samo če pa razdiraš nekaj takega kot je tale cross ali kaj podobnega ali močnejšega ti pa samo ena malenkost nekam pade in kaj boš pol. Zakaj majo nekateri kvalitetni"fušarji" lahko dobre delavnice in ne samo firme. Delavnico se pa delno vidi na sliki, ki jo je prilimal avtor teme. LP TADEJ

Ja sej vem sam pravm ti da si lahko še vseen mojster pa tut če nimaš garaže pospravljene :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem sam pravm ti da si lahko še vseen mojster pa tut če nimaš garaže pospravljene :naughty:

Ampak če delaš kakšen večji poseg na motorju je fajn če malo pospraviš da se ti kaj ne izgubi ali pa da ti ne pade kakšen del v prah ali opilke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepsi servis kar sem jih kdaj videl je vsepovprek prehvaljen Moto Trade v Karlovcu. 3 serviserji se spravijo na en motor, ki je dvignjen na visino oci, v rokavicah in haljah kot zdravniki, vse spolirano do visokega sijaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za mnenje!

Nisem odprl teme za to kdo ma boljšo delavnico... Vidim da ZNATE SAMO grajat.Ne bom pisal kako je z redom in denarjem.... Če ga imate na pretek karpeljite k mehaniku. Če pa si znaš kaj sam naredit pa to ni slabo... :) Če si vineznate naredit reda in zgubite kakšno stvar pa to ni moj problem.. da šedodam Krosar se je popravil brez večjih stroškov HOMEMADE

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!