Skoči na vsebino

Kdo nas je naredu???


Robertjur

Priporočene objave

Kaj mislite, kdo nas je ustvaru take butelljne ki nam ne dela mozak niti na 10 % (komur dela 20% je že genij) in z mišicami ni dosti bolje.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po čigavi teoriji ustvarjanja.....cerkveni, evolucijski, ali po tisti da nas je štorklja prinesla.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po čigavi teoriji ustvarjanja.....cerkveni, evolucijski, ali po tisti da nas je štorklja prinesla.....

Bodi no mal bolj ustvarjalen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je boljš da razmišljamo kdo nas bo uniču

za preteklost ni važno

Nihče!! To obvladamo perfektno kar sami :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi no mal bolj ustvarjalen!

ne morem...vprašanje je kdo je ustvaril buteljne, katerim dela mozak 10%.....meni dela bistveno več, zato ne razumem tvojega vprašanja kdo je ustvaril buteljne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem...vprašanje je kdo je ustvaril buteljne, katerim dela mozak 10%.....meni dela bistveno več, zato ne razumem tvojega vprašanja kdo je ustvaril buteljne.

Dobro ti k si bolj pameten uporabljaš 12% (menda maš dost) ampak že zmer vrti u prazno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite, kdo nas je ustvaru take butelljne ki nam ne dela mozak niti na 10 % (komur dela 20% je že genij) in z mišicami ni dosti bolje.

Vse je treba delat po liniji najmanjšega odpora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ti k si bolj pameten uporabljaš 12% (menda maš dost) ampak že zmer vrti u prazno :whistle:

saj zato pa čakam na tvojo razlago....da ne bom vrtel "v prazno"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sta mami in ati naredila. :rolleyes:

Buteljni se naredijo pa sami s svojim maksi egom, ki jim ne dovoli snet plašnic in videt preko plota.

Kaj pa če Atija mogoč ni blo doma???

Butelni smo vsi.......sam zment se ne mormo kdo je bolj butast ker smo pač butli. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sta mami in ati naredila. :rolleyes:

Buteljni se naredijo pa sami s svojim maksi egom, ki jim ne dovoli snet plašnic in videt preko plota.

:nono::nono: ....alla, mu lahko prosim nehaš pomagati?....čakam na "njegovo" razlago....predvsem me zanima njegova definicija besede "butelj"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mojster.....grem spat, če obljubiš, da prideš jutri na kavo, da se ti zjočem na rami, ker so me nasekale ose. :winkiss:

Srce, pridem...... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono::nono: ....alla, mu lahko prosim nehaš pomagati?....čakam na "njegovo" razlago....predvsem me zanima njegova definicija besede "butelj"....

Če dobr pogledaš so v naslovu trije vprašaji. Zdej mi pa ti definirej kaj naj to pomeni!?

Dobr no de ti pomagam. Pa kje s ti vidu butla kot sva jaz in ti de bi s temi 10% koristnega mozga razreševala taka težka vprašanja. Ampak ker me ti prekašaš za najmanj 2% bi od tebe pričakoval kaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem kdo sem in kakšno je moje poslanstvo v tem življenju, ker sem ob rojstvu v dani človeški obliki dobila navodila. Jeba ostalim, ki niso te sreče. Vendar kaj je blo pa prej :whistle: ?

Ne verjamem v dušo, težko rečem torej, da sem duševni bolnik prejšnjega življenja. Se mal pa bom svojo materijo, ki si je nimam pravice lastit (glede na to da še kar dobivam kazni vsepovsod v raznobarvnih oblikah) ulegla v krsto in si rekla v soju bele luči, ki nima globjega pomena, koji k* sem rabla tok casa, da sem prisla intelektualno tok bliz, da sem zmozna tipkat po tipkovnici, in se jeb* z vsemi vami, zato da bojo uni za nami, ki vas bom vidla al pa tud ne, tud dalje tipkal, noben mi pa ne bo vedu dokazat kdo nas je naredu :eek: Pa naj bo vsaj moje mnenje moje!, pa priznam, da mene ni noben naredu, sem kr sama prisla. Za ostale me pa me sploh ne zanima, k ste tud tle, vem da ste se od nekje vzel, ampak ni videt da boste kr na lepem zginl. Bi lahko celo rekla da ste "vi" pravzaprav razdrobljen jaz, in da bi nastalo novo vesolje, ce bi mi odprli glavo. Sam to je ze mal nesprejemljivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk še sam eno, pol grem pa res spat?????? :kva2:

To, da ljudje uporabljamo samo 10 % svojih možganov je že mogoče res, ampak to zato, ker za razmišljanje uporabljamo samo sivo skorjo možgan in ne celoto. Ta pa je izkoriščena v malce večjem procentu kot si ga navedel.

Namreč, strokovnjaki so že davno ovrgli tisto famo o 10 % itd.... ;)

Ewo, mojster, grem spat in se veselit jutrišnje kave :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem kdo sem in kakšno je moje poslanstvo v tem življenju, ker sem ob rojstvu v dani človeški obliki dobila navodila. Jeba ostalim, ki niso te sreče. Vendar kaj je blo pa prej :whistle: ?

Ne verjamem v dušo, težko rečem torej, da sem duševni bolnik prejšnjega življenja. Se mal pa bom svojo materijo, ki si je nimam pravice lastit (glede na to da še kar dobivam kazni vsepovsod v raznobarvnih oblikah) ulegla v krsto in si rekla v soju bele luči, ki nima globjega pomena, koji k* sem rabla tok casa, da sem prisla intelektualno tok bliz, da sem zmozna tipkat po tipkovnici, in se jeb* z vsemi vami, zato da bojo uni za nami, ki vas bom vidla al pa tud ne, tud dalje tipkal, noben mi pa ne bo vedu dokazat kdo nas je naredu :eek: Pa naj bo vsaj moje mnenje moje!, pa priznam, da mene ni noben naredu, sem kr sama prisla. Za ostale me pa me sploh ne zanima, k ste tud tle, vem da ste se od nekje vzel, ampak ni videt da boste kr na lepem zginl. Bi lahko celo rekla da ste "vi" pravzaprav razdrobljen jaz, in da bi nastalo novo vesolje, ce bi mi odprli glavo. Sam to je ze mal nesprejemljivo?

Mary je najbl butasta udelezena v tej temi, k je dejansko sla odgovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk še sam eno, pol grem pa res spat?????? :kva2:

To, da ljudje uporabljamo samo 10 % svojih možganov je že mogoče res, ampak to zato, ker za razmišljanje uporabljamo samo sivo skorjo možgan in ne celoto. Ta pa je izkoriščena v malce večjem procentu kot si ga navedel.

Namreč, strokovnjaki so že davno ovrgli tisto famo o 10 % itd.... ;)

Ewo, mojster, grem spat in se veselit jutrišnje kave :winkiss:

To sem tud sam že večkat slišal ampak na znanost se očitno ni moč zanesti saj se kar naprej spreminja. Bravo mi ki po noveših dognanjih le nismo tako butasti kot smo mislil de smo! :worship:

Ampak.......... tud če sam pol tistka sivga pudinga nosmo sam za kviht se mi ne zdi lih kaj drugega kot butasto. Sorči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mary je najbl butasta udelezena v tej temi, k je dejansko sla odgovarjat.

sploh ne....mislim da sva šla oba odgovarjat iz istega razloga.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se absolutno in povsem strinjam z bikerjem 77 :worship:

Ja ni kej!! Dokazov za mojo tezo več k dost!!

Zdej pa....................spat otroci! Lahko noč in hvala za sodelovanje :worship::winkiss::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!