Skoči na vsebino

Omejevalec - fake


fico182

Priporočene objave

lep pozdrav sem nov na forum in me trenutno zanima sledeče. imam skuter aprilia area 51 in mi zelo lepo leti. imam tudi omejevalec obratov ki pa sicer preveč ne funkcionora ko je vključen saj nikamor ne potegne. zanima me če je to res saj mi je znanec povedal da so ga vstavli in je vključil omejevalec nato pa so mu ga dali na valčke ter se zadnje kolo ni zavrtelo zaradi premajhnega števila obratov. kasneje je seveda dobil kazen 500 eur in sodnika za prekrške. zanima me ali ima kdo izkušnje z tem ali kako to odpraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav sem nov na forum in me trenutno zanima sledeče. imam skuter aprilia area 51 in mi zelo lepo leti. imam tudi omejevalec obratov ki pa sicer preveč ne funkcionora ko je vključen saj nikamor ne potegne. zanima me če je to res saj mi je znanec povedal da so ga vstavli in je vključil omejevalec nato pa so mu ga dali na valčke ter se zadnje kolo ni zavrtelo zaradi premajhnega števila obratov. kasneje je seveda dobil kazen 500 eur in sodnika za prekrške. zanima me ali ima kdo izkušnje z tem ali kako to odpraviti.

PRosim za mnenja !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na omejevalcu maš knofe za štimat obrate.. naštimi si tak da bo šou 50 pa je ;)

hja samo problem je da sem ga navil na maksimum pa mi komaj do 30 potegne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajs 15km/h pod zakonitih 45km kot pa da te dobijo brez omejevalca, pa da gre cez 45..:unsure: :naughty:

vem to je res glej samo skuter nima moči ko ga dajo na valčke zaraji tega ker mu omejevalec preveč zbije obrate sej ni fora v tem kolko leti :wacko:

vem to je res glej samo skuter nima moči ko ga dajo na valčke zaraji tega ker mu omejevalec preveč zbije obrate sej ni fora v tem kolko leti :wacko:

Pol pa se kola ne zavrti pa ti ga škifi začnejo narazn jemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000%, to je privatna lastnina in nimajo se kej za stegvat po mašini, klepat kar kol. če ne bi ti lah tut kr tak v stanovanje pršli pa premetali vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000%, to je privatna lastnina in nimajo se kej za stegvat po mašini, klepat kar kol. če ne bi ti lah tut kr tak v stanovanje pršli pa premetali vse.

Si pa potem avtomatsko kriv? oz. dobijo nalog in pogledajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa potem avtomatsko kriv? oz. dobijo nalog in pogledajo

pravim da ti nesmejo tikat po motorju če gre 50 gre 50.

če odkloniš si avtomatsko kriv, naloga pa verjetno nebi nikol dobli.

na tehničnem te dajo sam na valce koker je men znano.

Si pa potem avtomatsko kriv? oz. dobijo nalog in pogledajo

pravim da ti nesmejo tikat po motorju če gre 50 gre 50.

če odkloniš si avtomatsko kriv, naloga pa verjetno nebi nikol dobli.

na tehničnem te dajo sam na valce koker je men znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja SEJ TO JE vse res samo kak ti bo šel 50 če pa se kola ne zavrti ker mu preveč zbije obrate !!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam še s tem izkušenj ampak pomoje če ti motor ne dela na izrednem tehničnem vzamejo tablco in jo dobiš nazaj ko popraviš in nardiš tehničnega. vsaj logično bi blo tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak tehničnega tuji ne nardiš če se ti kola ne zavrti zaraji omejevalca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Daj skuter na tačke, vklopi omejevalec, nekdo naj ti gas drži, ti pa štelaj tista dva knofa, dokler ne boš občuto, da ti gre največ. Potem se idi pelat po neki ravnini, pa če gre preveč naredi ponovno tako, s tem da ga z zapiranjem enega od knofov malo omejiš.

Upam da ti bo nasvet koristo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za ta nasvet, čeprav sem ga uporabo že pred 1 mesecem in sem zlo zadovoljen z nastavitvijo, zdaj samo še iščem primernejše mesto za skrivališče. drugač pa vsem svetujem nastavljanjae omejevalca kot je povedal scootertuning saj iz izkušnje vem da deluje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!