Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Ocenjevanje objave vpliva na ugled avtorja, ocenjevanje teme pa kot splošna ocena neke teme

(vir: http://www.motosvet....-forum-ip3.html )

Ugled avtorja v kategoriji "kr neki" je popolnoma irelevanten in bi bilo bolje, da vse teme v tej kategoriji zbrišete. Ta kategorija je namenjena nabijanju, da se ne bi smetilo drugje (čeprav se vseeno) in je zelo malo "pametnih" postov ... seveda razen mojih :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''tisti, katerega zavrneš, užališ, se narediš norca z njega te bo negativno oceno mi je rekel nekdo...

potem bom pa itak skos v minusih, ker se rada zajebavam na račun drugih.... ihihi in kaj potem.... naj kar šopajo minuse whistle.gif

tisti, ki me poznajo itak vejo, da sem srčektrance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif menim, da je ugled osebnostni števec, kjer se lahko vidiš kakšen si, kako te drugi vpoštevajo, cenijo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki me poznajo itak vejo, da sem srčektrance_17_emot-angel.gif

ne verjamem :whistle:

trance_19_hmm.gif menim, da je ugled osebnostni števec, kjer se lahko vidiš kakšen si, kako te drugi vpoštevajo, cenijo

še posebej tisti, ki te sploh ne poznajo, kajne :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to... pa zaključim v teli temi... če na smeškota :kava: dobiš + ali - .. ni ocenjena kvaliteta posta temveč oseba, ki je to napisala ... brezveze :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamem whistle.gif

še posebej tisti, ki te sploh ne poznajo, kajne whistle.gif

kontradiktoren post slap.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroci se igrajo, namesto da bi tehtno ocenjevali teme in odgovore

tako da je tale ugled že zvodenel, ker se že uprablja v čisto druge namene, kot pa je bilo prvotno zamišljeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontradiktoren post slap.gif

točno v tem je poanta ... sj sm na koncu zažvižgal ... ne ocenjujem tvojo osebnost, ker te ne poznam, lahko pa tvoje poste v določeni temi... ne pa v vseh po difoltu, ker bi mi šla na jetra.... kapiši :P

@Svarun13 ... točno to

ups.. pa sem rekel, da ne bom več tukaj pisal... sorčite :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to... pa zaključim v teli temi... če na smeškota :kava: dobiš + ali - .. ni ocenjena kvaliteta posta temveč oseba, ki je to napisala ... brezveze :topic:

maus, plus od mene :worship::worship: te ne poznam, sam je pa res..... zato ocena za post... temu je namenjena

predlagam administratorjem, da ene smeškote umaknejo, ker so ocenjeni z - :blink: zgleda da so zanič :P

aja sicer pa slovenci mamo kr nekaj športov:

foušija

pometanje pred tujim pragom ne pred svojim

dolgošasje

preveč časa, ki ga ne znamo izkoristit za kake pametnejše stvati

iskanje besed in vsebine, tam, kjer je ni

spreobračanje dejstev

..

..

..

ugled v virtuali je ničvreden .....

če napopam komad, ki nekomu ni všeč, in ga oceni z -, je to ocena komada??? ali posta?? ali mene??

dolgočasni ste že.... :glare: vi in vsi vaši profili, ki jih odpirate da loh našopate tolk - in + ...

buellina: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bila prepričana, da ni prit do živega, pa vidim da te 340 minusov lepo iz tira vrže :)

btw: večerja je bla 53 € ...

ne ne vrže me nič iz tira sploh pa ne ena cifra...ki mi nič ne pomen ;)

u resnic, je en mal prej napisu, tale forum je ratu dolgočasn ..... :zzz:

aja, večerje ne plačujem, če me ni zravn :P

se boš mogla pa potrudt, predlog je bil... pravila so pa moja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanja se ti ne, kako srečo maš... :ninja:

a Sanja ji je ime :kva2:

hvala "biuši" prijatu ... kr minuse mi daji :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če napopam komad, ki nekomu ni všeč, in ga oceni z -, je to ocena komada??? ali posta?? ali mene??

komada & tebe ! slab komad = slab izbor ! izostri posluh, pa bo ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to... pa zaključim v teli temi... če na smeškota :kava: dobiš + ali - .. ni ocenjena kvaliteta posta temveč oseba, ki je to napisala ... brezveze :topic:

ali pa gre komu na qrac nabijanje s smajliji in eno-, dvo- ali tribesednimi 'objavami' ... :)

btw: večerja je bla 53 € ...

Lažeš, tolk makaronov ne more nihče pojest!

Ugled nam je vsem v pogubo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upsss.... sorite.... O:-) ... sem že rekel, da se ne bom več oglašal v teli temi... imam pa en predlog ... ga lahko povem .. ok .. pol pa bom :P

Predlagam sledeče:

če so že ocene ugleda javne ... zakaj ne bi bilo še javno prikazano, kdo je komu prtisnu + ali -... (da ne bo pomote in ne gre zame, gre samo za to al se kdo norca dela in nekaterim nabije tja do -400, kar dejansko izniči ves pomen, te sicer zanimive možnosti foruma).

hvala za branje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!