Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

če so že ocene ugleda javne ... zakaj ne bi bilo še javno prikazano, kdo je komu prtisnu + ali -... (da ne bo pomote in ne gre zame, gre samo za to al se kdo norca dela in nekaterim nabije tja do -400, kar dejansko izniči ves pomen, te sicer zanimive možnosti foruma).

Ali pa meni -nekajsto recimo ... pa vsi vemo, da bi moglo biti ful več minusov pr men :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa meni -nekajsto recimo ... pa vsi vemo, da bi moglo biti ful več minusov pr men :)

sj ravno tebe sem imel v mislih ... se delajo norca in ti premal - prtisnejo :P

a si dubu PM za danes :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, lihkar mi je v par minutah ugled padel za kakih 50-60 minusov ... in pri večini zadnjih objav so se pojavili po trije minusi ... kar pomeni, da mi nekdo sistematično nabija kar tako minuse ... nekdo, ki ima tri username, ali pa trije posamezniki koordinirano ...

Butli, ki nimajo pametnejšega dela, očitno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men je zanč padel v par minutah za ene 25 :)

Ajde, nek vem da sm si zaslužu zarad tiste teme o Fazerjih, ker mamo pač različne poglede, ampak tisto je šlo počas :) Ampak za 25 v par min, si je pa očitno en vzel cajt poklikat naenkrat vse zadnje objave. Sam kaj bi se sekiral, nej majo veselje otroci, če so takšne stvari, stvari, ki nekoga osrečijo, pa naj :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej majo veselje otroci, če so takšne stvari, stvari, ki nekoga osrečijo, pa naj :rolleyes:

Ne, take reči je trba preprečiti. Naj se ocenjuje kakovost objav, ne pa, da nekdo zdravi frustracije. Ravno zaradi take, običajno bolj ali manj 'odrasle' mularije, je zrasla prenekatera greznica v tej sicer čudoviti in sproščeni skupnosti motoristov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, pa sm že misla, d sm sm jz tok nepriljubljena pr določenih osebkih, welcome to the club mashina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men je zanč padel v par minutah za ene 25 :)

Je pa dokaj simpl ugotovit, kdo nabija, po mojem ... mal pogledaš, kdo je kaj zadnje objave napisal v raznih temah, pa kdo je še prijavljen na forum, mal razmisliš, komu si kdaj (po možnosti večkrat in direktno) stopil na žulj, kdo ne premore kakšne pretirane zrelostne poteze ... Moj "fanklub" je pa itak skoraj večji od cele motosvet skupnosti ;) Mislim, včasih še sebi grem na jetra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, take reči je trba preprečiti. Naj se ocenjuje kakovost objav, ne pa, da nekdo zdravi frustracije. Ravno zaradi take, običajno bolj ali manj 'odrasle' mularije, je zrasla prenekatera greznica v tej sicer čudoviti in sproščeni skupnosti motoristov ...

Ma saj po eni strani se čisto strinjam s tabo.. Ampak po drugi strani, se mi zdi pa nevredno sploh se kakorkoli ukvarjat s tem.. Roko na srce, o članih, kot sva jaz in ti, ter še veliko ostalih, ki smo na motosvetu že dlje časa in pri bolj aktivnih, imajo ostali forumaši že tako in tako bolj ali manj izdelano mnenje, naj bo pozitivno al pa negativno, neglede na te pluse ali pa minuse.

Sicer pa objave govorijo same zase, vseeno bi rekel, da je večina folka dovolj sposobnega nekoga ocenit s tem ko bere njegove poste same po sebi, neglede na napisano števično oceno.

Nej klikajo, se bodo že naveličali. Ali pa pač ne :) Jaz zaradi tega ne bom nič več ali nič manj na MS. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi mogoče? --> klik

post-1190-125218279868_thumb.jpg

No, sej se sam hecam, brez zamere Prevtzer, sam ker maš ravno mashino v podpisu :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolena pred vašim vzornikom!!! Ženske seveda...dedi lahko grete na pir...

kar pozab :wacko: jz sem na kolenih sam pred unimi do 2 let. :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!