Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Se morm zahvalt mojim "oboževalcem" :whistle:, k me majo tok radi, d skoz v rdeče tolče :whistle:.......

Če te kaj tolaži, si moja najljubša Motosvetovka :OK:

Med moškimi je pa huda konkurenca, človek se težko odloči, kdo ima najnižji IQ :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te kaj tolaži, si moja najljubša Motosvetovka :OK:

Med moškimi je pa huda konkurenca, človek se težko odloči, kdo ima najnižji IQ :?

Tnx nera, ti si tud zlo fajn :OK:, morš še kdj naokol prit ;) .... moški so pa moški, nujno zlo, tk k avto, strošek (tak in drgačn :whistle:) sm bit pa morjo a ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx nera, ti si tud zlo fajn :OK:, morš še kdj naokol prit ;) .... moški so pa moški, nujno zlo, tk k avto, strošek (tak in drgačn :whistle:) sm bit pa morjo a ne :grim

odlično se da shajat brez njih.

in avto je večje nujno zlo kot moški, če že filozofiraš v to smer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in avto je večje nujno zlo kot moški, če že filozofiraš v to smer..

Aha, vidš, do takele ugotovitve bi sama težko pršla, k nimam obojga d bi lohk tehtala kter je večje nujno zlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vidš, do takele ugotovitve bi sama težko pršla, k nimam obojga d bi lohk tehtala kter je večje nujno zlo :rolleyes:

sam premalo si premislila svojo teorijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mu tega delat ... :)

pa komu najbolj globok jajca visejo ...

Na tvojem mestu bi priznala, da ponoči kričiš njegovo ime :blush:

Kar se pa jajc tiče, se pa od tvojih in tumbekovih skupaj ne bi najedla :D

Popravljeno . Popravil nera
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med moškimi je pa huda konkurenca, človek se težko odloči, kdo ima najnižji IQ :?

jel me netko tražio :fredy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da se sekiraš? :whistle:

Ne, ampak zdi se mi en tak simptom 'folka', da mi gre kr na kozlanje. Razni bebčki ... Sori izrazu, ampak res, drugače tega ne morem klasificirat, če se še tako potrudim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, kako zabavno - v enem dnevu iz +72 do -67 ... Tumbek si je res vzel cajt :whistle:

fuckin' bedniki ...

Uf sm si že oddahnla, sm misla, d sm mene tok ne marajo, d tok padem na hit hahaha:whistle:..... zanimiv kok majo eni preveč cajta...jz bi tud :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf sm si že oddahnla, sm misla, d sm mene tok ne marajo, d tok padem na hit hahaha:whistle:..... zanimiv kok majo eni preveč cajta...jz bi tud :grim

tvoje zadnje teme:

Globoke misli & misel dneva & stuff , Nasmeh..., Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?, Ugled :-), Kam nocoj, Kaj pa glasba ?, Poljubček za tisto/tistega.., Lahko noč + dobro jutro (6. del)

a si ziher, da nimaš preveč časa?

[url=http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=11181&view=&hl=&fromsearch=1]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje zadnje teme:

Globoke misli & misel dneva & stuff , Nasmeh..., Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?, Ugled :-), Kam nocoj, Kaj pa glasba ?, Poljubček za tisto/tistega.., Lahko noč + dobro jutro (6. del)

a si ziher, da nimaš preveč časa?

Nit ne, sm tkole na večer k ni več norišnce me začne mal nespečnost grabit, pa treba mal še tle poklikat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!