Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Meni se ta stvar z ugledom zdi čist brez veze! Kolker vidim se minusi talajo bol iz osebnih zamer,kot pa za kvaliteto napisanih postov!

Tip napiše konkreten nasvet,ki je uporaben,pridobljen z izkušnjami,nek osebek mu pa zato stisne minus! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ta stvar z ugledom zdi čist brez veze! Kolker vidim se minusi talajo bol iz osebnih zamer,kot pa za kvaliteto napisanih postov!

Niti niso potrebne osebne zamere, dovolj je, da se z napačnimi ljudmi družiš... Podobno kot je organizirana mafija :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ta stvar z ugledom zdi čist brez veze! Kolker vidim se minusi talajo bol iz osebnih zamer,kot pa za kvaliteto napisanih postov!

Tip napiše konkreten nasvet,ki je uporaben,pridobljen z izkušnjami,nek osebek mu pa zato stisne minus! :headbang:

važno je, da smo zdravi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje zadnje teme:

Globoke misli & misel dneva & stuff , Nasmeh..., Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?, Ugled :-), Kam nocoj, Kaj pa glasba ?, Poljubček za tisto/tistega.., Lahko noč + dobro jutro (6. del)

a si ziher, da nimaš preveč časa?

[url=http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=11181&view=&hl=&fromsearch=1]

hm, ti ga maš tud mau preveč da vsakga čekiraš kaj piše :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem forumu, ki ga obiskujem, se pod tvojim postom izpiše kdo ga je pozitivno in kdo negativno ocenil...tako so te ocene bolj osebne, ozr. je jasno če se kdo dela norca in klika ker pač lahko. Anonimno kurcat zna vsak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem forumu, ki ga obiskujem, se pod tvojim postom izpiše kdo ga je pozitivno in kdo negativno ocenil...tako so te ocene bolj osebne, ozr. je jasno če se kdo dela norca in klika ker pač lahko. Anonimno kurcat zna vsak.

pri prispevku je razlika med ocenjevanjem prispevka in ocenjevanjem samega avtorja ( kjer nekdo stisne minus ker se ne strinja z bebci,ki jih avtor navaja , čeprav se z avtorjem prispevka strinja 100% ?????? :hmm::? ) .

identifikacija ocenjevalca bila prav fajn.... da bi končno eni nehali jokcat kolk jim drugi minuse popajo... predvsem tisti ki imajo več nick name-ov ne vedo, da je število minusov in plusov omejeno..... ter da lahko na en post pritisneš samo enega.... pa zahvalil bi se mashini,ki ima pod enim postom -9 ! , kako zelo hiper visoko je moje znanje o računalnikih in hekerstvu !!! nikol ti ne bom tega pozabil ! :worship: hvala !!!

bi bila pa mogoče poleg same identifikacije zanimiva opcija brez teh plusov in minusov v temah za nabijanje - mogoče po oceni avtorja teme ali administratorjev - kjer je samo ocenjevanje itak nerelevantno. tako bi se vsi skupaj enostavno navadili realno ocenjevati resne prispevke in bi se stvar izkristalizirala. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zahvalil bi se mashini,ki ima pod enim postom -9 ! , kako zelo hiper visoko je moje znanje o računalnikih in hekerstvu !!! nikol ti ne bom tega pozabil ! :worship: hvala !!!

Pojma nimam, o čem govoriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi de je tole plus/minusanje sprožlo tud epidemijo shizofrenije. nism pa 100%

vsake tolko tud kej kliknem, ampak se trudim bit objektiven. tud keniju sm enkat dal plus :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogo hrupa za nič ... hecno tole, s tem ugledom.

Pretežka naloga za nezrele hruške.

Mene osebno sploh ne moti, ker je brezpredmetno. Če dobim plus, je pristransko, saj je anonimno. Če dobim minus, je pristransko, saj je anonimno. Popolnoma razvrednoti dober namen kot tudi upravičeno kritiko.

Ocenjevanje je subjektivno, na prijateljski in na neprijateljski osnovi, pristransko, zlonamerno, zavistno, pretirano naklonjeno, priliznjeno ter predvsem neobjektivno. Z realnim stanjem nima nikakršne (z)veze.

Skrit pod krinko anonimnosti je vsak pogumen, posebej pri klofutanju drugega ... me zanima, če je kdo že sebi prilimal kakšen minus, za ponesrečen post ali prehitro izraženo napačno mnenje? :D

Le zakaj že od nekdaj krvniki nosijo maske? Tudi dobrotnikji jih ... očitno je nekaj na tem, da se človek, izpostavljen na eni ali drugi strani, čuti ranljivega, kar ni prijeten občutek - zato maske. Železne ali v obliki anonimnosti, vseeno. Krinka je ista.

Moje osebno mnenje je, da bi bile takšne in podobne kategorije smiselne le, če bi vsi videli, kdo ocenjuje in kdo prejema ocene.

Maske dol! Identifikacija. Javno pokazno. Le tako ima vse skupaj smisel ter mogoče tudi kakšen vpliv.

Me zanima, lastniki domene, upravljalci in vsi tisti, ki krojite podobo Motosveta, kaj ne bi bilo pogumno postaviti takšnega izziva uporabnikom foruma? Ali smo še vseeno mnogo predaleč od te zrelosti, zgolj z besedami poveličevane? Bojazen ... pred čim?

Tako je pa tale "ugled" le še ena smešna, odvečna paličica, ki uspešno brodi in meša kakec v forumski ... pardon, Šentflorjanski kloaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika... to sem že zdavnaj napisal :P

upsss.... sorite.... O:-) ... sem že rekel, da se ne bom več oglašal v teli temi... imam pa en predlog ... ga lahko povem .. ok .. pol pa bom :P

Predlagam sledeče:

če so že ocene ugleda javne ... zakaj ne bi bilo še javno prikazano, kdo je komu prtisnu + ali -... (da ne bo pomote in ne gre zame, gre samo za to al se kdo norca dela in nekaterim nabije tja do -400, kar dejansko izniči ves pomen, te sicer zanimive možnosti foruma).

hvala za branje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogo hrupa za nič ... hecno tole, s tem ugledom.

Pretežka naloga za nezrele hruške.

Mene osebno sploh ne moti, ker je brezpredmetno. Če dobim plus, je pristransko, saj je anonimno. Če dobim minus, je pristransko, saj je anonimno. Popolnoma razvrednoti dober namen kot tudi upravičeno kritiko.

Ocenjevanje je subjektivno, na prijateljski in na neprijateljski osnovi, pristransko, zlonamerno, zavistno, pretirano naklonjeno, priliznjeno ter predvsem neobjektivno. Z realnim stanjem nima nikakršne (z)veze.

Skrit pod krinko anonimnosti je vsak pogumen, posebej pri klofutanju drugega ... me zanima, če je kdo že sebi prilimal kakšen minus, za ponesrečen post ali prehitro izraženo napačno mnenje? :D

Le zakaj že od nekdaj krvniki nosijo maske? Tudi dobrotnikji jih ... očitno je nekaj na tem, da se človek, izpostavljen na eni ali drugi strani, čuti ranljivega, kar ni prijeten občutek - zato maske. Železne ali v obliki anonimnosti, vseeno. Krinka je ista.

Moje osebno mnenje je, da bi bile takšne in podobne kategorije smiselne le, če bi vsi videli, kdo ocenjuje in kdo prejema ocene.

Maske dol! Identifikacija. Javno pokazno. Le tako ima vse skupaj smisel ter mogoče tudi kakšen vpliv.

Me zanima, lastniki domene, upravljalci in vsi tisti, ki krojite podobo Motosveta, kaj ne bi bilo pogumno postaviti takšnega izziva uporabnikom foruma? Ali smo še vseeno mnogo predaleč od te zrelosti, zgolj z besedami poveličevane? Bojazen ... pred čim?

Tako je pa tale "ugled" le še ena smešna, odvečna paličica, ki uspešno brodi in meša kakec v forumski ... pardon, Šentflorjanski kloaki.

Svojih postov ne moremo ocenjevat! :fredy:

Drgač pa lepo napisano,kot vedno,Mutika! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobim plus, je pristransko, saj je anonimno. Če dobim minus, je pristransko, saj je anonimno

Evo, jaz sem ti, čist tak, za hec, pripopal en minus... :blush: Se ti odkupim s kavico! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je sila preprosta: ugled je le nova igračka za nabijanje klikov, čeprav močno dvomim, da bo povečal obiskanost... Z anonimnostjo se pa spretno izognemo vroči krvi...

Kaj ti pa spet moraš hantle iskat al kaj???!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrit pod krinko anonimnosti je vsak pogumen, posebej pri klofutanju drugega ... me zanima, če je kdo že sebi prilimal kakšen minus, za ponesrečen post

Moje osebno mnenje je, da bi bile takšne in podobne kategorije smiselne le, če bi vsi videli, kdo ocenjuje in kdo prejema ocene.

Maske dol! Identifikacija. Javno pokazno. Le tako ima vse skupaj smisel ter mogoče tudi kakšen vpliv.

Me zanima, lastniki domene, upravljalci in vsi tisti, ki krojite podobo Motosveta, kaj ne bi bilo pogumno postaviti takšnega izziva uporabnikom foruma? Ali smo še vseeno mnogo predaleč od te zrelosti, zgolj z besedami poveličevane? Bojazen ... pred čim?

Tako je pa tale "ugled" le še ena smešna, odvečna paličica, ki uspešno brodi in meša kakec v forumski ... pardon, Šentflorjanski kloaki.

sam sebe lahko ocenjuje samo tisti, ki ima odprtih več nick namov. to so verjetno nekateri spregledali ( verjetno ti tudi ) , ker so na enem lepi na drugem in ostalih pa pasji.zanimivo bi bilo vedeti, koliko dvojnih nick-ov je bilo odprtih od uvedbe teh +/- ocen..

maske dol! identifikacija. prav zaradi tega istega razloga dvojnih nick-ov nebi bila uspešna.....

pa minusov na repliko nekoga sam sistem nebi smel upoštevati od tistega, ki je citiran....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!