Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Itak, ful me 'tolčejo' .... :whistle:

ne vem kaj je s tabo... odkar te ne minusam več si skozi v rdeči...ali pa nisem tega delal.......... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj je s tabo... odkar te ne minusam več si skozi v rdeči...ali pa nisem tega delal.......... :P

vseeno mi je, kdo se preganja na mojih plečih ... je pa to simptom družbe ... "hitro, greznico polivat, če nam nekaj ni všeč ... "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in najdejo se kreteni nedojebani, ki jim rata tudi ob taki objavi začutiti potrebo in se vdati svojim pritlehnim imbecilnim impulzom ter pritisniti minuse ... no, sej mi je jasno, da so frustrirani, ampak vseeno bi lahko malo manj svinjali po forumu ...

pa še link do tega remek dela njihovega ...

O čem ti to? :hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sedaj mora biti pa človek na forumu posvečen , če hoče temo odpret ,al kako ?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sedaj mora biti pa človek na forumu posvečen , če hoče temo odpret ,al kako ?? :hmm:

Ne, ampak verjetno kakšna naključna mimoidoča mularija/kretenarija (ne vem, kdo ... ) zdravi svoje frustracije na takih 'nedolžnih temah' ... No, saj, vsak tele ma svoj vesele. Jaz z odpiranjem tem in debatiranjem, oni z zaletavanjem čelno v rdeči gumb. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ampak verjetno kakšna naključna mimoidoča mularija/kretenarija (ne vem, kdo ... ) zdravi svoje frustracije na takih 'nedolžnih temah' ... No, saj, vsak tele ma svoj vesele. Jaz z odpiranjem tem in debatiranjem, oni z zaletavanjem čelno v rdeči gumb. :-)

he,he.... sam napisal si nekaj pa " - " ... do srede se spusti med nas "renegade"-e ... pa na pijačko zvečer..... lahko še za kak pir stavimo ,koliko "-" se bo nabralo v 2 urah ,ko bomo od doma....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:rolleyes:

post-1190-125754314521_thumb.jpg

hhh, ja tuki sta pa sam dve možnosti, al gre za zaroto prot kennyJR, al ma pa res tolk glupe poste da si tako cifro dejansko zasluž :whistle: pa čestitke za 1000-ko.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sem malo na hitro pogledal kdo je bodoči ''miljonar'' in kdo največji ''zapufanec'' :P

Odstopajo Suzuki(meni se ne zdi slab dečko ampak nekdo res ne mara... ) Maus in Pervy worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo na hitro pogledal kdo je bodoči ''miljonar'' in kdo največji ''zapufanec'' :P

Odstopajo Suzuki(meni se ne zdi slab dečko ampak nekdo res ne mara... ) Maus in Pervy worship.gif

Kako si pa to počekiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica jst sem sedaj šla skoz celi ta UGLED in ti dala + :grim

Sam ko sem brala,sem se tolk nasmejala takim zafršolanim motoristom,da me joj...

Me pa zanima,tist ki je ta forum ustvarjam,da pove zakaj so tej - in +,zakaj so oni nedostopni,če želi komu kdo dat - ali+????

A ni enakopravnosti-razlošte??? :grim :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!