Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

moderatorje in administratorje se pač ne da ocenjevat,..tko so se odločil

popravektrance_33_sleep.gif

tako ste se odločliglare.gif

aja glede da živimo v demokratični državi, bi lahko mi( normalni smrtniki ) imeli tudi kakšno besedo pri temugrim.gif

me prav zanima kateri moderator oz admin bi bil top leader v negativu yes.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moderatorje in administratorje se pač ne da ocenjevat,..tko so se odločil

Nič za to,sam ko se to stran brala,sem vidla da so parkrat vprašali-zakaj ne,nič druzga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič za to,sam ko se to stran brala,sem vidla da so parkrat vprašali-zakaj ne,nič druzga whistle.gif

jebentiš anja37

razbrat tvoje povste je misija nemogoče 73

si razmislila da bi se preimenovala v anja 73trance_33_sleep.gif

ker podnapise bo treba počasi vklopitwinkiss.gif

ko se to stran brala???

zakaj ne?

pa vejica pred nič?

druzga?

jaooo

no vsaj nasmejiš me če ne druzga whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kateri moderator oz admin bi bil top leader v negativu yes.gif

Pojma nimam kteri. Vem edino, da če bi kdo dal Alli minus, bi ga zaklal, njegovo drobovje pa vrgel sosedinim svinjam za malco. In to je otrokom prijazna verzija... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kteri. Vem edino, da če bi kdo dal Alli minus, bi ga zaklal, njegovo drobovje pa vrgel sosedinim svinjam za malco. In to je otrokom prijazna verzija... B)

:blush::004:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla -

Glej stari, tak ti bom povedal... Si gledal botra, ko se je ovi kurac zbudil s konjsko glavo ob sebi? Seveda si... No, pri tebi bo drugače, ker se bo en konj zbudil s tvojo glavo ob strani!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kteri. Vem edino, da če bi kdo dal Alli minus, bi ga zaklal, njegovo drobovje pa vrgel sosedinim svinjam za malco. In to je otrokom prijazna verzija... B)

Jaz TUDI!!!!!!

Anja......prosim lepo.....začni se letom primerno obnašati......in izražati..........več ali manj....izpadaš tak podn, da ga kljub svojim letom.....še nisem srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Si gledal botra, ko se je ovi kurac zbudil s konjsko glavo ob sebi? Seveda si... :angry:

pa sedi v kinu zraven tebe "zemo izbosne", pa zine: vidi, vidi koja fora ! konj u krevetu ! :rolleyes:

ups, po novi verziji, miš u krevetu ?! :hmm::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja......prosim lepo.....začni se letom primerno obnašati......in izražati..........več ali manj....izpadaš tak podn, da ga kljub svojim letom.....še nisem srečal.

jo boš pa na kšnem motozboru srečal bosta pa koj best frenda ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo boš pa na kšnem motozboru srečal bosta pa koj best frenda ;-)

S takimi fukfehtarkami na najnižjem nivoju......se ne družim!!!

BTW.......motozbori kamor zahajam jaz.......so zanjo ali predaleč......ali premalo obetajo ( veš kaj mislim ).

Lahko me pa zamenjaš......in poizkusiš srečo........pri teh letih običajno........ženske dajo dušo in srce iz sebe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo boš pa na kšnem motozboru srečal bosta pa koj best frenda ;-)

Jaja.....pa še nekaj.......če mi dokaže.....da je normalna in res tako izobražena.......se začne tem dokazom primerno obnašati.....ne pa kot ena 13 leta potrebna smrklja........prisežem.....in javno izrekam povabilo, ali obljubo.......da jo peljem na večerjo na Grad Socerb.............ampak.......po tem, tudi poročam o vtisih!!!!

Trenutno pa je stanje........ -1xxx zanjo!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bil poizkus napada Klimbre a nasprotnik radoracer se je pravočasno vrnil v obrabmo. žoga se giblje približni 16,5 metra

pred vrati nasprotnika ! sodnikovapiščalka je še nema ! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja.....pa še nekaj.......če mi dokaže.....da je normalna in res tako izobražena.......se začne tem dokazom primerno obnašati.....ne pa kot ena 13 leta potrebna smrklja........prisežem.....in javno izrekam povabilo, ali obljubo.......da jo peljem na večerjo na Grad Socerb.............ampak.......po tem, tudi poročam o vtisih!!!!

Trenutno pa je stanje........ -1xxx zanjo!

Kulkrat ž sem jst tjebi rjekla da ne piši meni.ne o meni,pst me na mjri in sjebe poglej....Mene ne rabi nikamor vabit in plačevat,mam tolk in še vječ...Ti pa ne buš nikoli na mojem nivoju-verjemi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja.....pa še nekaj.......če mi dokaže.....da je normalna in res tako izobražena.......se začne tem dokazom primerno obnašati.....ne pa kot ena 13 leta potrebna smrklja........prisežem.....in javno izrekam povabilo, ali obljubo.......da jo peljem na večerjo na Grad Socerb.............ampak.......po tem, tudi poročam o vtisih!!!!

Trenutno pa je stanje........ -1xxx zanjo!

Če te kej matra povej... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulkrat ž sem jst tjebi rjekla da ne piši meni.ne o meni,pst me na mjri in sjebe poglej....Mene ne rabi nikamor vabit in plačevat,mam tolk in še vječ...Ti pa ne buš nikoli na mojem nivoju-verjemi :P

Verjamem, da se ne more tako nizko spustit....kar dnevno dokazuješ ..... :naughty: :wacko: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te kej matra povej... :grim

Brez zveze tebi kaj razlagat....risal pa ne bom, ker ne rišem lepo oz, ne bi bila zadovoljna z izdelkom...  :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko me pa zamenjaš......in poizkusiš srečo........pri teh letih običajno........ženske dajo dušo in srce iz sebe :evilgrin:

Prjatu, nein Danke :-) nimam časa za take rabote, mam z eno že dovolj dela :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kteri. Vem edino, da če bi kdo dal Alli minus, bi ga zaklal, njegovo drobovje pa vrgel sosedinim svinjam za malco. In to je otrokom prijazna verzija... B)

Alla -

Glej stari, tak ti bom povedal... Si gledal botra, ko se je ovi kurac zbudil s konjsko glavo ob sebi? Seveda si... No, pri tebi bo drugače, ker se bo en konj zbudil s tvojo glavo ob strani!!!! :angry:

prav moral si , ane ?!!! kaj bo pa sosed rekel , ko mu bodo svinje pocrkale in bodo ubogi otroci - za povrh vsega hudega - morali to gledati ???!! :grrr :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulkrat ž sem jst tjebi rjekla da ne piši meni.ne o meni,pst me na mjri in sjebe poglej....Mene ne rabi nikamor vabit in plačevat,mam tolk in še vječ...Ti pa ne buš nikoli na mojem nivoju-verjemi :P

cccccccccccc... če ti gre res toliko na živce , ga daj pa na ignore. moje osebno mnenje pa je , da je klimbra kar prebavljiv , vsaj kar se tiče javnih objav....

jaz razumem kar nekaj primorščine , pa mi pri tebi marsikdaj ne uspe izluščiti vsaj namiga če že ne poante ali misli .. in ko nekoga nahruliš mu na koncu še jezik pokažeš - kdo bi potem vedel kaj je res ...:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja.....pa še nekaj.......če mi dokaže.....da je normalna in res tako izobražena.......se začne tem dokazom primerno obnašati.....ne pa kot ena 13 leta potrebna smrklja........prisežem.....in javno izrekam povabilo, ali obljubo.......da jo peljem na večerjo na Grad Socerb.............ampak.......po tem, tudi poročam o vtisih!!!!

Trenutno pa je stanje........ -1xxx zanjo!

začni šparat.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začni šparat.... :P

rajši se kam pelji... užitki zagotovljeni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cccccccccccc... če ti gre res toliko na živce , ga daj pa na ignore. moje osebno mnenje pa je , da je klimbra kar prebavljiv , vsaj kar se tiče javnih objav....

jaz razumem kar nekaj primorščine , pa mi pri tebi marsikdaj ne uspe izluščiti vsaj namiga če že ne poante ali misli .. in ko nekoga nahruliš mu na koncu še jezik pokažeš - kdo bi potem vedel kaj je res ...:unsure:

Jest nobjenga ne jurim,sam povem-napišem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!