Skoči na vsebino

Ugled :-)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Stvar je sila preprosta: ugled je le nova igračka za nabijanje klikov, čeprav močno dvomim, da bo povečal obiskanost... Z anonimnostjo se pa spretno izognemo vroči krvi...

he,he...ja bo držalo tole z obiskanosjo.... v enem mesecu mam tolk ogledov profila kot prej v štirih skupaj.... :naughty: torej deluje... :yea1:

če pa bi morali poleg minusov pisati še obrazložitev, potem je vseeno če se na post odzoveš.....ja,sam potem lahko fašeš kar nekaj minusov :eek: .. ja kakšna panika... ja, hudo,no...pa vsi nekaj šinfate tale motosvet, na koncu vas pa ugled še kako briga in se hudo sekirate... in to kljub temu da ste skriti za uporabniškim imenom... :slap:

men je vse skup zmeraj bolj všeč.... he he ... pa nekaj full u redu ljudi sem že spoznal s tukaj..:OK:... in to po uvedbi minusov.... pa ne na račun pozitivnega ugleda.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sebe lahko ocenjuje samo tisti, ki ima odprtih več nick namov. to so verjetno nekateri spregledali ( verjetno ti tudi ) , ker so na enem lepi na drugem in ostalih pa pasji.zanimivo bi bilo vedeti, koliko dvojnih nick-ov je bilo odprtih od uvedbe teh +/- ocen..

Thumper, verjemi, sploh nisem pomislila na več nickov, najmanj iz razloga, da bi nekdo sam sebi zviševal rating. Žalostno, če je tako. Je le dokaz o silno nizki stopnji samozavesti Slovenceljnev.

Dovoli pa, da razložim to o "samoocenjevanju". Morala bi se izraziti pogojno in sicer: ... "me zanima, če bi kdo sebi prilimal kakšen minus" ... več kot jasno mi je, da sami sebe ne ocenjujemo negativno, celo pozitivno ne (razen pod drugim imenom). Vprašanje je bilo zgolj hipotetično, v mislih sem imela namreč predvsem zdravo objektivnost, ki se spotakne in pade na prvi stopnji najmanjše vpletenosti posameznika ... toliko o tem.

he,he...ja bo držalo tole z obiskanosjo.... v enem mesecu mam tolk ogledov profila kot prej v štirih skupaj.... :naughty: torej deluje... :yea1:

če pa bi morali poleg minusov pisati še obrazložitev, potem je vseeno če se na post odzoveš.....ja,sam potem lahko fašeš kar nekaj minusov :eek: .. ja kakšna panika... ja, hudo,no...pa vsi nekaj šinfate tale motosvet, na koncu vas pa ugled še kako briga in se hudo sekirate... in to kljub temu da ste skriti za uporabniškim imenom... :slap:

men je vse skup zmeraj bolj všeč.... he he ... pa nekaj full u redu ljudi sem že spoznal s tukaj..:OK:... in to po uvedbi minusov.... pa ne na račun pozitivnega ugleda.... :lol1:

Ne bom zanikala, da ne pogledam profilov ljudi, ki jih poznam oziroma, ki me iz kakršnegakoli razloga zanimajo. Zato profili so in tistih, ki ne vsebujejo podatkov, sploh naj ne bi bilo. Tudi + / - so me zanimali na začetku; kdo jih ima, kdo jih nima (kako bi si sicer lahko ustvarila mnenje o vsem skupaj?) ... ko sem še (naivno, vem) verjela, da bo pa lemalo vpliva na kredibilnost postov in da bodo dobili pluse oz. minuse res tisti, ki si to zaslužijo - smešno razmišljanje, sploh za mojo življenjsko kilometrino, kajne?

Se mi zdi, da na svet gledaš tako, kot si vajen - ljudje vse preveč sodimo druge po sebi. V vseh smereh, ne le negativnih.

Sama sem vajena, da vedno povem to, kar mislim in v kar verjamem. Pa mi res dol visi, če bom zato dobila kakšen + ali - več. Pravi frendi vedo, koliko sem vredna, ostali pa, ki me ne poznajo, si pač ustvarijo mnenje na osnovi lastne sodbe. In vso pravico ima(m)jo.

Predvsem pa se strinjam s tem, da je Motosvetov forum sicer izgubil na kvaliteti postov, je pa še vseeno zanimivo in prijetno, koliko simpatičnih ljudi s foruma spoznaš, srečaš, vidiš ... in marsikdo v nasprotju s svojim pisanjem predstavlja prav prijetno presenečenje. :D

In ja, nazadnje sem ti jaz prilimala plus, za način razmišljanja v tem zadnjem postu, katero mi je všeč.

Popravljeno . Popravil Mutika
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene osebno sploh ne moti, ker je brezpredmetno. Če dobim plus, je pristransko, saj je anonimno. Če dobim minus, je pristransko, saj je anonimno. Popolnoma razvrednoti dober namen kot tudi upravičeno kritiko.

Tako je pa tale "ugled" le še ena smešna, odvečna paličica, ki uspešno brodi in meša kakec v forumski ... pardon, Šentflorjanski kloaki.

Je pa res, da se je zmanjšalo število objav, v katerih je samo :worship: ali :BUA: ali :OK: ali pa "Mashina, daj nehaj že enkrat pa idi stran od računalnika" :whistle: Zdaj pač vsak enostavno pritisne plus ali minus in s tem je njegova 'soudeležba v debati' izpolnjena, njegov ego potešen in škoda za okolico, nas, ki radi debatiramo, minimalna oziroma manjša, kot če bi se sekirali, zakaj se samo nam da napisat več kot 3 besede in zakaj drugi samo svinjajo s smeškoti.

Tako da - je nek pozitiven učinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, da dokažem, da znam še kaj druga odpret, kot samo šlic... :P

Another Dorian Gray? :whistle::winkiss:

Jst je nimam. One personality.

Jaz sem ga tudi že Thumbeku parkrat stisnil, moram priznat, da me včasih preseneti. Škoda, da ga v jutranjih urah običajno na bluz meče ...

Kennyja sem tudi že požegnal parkrat, ampak tega nisem pripravljen javno priznati, pa če me ubijete.

Vapotu pa samo minuse stiskam, da ne bi slučajno biu večji frajer od mene ... :whistle:

:eek::winkiss: One ???

Tebi še nisem plusa stisnila, čeprav si ga marsikdaj zaslužiš (kot tudi minuse, jasno), ker je prav zabavno, kako skačeš gor in dol, kot Tarzan (no, če bi te katera liana sploh zdržala ... :whistle:)!

Opazujem iz nevtralnega področja. Zadnji teden malo več, ker sem na bolniški, sicer itak nimam cajta. Ko boš pa v stiski, pa te bom podprla. :P

Si pa tak simpatični medo.

Še Vapotu ne dajem plusov, čeprav je odbit ko kanta ... on dobi pri meni plus vsakič, ko mi kavo časti! :worship: Much better, kot neki virtualni zn(k)akci.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še Vapotu ne dajem plusov, čeprav je odbit ko kanta ... on dobi pri meni plus vsakič, ko mi kavo časti! :worship: Much better, kot neki virtualni zn(k)akci.

js pa, k nism odbit kt kanta, me pa nč ne plusaš :cry: ... sj vem.. ptujčan ko ptujčan :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa, k nism odbit kt kanta, me pa nč ne plusaš :cry: ... sj vem.. ptujčan ko ptujčan :P

sem pomoje eden redkih žabarjev ,ki kakemu ptujčanu kdaj plus stisne.....minusov si pa apriorij ne zaslužte...:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa, k nism odbit kt kanta, me pa nč ne plusaš :cry: ... sj vem.. ptujčan ko ptujčan :P

Hehe, sem ti kuj plus stisnla, pa ne zato, ker si Ptujčan, zato, ker si pač ti, mausi. Tak.

Lahko noč. Dost je blo šauflanja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, kok je spet enmu dolgcajt :worship:

mam ene par dobrih predlogov za krajšanje dolgočasja :P

k tole klikanje od dolgočasja je pa res čist po neumnosti zapravlen cajt :D

2 profila, vsak po 100 x - ...dobr ti jer šlo!

za kufe dobiš k te vidmn.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da se je zmanjšalo število objav, v katerih je samo :worship: ali :BUA: ali :OK: ali pa "Mashina, daj nehaj že enkrat pa idi stran od računalnika" :whistle: Zdaj pač vsak enostavno pritisne plus ali minus in s tem je njegova 'soudeležba v debati' izpolnjena, njegov ego potešen in škoda za okolico, nas, ki radi debatiramo, minimalna oziroma manjša, kot če bi se sekirali, zakaj se samo nam da napisat več kot 3 besede in zakaj drugi samo svinjajo s smeškoti.

Tako da - je nek pozitiven učinek.

:worship: he,he,he...ha,ha,ha...:OK: ja,je vsaj en učinek..to maš pa čisto prav....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da se je zmanjšalo število objav, v katerih je samo :worship: ali :BUA: ali :OK: ali pa "Mashina, daj nehaj že enkrat pa idi stran od računalnika" :whistle: Zdaj pač vsak enostavno pritisne plus ali minus in s tem je njegova 'soudeležba v debati' izpolnjena, njegov ego potešen in škoda za okolico, nas, ki radi debatiramo, minimalna oziroma manjša, kot če bi se sekirali, zakaj se samo nam da napisat več kot 3 besede in zakaj drugi samo svinjajo s smeškoti.

Tako da - je nek pozitiven učinek.

ni :naughty: :kva2::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni :naughty: :kva2::whistle:

sam je pa fulllll dober filing, k en odpre sam zarad mene 5 prufilov da mi da 500 minusu :wub:

bemti, kok sm firbc...učas se spomnm, u šol, so nam fantje zato nagajal, k so se mal zatrapal u nas :whistle:

a tkole zdej zgleda tako nagajanje k smo že mau u letih :P

sam se mi pa kr mau zdi :worship::winkiss::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj misliš, da je kdo odprl 5 profilov, samo da lahko tebi klepa minuse?

Mogoče je pa samo toliko uporabnikov, ki se ne strinjajo s tem kar napišeš? :closedeyes:

ja alla...brihtno...u 15 minutah?

res pa glih na kup so se najdl...svaka ti čast.... :worship: dobr si to pogruntala .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, kok je spet enmu dolgcajt worship.gif

mam ene par dobrih predlogov za krajšanje dolgočasja tongue.gif

k tole klikanje od dolgočasja je pa res čist po neumnosti zapravlen cajt biggrin.gif

jaz tudi trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj misliš, da je kdo odprl 5 profilov, samo da lahko tebi klepa minuse?

Mogoče je pa samo toliko uporabnikov, ki se ne strinjajo s tem kar napišeš? :closedeyes:

temu se reše nadutost :)

kaj pa če je mel 5 profilov že od prej :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne bom rekel, da ne morem verjet, ker mi je jasno, da debili obstajajo in da so v bistvu v večini ...

človek odpre čisto navadno temo z par informacijami o novem motorju in z linkom do promo videa ...

in najdejo se kreteni nedojebani, ki jim rata tudi ob taki objavi začutiti potrebo in se vdati svojim pritlehnim imbecilnim impulzom ter pritisniti minuse ... no, sej mi je jasno, da so frustrirani, ampak vseeno bi lahko malo manj svinjali po forumu ...

pa še link do tega remek dela njihovega ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom rekel, da ne morem verjet, ker mi je jasno, da debili obstajajo in da so v bistvu v večini ...

človek odpre čisto navadno temo z par informacijami o novem motorju in z linkom do promo videa ...

in najdejo se kreteni nedojebani, ki jim rata tudi ob taki objavi začutiti potrebo in se vdati svojim pritlehnim imbecilnim impulzom ter pritisniti minuse ... no, sej mi je jasno, da so frustrirani, ampak vseeno bi lahko malo manj svinjali po forumu ...

pa še link do tega remek dela njihovega ...

bogi, bogi :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom rekel, da ne morem verjet, ker mi je jasno, da debili obstajajo in da so v bistvu v večini ...

človek odpre čisto navadno temo z par informacijami o novem motorju in z linkom do promo videa ...

in najdejo se kreteni nedojebani, ki jim rata tudi ob taki objavi začutiti potrebo in se vdati svojim pritlehnim imbecilnim impulzom ter pritisniti minuse ... no, sej mi je jasno, da so frustrirani, ampak vseeno bi lahko malo manj svinjali po forumu ...

pa še link do tega remek dela njihovega ...

No,o tem sem pisal nekaj strani nazaj! Osebne zamere! Brez veze! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!