Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

A to sta z Bizijam šla na AC, al sta šla čez Posavec? Men je ljubša čez Kamno Gorico, zato sm zavil desno... :whistle:

Aha torej si le bil ti, sva te že mal ogovarjala, da že cel dan tisto deklico okrog voziš :D

jaz sem te potem še na Laborah videla...

kakšno AC..hihihih čez Posavc ja:)

lahko bi se nama prdružla na kofetu na Bledu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to sta z Bizijam šla na AC, al sta šla čez Posavec? Men je ljubša čez Kamno Gorico, zato sm zavil desno... :whistle:

Lahko bi ustavu na Bledu, sej bi jest za kavo dal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf....a eni se še kr "drajsate" ??? :blink:

Eni še nismo bli na zaključni vožnji pa čakamo na naslednjo... :whistle:

Kdaj bo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest sm že spucou pa u "celofan" zavil :D

sva že dva...tud jest sm dons ceu dan porabu za popolno nego moje PETARDE :P ...........in je že odklopljen :cry:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva.Jest sem šu dons na Krvavec z motorjem na pečenico in zelje!! :worship: :naughty: :yea1:

Drug teden bo menda 20 stopinj plusa,še se bomo fural! :yea2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OoooOoooOoooOooo jaz sem se danes še vozila..

Je bla pa super fajn kratka ampak sladka furica sploh ker je tukooo grmeloooooo....:010 :010 :010

eh, nč nismo slišal :P a si uzela demfr vn :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, še en motorist (sicer 125 zaenkrat :) ) se javlja v gorenjsko sekcijo. Upam da me boste na kakšno furo vzel spomlad :) Čene pa potem, ko bo kej več kubikov pod ritjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še en motorist (sicer 125 zaenkrat :) ) se javlja v gorenjsko sekcijo. Upam da me boste na kakšno furo vzel spomlad :) Čene pa potem, ko bo kej več kubikov pod ritjo :)

A šele spomlad se boš začel vozit? Sej še ni konc sezone pa temperature so tud še kr znosne... :rolleyes:

(čakam, da se ceste posušijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ma veš kaj je, sem mel jesen že eno slabo izkušnjo (mraz, dež) pa je odneslo spredno gumo, in sem rekel da bom rajš počakal do spomladi, tacajt pa našparal za eno fajn opremo. Se mi zdi tko najboljš :) ne da bi biu pussy pa se nebi upal zdej vozit :P sam sem neki za en sneg slišal drug teden...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, gorenjke in gorenjci....a ga kej na roke mečete :P

A si že nabavil R1? :naughty: (pa če boš dal en krog za probat, na taki zverini še nism sedel)  :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že nabavil R1? :naughty: (pa če boš dal en krog za probat, na taki zverini še nism sedel) :rolleyes:

Mah :cry: še nism svojga prodau...drugač pa itak da jo boš lahko od bliz pogledou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!