Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Mah :cry: še nism svojga prodau...drugač pa itak da jo boš lahko od bliz pogledou :P

Želim ti uspešno prodajo, da bom lahko čimprej od blizu pogledal tvojo novo R1!  :notworthy: (pa da častiš drink)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti uspešno prodajo, da bom lahko čimprej od blizu pogledal tvojo novo R1! :notworthy: (pa da častiš drink)

Ja takrat bom pa zih zanga dau...mogoče tud že prej če se kje srečava :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate pa enga z mehkim štilom tuki gor,ki vam skoz minuse daje.Sem vam jest mal stanje izbolšou na pozitivo :naughty: :yea1::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate pa enga z mehkim štilom tuki gor,ki vam skoz minuse daje.Sem vam jest mal stanje izbolšou na pozitivo :naughty: :yea1::OK:

Ejga tnx...dobiš za kuhanga...ja sm vidu da grem celo dvema mal v nos z izjavo o metanju na roke...jebi ga, če pa ne štekajo :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Senna, k skrbiš za naš dobr ugled! :notworthy: Drugač sm pa prejle naredu en brzinski skok na Jezersk, če je cesta pa ovinki še taka, kot je blo.

Od drsanja pa sankarije pa ni še nič, drsališče so lih polival, snega je pa tud sam za uzor'c...

post-15567-0-78753900-1291997107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja bo jutr častila pa ji bomo vsi dal en plus :whistle:

Če smo tebe, bomo pa še njo! Alo, vsi pluse Anji :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem še sam opravil svojo dolžnost, da malo popravim Gorenjsko sekcijo. Rdeča nekak ne paše tam spodi :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Senna, k skrbiš za naš dobr ugled! :notworthy: Drugač sm pa prejle naredu en brzinski skok na Jezersk, če je cesta pa ovinki še taka, kot je blo.

Od drsanja pa sankarije pa ni še nič, drsališče so lih polival, snega je pa tud sam za uzor'c...

post-15567-0-78753900-1291997107_thumb.jpg

Kva,a z motorjam si šel??? :naughty: :blink: :yea1::lol1:

A kej drži :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva,a z motorjam si šel??? :naughty:  :blink:  :yea1:  :lol1:

A kej drži :lol1:

Ma ne, z avtom sm šel, sm ga pa gnal skor tok, kot z motorjem (da ovinkov ne pozabim). Drži pa drži! :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Gorenjke in Gorenjci .)!

Je bil čeri kdo na MS zabavi? Sem kar mal pogrešala nicke, ki so nam jih 2 leti nazaj popali na čelo :grim , letos jih pa nismo dobil. Sam je blo vseen prav luštno in tud ene par novih obrazov :yes: se je predstavilo.

Očitno bo treba it čimprej na kakšno skupno furco ..... :naughty:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Gorenjke in Gorenjci .)!

Je bil čeri kdo na MS zabavi? Sem kar mal pogrešala nicke, ki so nam jih 2 leti nazaj popali na čelo :grim , letos jih pa nismo dobil. Sam je blo vseen prav luštno in tud ene par novih obrazov :yes: se je predstavilo.

Očitno bo treba it čimprej na kakšno skupno furco ..... :naughty:.

Na žalost nisem biu...skupna fura bo pa zihr padla takoj spomladi :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!