Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

u matr ... je minilo že ene 5 let, k nism bil z gorensjko sekcijo na furci ... a bo kdo tokrat kavo plaču :? ... sendviče mormo s sabo prnest :P

:lol:

p.s. .. takrat sem mel še mal črne lase :lol1:

Jes ti plačam 2 kavi...sam če ti daš pol men za pico :Pne morm iz gorenjske kože

Kađiva, upam da letos tole rata :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej stvar je taka, stoji pa tkole :D

Kar nekaj vas gorenjcev in gorenjk je izrazilo željo oz. jo izraža že nekaj časa po skupni furi, in ker so včasih bile tradicionalne otvoritvene in zaključne fure z veliko udeležbo, predlagam, da to letos spet konkretno izvedemo :whistle:

manjka nas ne motoristov, sam skup se mormo nabrat, tako da... konec marca predlagam že (nevemtočnokateropovrsti :P ) TRADICIONALNO SPOMLADANSKO OTVORITVENO VOŽNJO GORENJSKE MOTOSVET SEKCIJE :music3:

Destinacija: Goriška Brda ,ker vem da smo/ste morja že mal naveličani in je na goriškem v pomladnih mesecih precej toplo in lepo, pa tud kej bo gotov že cvetelo :boobies:

no sej več informacij pa sledi a je prov? :D

lp

p.s. aja ker je v zadnjem času opažen povečan porast uporabe Facebooka lahko tud tam komu omenite :fredy:

Super :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo, jst sm zravn :OK: še ata pa stric sta rekla da bi šla... hmm pa kolk bo to motorjev čez 100? :yea2:

Aja Maus, tist kofe te jst lahk častim, sam veš jst se bolj bojim da si ne boš umazal novega kombinezona? Bolj da se še s starim voziš do junija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar dogovora in vremenskih razmer, zadnji vikend v marcu oz. prvi v aprilu , tko smo ponavad hodil :)

@maus: dobiš za kofe, sam ta podalšan del kofeta pa doplačaš sam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a neb nardil v začetku aprila .... pol se bi potrudla pa ruzak vzela sabo pa ga nafilala z unim štrudlom na roke :P

:blush:

Joj no, a konc marca ti pa nebi znesl enga nahitr nardit...za nas sladkosnede :P

Pa še tebe kofe častimo B)

stvar dogovora in vremenskih razmer, zadnji vikend v marcu oz. prvi v aprilu , tko smo ponavad hodil :)

@maus: dobiš za kofe, sam ta podalšan del kofeta pa doplačaš sam :lol1:

Dej ne pretiravajte s tem kofetom, bo mausa še infarkt od tok kofeta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj no, a konc marca ti pa nebi znesl enga nahitr nardit...za nas sladkosnede :P

Pa še tebe kofe častimo B)

ne bo.... motor ne bo še ready :P

bomo vidli k boste dal datum.... :)

p.s. Hvala za kofe, sam da nau gorensk.... k se skoz njega pa še skoz šalco vid O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo.... motor ne bo še ready :P

bomo vidli k boste dal datum.... :)

p.s. Hvala za kofe, sam da nau gorensk.... k se skoz njega pa še skoz šalco vid O:-)

nono, a zdej se boš pa še šenkani kavi odrekala...lepo so te naučil :P

Jes se nebi odreku štrudla, pa če je samo iz testa pa jabuk :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes se nebi odreku štrudla, pa če je samo iz testa pa jabuk :lol:

Ti se verjetno ne boš rabu, k si bolj pri koritu :P, jest pa .... če vas bo 100 :evilgrin:, ga bom lahko tam nek iz daljave vohala :cry:.

Aja, mogoče vas vseen pridem na kakšno pauza točko preštet, seveda če bo traktor delal :P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se verjetno ne boš rabu, k si bolj pri koritu :P, jest pa .... če vas bo 100 :evilgrin:, ga bom lahko tam nek iz daljave vohala :cry:.

Aja, mogoče vas vseen pridem na kakšno pauza točko preštet, seveda če bo traktor delal :P.

Haha, kr pri koritu mi je napisala :lol1: ...ti bom pa zrihtou en konc štrudla...ni problema, za punce vse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna prijaznost .) ... Gorenjska, kjer se cedita testo in jabuke :OK: (pajki, počasi boš slavna ratala .))

Sam jest bi ta srednji konc štrudla :evilgrin:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes ti plačam 2 kavi...sam če ti daš pol men za pico :Pne morm iz gorenjske kože

dve kavi plači, pa ti dam sliko pice, pa jo liž :P

Aja Maus, tist kofe te jst lahk častim, sam veš jst se bolj bojim da si ne boš umazal novega kombinezona? Bolj da se še s starim voziš do junija :P

OK .. ti plači :P

@maus: dobiš za kofe, sam ta podalšan del kofeta pa doplačaš sam :lol1:

a zrak je zastojn :?:P

Dej ne pretiravajte s tem kofetom, bo mausa še infarkt od tok kofeta :whistle:

kr navalite ... infarktirite me ... da vidm, kdo bo dalj zdržu ... gorenjska dnarnica al js :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna prijaznost .) ... Gorenjska, kjer se cedita testo in jabuke :OK: (pajki, počasi boš slavna ratala .))

Sam jest bi ta srednji konc štrudla :evilgrin:.

:surrender: pa sej nimam pekarne duma :lol:

p.s. Bom šla spotoma u mercator ponga ... na gorenjskem ga bolj na male kose zrežejo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle sm skoču na Ljubelj...

Zmrznu sm! :cry:

Gor pa zgleda tkole:

post-15567-0-87234800-1299256105_thumb.jpg

pol je šu pa res en mem Podljubelja :whistle: norc. :D no sj jst grem pa jutr ko bo mal bol toplo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej stvar je taka, stoji pa tkole :D

Destinacija: Goriška Brda ,ker vem da smo/ste morja že mal naveličani in je na goriškem v pomladnih mesecih precej toplo in lepo, pa tud kej bo gotov že cvetelo :boobies:

...jst pridm, če se vse poklop :rolleyes: ...pa, če bo tempo stresfree, sam me mal skrbi kt ma Andro zdej R1-ko :devil: .) :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jst pridm, če se vse poklop :rolleyes: ...pa, če bo tempo stresfree, sam me mal skrbi kt ma Andro zdej R1-ko :devil: .) :P

ajd

Vi paste dobri se ze kr voste. Moj motorje je se pol metra nad tlemi in zgled prmbližen tkole

post-1618-0-75487800-1299500430_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a BMW se tud šraufa? pol ni sam duče tak, kot je splošno prepričanje :P

ti sam zrihtej, da se skup zapeljemo, rabm enga liderja tko da ne zatajit :) jz bom zadej na mojo madam pazu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nauta dele pomešala in ratu DUCBMW .. :lol:

kađiuc... kam si spizdu zadnič :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no včas je pa treba tut mal pošrafat, če ne drgač zarad gušta ;)

Sej mislm da bo, feder jutri dobim al pa v sredo, gumo pa tut ta teden pol pa samo se registracija. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a BMW se tud šraufa? pol ni sam duče tak, kot je splošno prepričanje :P

ti sam zrihtej, da se skup zapeljemo, rabm enga liderja tko da ne zatajit :) jz bom zadej na mojo madam pazu :)

tut Aprilia je taka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!