Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

No tako zdnja fura narejena in glej ga zlomka k sm skoraj 16km vozu po makedamu hudiča če bi to prej vedu.......

301118_2506826147874_1169644898_2997418_1122897448_n.jpg

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furca po gorenjskem :bounce: Mrzlo pa luštno :naughty: Motoristov pa le za vzorec :yawn:

OB 13h Štart na OMW Vižmarje 12° - Loka13° - KR13° - Kropa14° - Bled15° -- Begne14° - Golnik13° -Trstenik13° - Preddvor14° - KR13° - Zbilje12° - LJBrod12°

A je bilo kje kaj bolj toplo k tola pol ku dam prideš ni za nikamor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff ko sem jest štartal iz garaže 10.15 je nlo celi 2 stopinji tko da me je zeblo ko cucka v bohinju!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff ko sem jest štartal iz garaže 10.15 je nlo celi 2 stopinji tko da me je zeblo ko cucka v bohinju!!

Dve stopinji mona.....ja kdo te je pa tam dal dol z mopeda?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furca po gorenjskem :bounce: Mrzlo pa luštno :naughty: Motoristov pa le za vzorec :yawn:

OB 13h Štart na OMW Vižmarje 12° - Loka13° - KR13° - Kropa14° - Bled15° -- Begne14° - Golnik13° -Trstenik13° - Preddvor14° - KR13° - Zbilje12° - LJBrod12°

A je bilo kje kaj bolj toplo k tola pol ku dam prideš ni za nikamor :?

Aha, si biu ti u gadafiju na Bledu na pjači...pa sopotnika si sabo imu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, si biu ti u gadafiju na Bledu na pjači...pa sopotnika si sabo imu :grim

He he zeleni ninđa? Sopotnik moj sin in kolega na suziki :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: a ste že mal zaključno

Pa ne vem kako se kar tako vdate v usodo?? namesto da igračo konzerviraš jo vsake kvatre mal sprehodiš ne!! Konckoncev je blo dva dni na Turjaku 23° na vrh rakitne pa 15 tko da je blo prav fletn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem kako se kar tako vdate v usodo?? namesto da igračo konzerviraš jo vsake kvatre mal sprehodiš ne!! Konckoncev je blo dva dni na Turjaku 23° na vrh rakitne pa 15 tko da je blo prav fletn!

...fantje in punce so z gorenjskega konca, ti pa se trajbaš po dolenjskem in notranjskem.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem kako se kar tako vdate v usodo?? namesto da igračo konzerviraš jo vsake kvatre mal sprehodiš ne!! Konckoncev je blo dva dni na Turjaku 23° na vrh rakitne pa 15 tko da je blo prav fletn!

od kdaj je pa zaklučna fura usoda :kva2: govorim o zaklučni furi gorencev ne o pospravljanju motorja :bum:

p.s. Itak ne bo nič k Andro nau organiziru :P jaz pa tok jabuk na zalogi.... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he zeleni ninđa? Sopotnik moj sin in kolega na suziki :bounce:

Nene, mi smo sedel na vogalu, pa opazovali dogajanje...smo bli civilno... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj je pa zaklučna fura usoda :kva2: govorim o zaklučni furi gorencev ne o pospravljanju motorja :bum:

p.s. Itak ne bo nič k Andro nau organiziru :P jaz pa tok jabuk na zalogi.... :rolleyes:

Jes sm meu žou zaključno furo letos že 22.6. :BUA:

S tistimi jabuki bi se pa lahko mal name spomlna ene par mescou nazaj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj je pa zaklučna fura usoda :kva2: govorim o zaklučni furi gorencev ne o pospravljanju motorja :bum:

p.s. Itak ne bo nič k Andro nau organiziru :P jaz pa tok jabuk na zalogi.... :rolleyes:

Jst sm šu včerej zamenjat gumo k širniku, da bom prpravlen na zaključno furo pa ni važn kdaj bo,

sam da bo... :smoke:

post-15567-0-89238600-1319099982_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm meu žou zaključno furo letos že 22.6. :BUA:

S tistimi jabuki bi se pa lahko mal name spomlna ene par mescou nazaj... :whistle:

O fak!! A si R1 zdemoliral?? mah sej če si sedu na vogalu je že u redu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm meu žou zaključno furo letos že 22.6. :BUA:

S tistimi jabuki bi se pa lahko mal name spomlna ene par mescou nazaj... :whistle:

ja sej zobe maš še cele mende :kva2: ... do jabuk v obliki štrudla še boš pa že prmaju :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm šu včerej zamenjat gumo k širniku, da bom prpravlen na zaključno furo pa ni važn kdaj bo,

sam da bo... :smoke:

a da bo :P sam da mojga odkidam..je tko lepo bele barve kr naenkrat ratu :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...fantje in punce so z gorenjskega konca, ti pa se trajbaš po dolenjskem in notranjskem.... :slap:

Lej brihta!! Če me je "bivši" pilot u civilu vidu na Bledu ne vem kaj ti zdej še manjka zaena koordinata :hmm:

Že Tacen je na gorenjskem, kaj nebo Bled bogati :lol1:Če tole ni gorenjska furca pa tud ne vem kaj je!? :O

Furca po gorenjskem :bounce: Mrzlo pa luštno :naughty: Motoristov pa le za vzorec :yawn:

OB 13h štart na OMW Vižmarje 12° - Loka13° - KR13° - Kropa14° - Bled15° -- Begne14° - Golnik13° -Trstenik13° - Preddvor14° - KR13° - Zbilje12° - LJBrod12°

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak!! A si R1 zdemoliral?? mah sej če si sedu na vogalu je že u redu :yea1:

Ja, sm tud sebe mal zmodelirou...pa so me kr dobr pošraufal, tko da zdej že lahko okol skačem :OK:

ja sej zobe maš še cele mende :kva2: ... do jabuk v obliki štrudla še boš pa že prmaju :ninja:

Zobe so kolkr tolk še ok :D , majem se pa ne več...zdej že hodim :010 ...tko da samo povej kdaj boš pekla :hmm:

Popravljeno . Popravil Andro82
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm tud sebe mal zmodelirou...pa so me kr dobr pošraufal, tko da zdej že lahko okol skačem :OK:

Zobe so kolkr tolk še ok :D , majem se pa ne več...zdej že hodim :010 ...tko da samo povej kdaj boš pekla :hmm:

Ha ha ha ha, "bivši pilot" je reku Jur! :OK:

Andro, aj to res? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha ha ha, "bivši pilot" je reku Jur! :OK:

Andro, aj to res? :whistle:

hahaha, ta je bla dobra ja, ampak na srečo bom tale privesek "bivši pilot" za nekaj desetletij še spustu :hooray:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!