Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Po vsej verjetnosti se vam tud jaz pridružim :yea2:

Smo na vezi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in Mato velikodušno izjavlja,da avto je na voljo,tako da se mormo sam še zment,kdaj in kje se poberemo & seveda skromni prispevki za benz(DijakPress) :whistle:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem, berem...sam nč ni za rečt....drgač sm pa dokaj na tekočem kar se tiče tega kar se dogaja tu na tejle sekciji...brezskrbi da bi sporočil če bi imel namen it na Metropolis :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidmo, da si že zdrav :OK: , drugače sem pa danes v šparu na jesenicah gledal, če imajo še kake sanke, pa ni ne duha ne sluha. Če bi jih kdo kje videl za normalno ceno naj sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm klical okol,dokler sm mel še kj placa v avtu...ko nas je blo pa enkrat 6+6sank,je blo pa dost :D

sj gremo ta tedn še enkrat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta teden ... :kva2:

kaj pravte na sredo ... :rolleyes: ...

a torej, da bi šli v sredo ... :grim .. Ok .. pol pa gremo v sredo ... :yea1:

.

.

.

.

.

.

.

a ne, da gremo v sredo ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam proga je rahlo zjebana, bi blo fajn da bi mal snega še padel, ker je že precej načeta proga .)

Drgač jaz sem za zmer, sam če nč ne bo padel pa ne vem če bi šel, ker že včer ni bil nevem kakšen užitek poslušat sanke ki rajsajo ob kamenčke :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest upam, da bom koga z našega konca naštimal, da bi šel zraven. Je Mami "rekla" da bencin ni zastonj :nono: :fight2: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest lahko tle nek iz okolice gor pelem če ti kej pomaga de boš mn bencina pokuru.

K da bi pa na Bled ke pa nazaj pa spet ke pa nazaj vozu :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike , bomo mal po bajti pospravl, pa se bomo lahko tud kam še zapelal, najprej moram pa nekje dobit sanke :hmm:

Aja, peco bi ti lahko pogledal kdaj so informativci na vašmu faksu, vem da so naslednji petek in soboto, ne vem pa ur...TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gebre: Bom jest pogledou za informativce. Drgac more pa zihr na internetni strani pisat pa vrjetn bote u šol dobl tut točne ure kdaj je. .)

A drgač pa prideš/pridete jutr. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje da bomo dons spustil tale sankanje, no vsaj jaz .)

Konc tedna ma da gremo spet kej, sam bi blo zlo fajn da bi mal snega zapadl še :rolleyes:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje u Lom PADA SNEG k za stavo, pod Storžičam pa še mal huj. :010 :010 :010

Sankanje bo!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

ps: Samo da ne bo v naših krajih začel. :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čujte Matevžek & company - dajmo se zment tko, kot je veljalo do zdaj.... pjooooosim .... :rolleyes: ... to pa je seveda, če se gre in ko se gre, da me Matevžek klicne in je Nata pol ready to go .... ker sem včeri čakala pa čakala pa čakala, da me kdo rufne - pa telefon ni in ni zvonil ... :cry: ... pol pa seveda Nata žalostna, ker ne ve, če zamudila sankanje ali ne ... O:-) ...pa menda ja nočete, da spim pol v celi premočeni od solz postelji - a ne ? ....

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nata: Včeraj sem bil sam gor, samo je blo bl tko ker se nazaj dol ni nc vidl k je sneg padou.

Zdej pada gor že 2 dni tko de bo noro - bo treba jit čim prej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sneg ne bo nehal padat je brez veze it k se ne morš sankat, ker ti sneg v oči meče pa nč ne vidš.

ps: Upejmo da bo nehou. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo še ene sankeeee  :kva2: , jaz bi se tud sankal :yea1:

se bosta z nato mal stisnila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!