Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kurc mene ne bo, mat ne da avta :fight2: , je leden zunej...ja pizda se je v hladilniku tud :slap: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ni resssss!!! vsi neki lepi in zdravi in potrebni in navdušeni sam jz tle skor mrtva doma!!! jz bi tud sanke pa metanje v sneg pa kepe pa sneženi mož....oh,res sem revca :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja možno da bo res kej takega..... :D

Pa kva če bi še kakšn pršu,da ne bomo skoz eni in isti borci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ni resssss!!! vsi neki lepi in zdravi in potrebni in navdušeni sam jz tle skor mrtva doma!!! jz bi tud sanke pa metanje v sneg pa kepe pa sneženi mož....oh,res sem revca :cry:

ja sej, ka pa po sol u tangicah pa minicu skaces, nc cudnga da si bolna pol :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste dobil okrepitve.....sam upam,da me ne bo doletela gebretova usoda-sicer mam pa kasko B)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, ka pa po sol u tangicah pa minicu skaces, nc cudnga da si bolna pol  :grrr

A to je letos začela, dokler smo bli mi še tm jo nkol nisem vidu take... :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gebre, Killroy: Sanke lahko pred odhodam v četrtek pr nas doma na Madmax sceno predelamo. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je letos začela, dokler smo bli mi še tm jo nkol nisem vidu take... :P  :D  :D  :D

tut ja, mors mau na iskro pridt pogledat :afro1:

kobojutrjeznanamepress :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pa to je noro :kva2: :kva2: :kva2: sem biu u pondelk gor (pod storžičam) sicer sem hodil bolj kot parni stroj ampak uspel :OK: :OK: Pa tud navzdol je šlo brez posledic (razen za čevlje ker sem baje preveč bremzal :slap: :slap: )Še sanke so zdržale :OK: Mogoč bom u sboto al nedelo spet kej gor rinu odvisn kdaj bo cajt pa bom mal bral poste in se mogoč kej srečamo.Sam jest moram it že ene pol ure prej..Stara mašina :zzz: Srečno po luknjah :)

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mate tam kakšne motorne sanke, da te vlečejo nazaj v breg

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba novica glede sankanja - pod Storžičem so mende full hudi kucli pa led je spet vn pogledal. :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba novica glede sankanja - pod Storžičem so mende full hudi kucli pa led je spet vn pogledal.  :glare:  :glare:

Ja baje res, sem tud jz slišal.. :(

Baje je na Jezerskem ful hudo :naughty: A bi šli to sprobat? :rolleyes:

Manj lukenj,lepša proga,daljša proga,... :)

Ne vem povejte če bi šel kdo .)

@yoldi: sej 5x boš šel gor boš pa že v kondiciji :grim (preverjeno :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če je tko gremo lahko tut na Ljubelj k je mende tut v redu zrihtan. :OK: :OK:

ps: Samo tempereture so mal divje za pešačit. :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če je tko gremo lahko tut na Ljubelj k je mende tut v redu zrihtan.  :OK:  :OK:

ps: Samo tempereture so mal divje za pešačit.  :glare:  :glare:

Samo pravijo kolegi s Tržiča, da je proga dost ubijalska za nas slehernike :eek: :eek: menda dost leden pa slab zaščiten(če sploh je kaj)

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pravijo kolegi s Tržiča, da je proga dost ubijalska za nas slehernike :eek:  :eek:  menda dost leden pa slab zaščiten(če sploh je kaj)

Lp

Yoldi

Bo držal to ja. Zaščiten ni nič pa problem je k je pod cesto takoj "graben" pa guni betonski nosilci za ograjo so. :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držal to ja. Zaščiten ni nič pa problem je k je pod cesto takoj "graben" pa guni betonski nosilci za ograjo so.  :huh:  :huh:

To men ne diši prov hudo :doze:

mal preveč nevarna se mi zdi.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!