Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

A si hotu rečt, da ni varno hodit okol Johance, ker bojo kugle okrog letele :D

Nevarn je sam kadar zgublam,

(torej ob četrtkh). :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si hotu rečt, da ni varno hodit okol Johance, ker bojo kugle okrog letele  :D

Nevarn je sam kadar zgublam,

(torej ob četrtkh). :rolleyes:

AM - končno se bo počas začela sezona :rolleyes:

no, kdaj se bomo pol kej pomerili med sabo v biljardu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem šel ob osmih tja pa nobenga ni blo pol sem pa šel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se čist premau zmenmo, po pa nebenga ni oz. se folk zgreši:( , edn bi mogu prnes motosvet nalepke sabo, bi blo tolk folka...:D :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kdaj se bomo pol kej pomerili med sabo v biljardu??

Lahko se kdaj zmenmo.

Samo jest ne odgovarjam, če te bo od smeha pobral, ko boš gledal kako igram

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kdaj se bomo pol kej pomerili med sabo v biljardu??

Lahko se kdaj zmenmo.

Samo jest ne odgovarjam, če te bo od smeha pobral, ko boš gledal kako igram

:D :D :D

Bomo pa uvedl še dodatno oceno za umetniški vtis. :D

P.S.: Včer kugle niso po luft letele. :D Zmagu sm. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sploh ni problema kako kdo igra

važno je da se mamo fino! :P

a ni tako? :rolleyes:

jest predlagam že kar naslednji teden - bi se dalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz se štejem za pol gorenca ker se najraje vozim v tisto smer. Poznam pa itak vse v Jesenicah ,pa v Mojstrani. Viharniki če kdo to bere lep pozdrav.

Viharniki smo zmerej zraven in tud na motosvetu nas je kr nekej...

hvala za pozdrave v imenu vseh nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa se to: tud jest sm gorenc z zacetka gornjesavske doline... in nej mi prosim nekdo malo pojasni, ce se kje dobivate in koliko se vas dobiva in ostale podrobnosti, ker pac na vseh dosedanjih 18h straneh gorenskega moto foruma ne pise nic konkretnega... bi se kaj oglasil in bi kaksno rekli na to in ono temo...

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker pac na vseh dosedanjih 18h straneh gorenskega moto foruma ne pise nic konkretnega... bi se kaj oglasil in bi kaksno rekli na to in ono temo...

..prosm???!!! :blink: :blink: Sej se hecaš a ne... :lol: :lol: Kero temo si pa ti bral...????? :lol: :angry:

...kej tazga.. dobr si tole napisal.. :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..prosm???!!!  :blink:  :blink:  Sej se hecaš a ne...  :lol:  :lol:

Po moje se ti malo hecaš :?

Kadar pridem v rondo ni nikogar (zadnja dva četrtka), po moje se bo to treba drugače zment,

ali pa je to samo za tiste ki se vsak dan vidite, :fight2:

:hmm: :hmm: :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se ti malo hecaš :?

Kadar pridem v rondo ni nikogar (zadnja dva četrtka), po moje se bo to treba drugače zment,

ali pa je to samo za tiste ki se vsak dan vidite,  :fight2: 

:hmm:  :hmm:  :hmm:  O:-)

.. zakaj bi se pa jest hecala? :o .. Jaz vsakič nimam časa pridt.. (mam tut kake druge obveznosti), pa tut nism edina iz gorenjske.. :o :huh: :P , če mogoče nisi opazu... :? :D

Drugače pa mal poglej, zakaj sm sploh to napisala,.. ta komentar,.. obrnu si zadevo fajn ja.. :OK: .

Če bi rad kaj povedal..al pa da se zmenmo kako drgač.., če maš kako idejo,.. kr na plan z njo.. :D.. da ne bo samo kritike :D :P

(pa tele tvoje info,.. da je to samo za tiste, ki se vsak dan vidmo.. :? :? so tut čist zgrešene.... :lol1: kje si to pobral tut ne vem.. .. :BUA: :BUA: .. gre za preprosto druženje, in ne, da je TREBA tja pridt)...

:hmm: :hmm: :hmm: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se ti malo hecaš :?

Kadar pridem v rondo ni nikogar (zadnja dva četrtka), po moje se bo to treba drugače zment,

ali pa je to samo za tiste ki se vsak dan vidite,  :fight2: 

:hmm:  :hmm:  :hmm:  O:-)

.. zakaj bi se pa jest hecala? :o .. Jaz vsakič nimam časa pridt.. (mam tut kake druge obveznosti), pa tut nism edina iz gorenjske.. :o :huh: :P , če mogoče nisi opazu... :? :D

Drugače pa mal poglej, zakaj sm sploh to napisala,.. ta komentar,.. obrnu si zadevo fajn ja.. :OK: .

Če bi rad kaj povedal..al pa da se zmenmo kako drgač.., če maš kako idejo,.. kr na plan z njo.. :D.. da ne bo samo kritike :D :P

(pa tele tvoje info,.. da je to samo za tiste, ki se vsak dan vidmo.. :? :? so tut čist zgrešene.... :lol1: kje si to pobral tut ne vem.. .. :BUA: :BUA: .. gre za preprosto druženje, in ne, da je TREBA tja pridt)...

:hmm: :hmm: :hmm: O:-) O:-)

Ne vem zakaj, ampak v tem postu pa je morda celo malo jeze... :o

Takšne pa te ne poznam....na srečo.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo povem:jst grem po nedeljski furi popoldne skor zmer mal pred mercator kjer so še kšni frendi in se mal vozmo,debatiramo,gledamo folk k se mim voz... takrat je parkirplac večinoma prazen in je placa dost,tko da če se bo kdo kdaj mim pelov nej se kr ustavi,pol se gre pa lahk tud na kšno pjačo v rondo al pa km v kranj skupej...

sej četrtek zvečer je ok,sam res pa je da folk nima skoz cajta...al pa si ga je treba sam vzet pa je :D

to je lahko tud predlog za kšno srečanje,če ste ZA se pa naprej mente ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se ti malo hecaš :?

Kadar pridem v rondo ni nikogar (zadnja dva četrtka), po moje se bo to treba drugače zment,

ali pa je to samo za tiste ki se vsak dan vidite,  :fight2: 

:hmm:  :hmm:  :hmm:  O:-)

.. zakaj bi se pa jest hecala? :o .. Jaz vsakič nimam časa pridt.. (mam tut kake druge obveznosti), pa tut nism edina iz gorenjske.. :o :huh: :P , če mogoče nisi opazu... :? :D

Drugače pa mal poglej, zakaj sm sploh to napisala,.. ta komentar,.. obrnu si zadevo fajn ja.. :OK: .

Če bi rad kaj povedal..al pa da se zmenmo kako drgač.., če maš kako idejo,.. kr na plan z njo.. :D.. da ne bo samo kritike :D :P

(pa tele tvoje info,.. da je to samo za tiste, ki se vsak dan vidmo.. :? :? so tut čist zgrešene.... :lol1: kje si to pobral tut ne vem.. .. :BUA: :BUA: .. gre za preprosto druženje, in ne, da je TREBA tja pridt)...

:hmm: :hmm: :hmm: O:-) O:-)

Ne vem zakaj, ampak v tem postu pa je morda celo malo jeze... :o

Takšne pa te ne poznam....na srečo.... :004

:hmm: sm 3x prebrala.. pa nikjer nism zasledila jeze.. mogoče bi mogla mal bolj okolišit in ne povedat tako direktno :hmm: :D :P

(če bi pa rad jezo občutu, pa preber post, na katerega sm odgovorila jaz :P :P :D )

Popravljeno . Popravil ninochka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  sm 3x prebrala.. pa nikjer nism zasledila jeze.. mogoče bi mogla mal bolj okolišit in ne povedat tako direktno  :hmm:  :D  :P

(če bi pa rad jezo občutu, pa preber post, na katerega sm odgovorila jaz  :P  :P  :D )

Pravzaprav niti nimam želje spoznati jeze gorenjskega dekleta.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  sm 3x prebrala.. pa nikjer nism zasledila jeze.. mogoče bi mogla mal bolj okolišit in ne povedat tako direktno  :hmm:   :D   :P

(če bi pa rad jezo občutu, pa preber post, na katerega sm odgovorila jaz  :P   :P   :D )

Pravzaprav niti nimam želje spoznati jeze gorenjskega dekleta.... :grrr

Mal jo je treba jezat, velik bolš pol zgleda, <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  sm 3x prebrala.. pa nikjer nism zasledila jeze.. mogoče bi mogla mal bolj okolišit in ne povedat tako direktno  :hmm:   :D   :P

(če bi pa rad jezo občutu, pa preber post, na katerega sm odgovorila jaz  :P   :P   :D )

Pravzaprav niti nimam želje spoznati jeze gorenjskega dekleta.... :grrr

Mal jo je treba jezat, velik bolš pol zgleda, <_<

no, lepo da priznaš, da si bil jezen :D In... maš že kakšen predlog.. al si samo mal pršu pogledat (spet) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj smo se menili, da bi zamenjali lokacijo, in bi se dobivali ob četrtkih ob 19h pri johanci :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Tam majo tud biljard, tako da ne bo dolgčas :P :D

Povejte če je kdo za, ali pa ima kdo drug predlog

Popravljeno . Popravil JerryCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...

to je blo že sprobano, pa se ni obneslo, ampak lahko probamo še 1x, zdej ko nas je malo več

sej AM že hodi tja vsak četrtek igrat biljard...

jest sem za!

samo povejte pa pridemo (razen če bo služba, pol pa.. :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!